• 50 49:53
    7:5
    (Skácel)

FBC BiX Ostrava - TJ VHS Znojmo 7:5
branky: 3. Robin Žydel, 10. Pavel Machala, 28. Radim Polášek, 38. Jiří Curney, 42. Jiří Curney, 43. Jan Daniš, 50. Radim Polášek - 12. Ondřej Vrána, 25. Petr Sláma, 32. Jakub Martinek, 35. Pavel Palát, 40. Vít Bárta; rozhodčí: Marek Nováček - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Adam Hudec 23 - Petr Štraus 13; po třetinách: 2:1, 2:4, 3:0
60:00 Komentář trenéra domácích Rolfa Frankeho : Vydřené body, těžko se pracuje s hráči, kteří nejsou schopni dodržovat pokyny trenéra. I když to utkání bylo těžké, jsme rádi za 3 body. Ty jsou jediným přínosem tohoto zápasu
60:00 Komentář trenéra hostí Libora Šťasty : 2.třetiny jsme byli lepší než soupeř ale v prvních dvou minutách 3.třetiny jsme ztratili zápas naši nedisciplinovaností.
60:00 Střely ve 3. třetině 6 - 9
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Ondřej Mikeš ze Znojma a Adam Hudec z Bixu
59:15 Machala tělem zblokoval nejspíš poslední střelu Znojma...Bix drží míč na polovině soupeře
58:14 Petr Sláma sám před bránou střílí nad domácí branku
57:02 Na druhé straně znojemský David Magr si položil Hudce, ale střílí také do tyčky
56:07 Curney v oslabení unikl hostům, ale střílí pouze do tyčky
55:00 Peš sám před bránou střílí pouze do Hudce
52:39 Hosté hrají v plném počtu...Bix mělo spoustu šancí, ale nedokázalo vstřelit gól
49:53 GÓL FBC BiX Ostrava! 7:5
Branku družstva FBC BiX Ostrava vstřelil #21 Radim Polášek, asistoval #7 Petr Skácel (7:5)
49:53 Skácel nahrál Poláškovi a ten střílí bez problémů do prázdné branky
49:02 Domácí hrají v plném počtu
47:49 Martínek dobře střílí k bližší tyči, ale Hudec rukou vyráží
46:30 Další velká šance na straně Znojma ze standartky z rohu...Virgl ovšem střílí nad
44:39 Proběhlo několik střel a dorážek Bixu, ale ani jedna neskončila v síti
42:09 Timeout TJ VHS Znojmo
42:09 GÓL FBC BiX Ostrava! 6:5
Branku družstva FBC BiX Ostrava vstřelil #17 Jan Daniš, asistoval #21 Radim Polášek (6:5)
42:09 V brejku 2 na 1 se prosazuje Jan Daniš
41:41 GÓL FBC BiX Ostrava! 5:5
Branku družstva FBC BiX Ostrava vstřelil #18 Jiří Curney, asistoval #15 Dominik Hanic (5:5)
41:41 Curney překonal Štrause backhandem
40:34 Krzyžánek zblokoval první střelu hostů
40:02 Utkání sleduje 120 diváků
40:00 Střely na branku ve 2.třetině 7 - 11
39:55 GÓL TJ VHS Znojmo! 4:5
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #13 Vít Bárta, asistoval #11 Martin Peš (4:5)
39:55 Bárta dorážel a míček se záhadně octl za brankovou čarou domácích
39:45 Skácel vybojoval na středu hřiště míček a nahrál Poláškovi, který prudkou střelou střílí vedle brány
37:48 GÓL FBC BiX Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC BiX Ostrava vstřelil #18 Jiří Curney, asistoval #21 Radim Polášek (4:4)
37:48 Polášek prokličkoval mezi dvěma hráči a nahrál Curneymu, ten nádherně zakončil
36:13 Sysala z příklepu střílí na bránu Znojma, ale pouze do golmana
34:18 GÓL TJ VHS Znojmo! 3:4
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #17 Petr Sláma (3:4)
34:18 Sláma nahrál před bránu na úplně volného Paláta a ten Hudce dokonale vyšachoval ze hry a posílá svůj tým do vedení
31:27 GÓL TJ VHS Znojmo! 3:3
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #56 Jakub Martinek, asistoval #17 Petr Sláma (3:3)
31:27 V přesilovce se prosazuje Jakub Martínek od pravého mantinelu
29:46 Po chybě Žydela se hosté dostali do obrovské šance, ale domácí Hudec podržel
27:01 GÓL FBC BiX Ostrava! 3:2
27:01 Do hry se zapojuje Polášek a hned se prosazuje...Bix využívá standartky z rohu
26:42 Hudec si vyžádal ošetření prstu
24:15 GÓL TJ VHS Znojmo! 2:2
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #17 Petr Sláma bez asistence (2:2)
24:15 Sláma Petr vystihl jednu z těch špatných rozehrávek a bachendem posílá míček za záda Hudce
23:17 Domácí nepřesnými přihrávkami ztrácí míče
22:11 Do velké šance se dostal Peš, ale Hudec vyráží
20:00 Střely na branku v 1.třetině 7 - 8
19:35 Domácí drží míč na své polovině
17:12 Machala zadovkou našel Hanice před bránou, ale střela letěla daleko od brány
16:44 Hosté hrají v plném počtu
15:28 Žydel poslal střelu po zemi, ale Štraus bez problému chytá
13:25 Hosté nevyužili standartku z bezprostřední vzdálenosti od domácí svatyně
11:34 GÓL TJ VHS Znojmo! 2:1
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #24 Ondřej Vrána, asistoval #91 Josef Žižka (2:1)
11:34 Znojmo mělo rozehrávku z rohu a domácí šli nepochopitelně střídat...pro hostující nebyl problém zakončit
09:22 GÓL FBC BiX Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC BiX Ostrava vstřelil #5 Pavel Machala, asistoval #18 Jiří Curney (2:0)
09:22 Curney vybojoval míček a nahrál úplně volnému Machalovi
08:41 Znojmo mělo rozehrávku z rohu, ztratilo míček a domácí Zezulka vyslal dlouhým balónem Hanice do brejku. Štraus však střelu chytil
07:05 Domácí si ze standartky z rohu vytvořili tlak, ale střela od Hanice letěla kousek vedle tyčky
06:06 Ostrý se střelou od mantinelu snažil překvapit Hudce, ale ten rukou vyráží
05:16 První nebezpečná střela Znojma v podání Kose končí nad bránou domácích
02:24 GÓL FBC BiX Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC BiX Ostrava vstřelil #11 Robin Žydel, asistoval #15 Dominik Hanic (1:0)
02:24 Žydel potáhl míček po levém mantinelu a střílí Štrausovi mezi nohy
01:57 Bix hraje na dvě lajny a aktivně napadá rozehrávku soupeře
00:00 Line-up domácích : Hudec - Krzyžánek, Machala - Skácel, Curney, Posselt
00:00 Line-up hostí TJ VHS Znojmo : Štraus - Bárta, Palát - Sláma Petr., Virgl, Peš
00:00 Dobrý podvečer...vítejte na 12. kole Fortuna extraligy...hala Sareza vítá hráče na hřiště..