5:2
    Jan NATOV
    (Ryneš)

x3m team SSK Future - TJ VHS Znojmo 5:2
branky: 43. Michal Soukup, 45. Michal Soukup, 49. Jan Natov, 53. Martin Ryneš, 60. Jan Natov - 27. Ondřej Mikeš, 52. Petr Sláma; rozhodčí: Vojtěch Sýkora - Jiří Dolanský; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 193; zásahy brankářů: Martin Beneš 26 - Martin Dejmal 32; po třetinách: 0:0, 0:1, 5:1
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Nováka - 'Utrápený výkon, ale nakonec povinný zisk 3 bodů. Do hry nás dostala vyloučení Znojma, proměněná přesilovka a nájezd.' Komentář trenéra hostí Milana Čučka - 'První dvě třetiny jsme hráli velice dobře, pak jsme si bohužel vlastní nedisciplinovaností prohráli zápas. Srážela nás hlavně zbytečná vyloučení.'
60:00 Strely na branku v 3. tretine x3m team SSK FUTURE : TJ VHS Znojmo 16:10 Střely na branku celkem x3m team SSK FUTURE : TJ VHS Znojmo 36:28
60:00 Nejlepší hráči - SSK Future - 13 Michal Soukup, TJ VHS Znomo - 17 - Petr Sláma
59:30 GÓL x3m team SSK Future! 5:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #11 Jan Natov, asistoval #27 Martin Ryneš (5:2)
52:29 GÓL x3m team SSK Future! 4:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #27 Martin Ryneš, asistoval #11 Jan Natov (4:2)
51:40 GÓL TJ VHS Znojmo! 3:2
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #16 Pavel Sláma (3:2)
48:28 GÓL x3m team SSK Future! 3:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #11 Jan Natov z trestného střílení (3:1)
44:49 Timeout TJ VHS Znojmo
44:49 GÓL x3m team SSK Future! 2:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #13 Michal Soukup, asistoval #3 Daniel Šebek (2:1)
44:15 Trestné střílení družstva x3m team SSK Future neproměnil #13 Michal Soukup.
42:06 GÓL x3m team SSK Future! 1:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #13 Michal Soukup, asistoval #17 David Ryneš (1:1)
40:00 Strely na branku v 2. tretine x3m team SSK FUTURE : TJ VHS Znojmo 11:10
26:09 GÓL TJ VHS Znojmo! 0:1
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #27 Ondřej Mikeš, asistoval #11 Martin Peš (0:1)
20:00 Strely na branku v 1. tretine x3m team SSK FUTURE : TJ VHS Znojmo 9:8
00:00 Vážení diváci, omlouváme se za zhoršenou kvalitu online přenosu. Bohužel nás v hale zradila technika, za což však neneseme vinu.
00:00 Line up domacich: Benes - Rebro, Rynes - Sebek, Freund, Rob Line up hostu: Dejmal - Virgl, Pes - Palat, Barta, Slama