7:6
    Matyáš PIK
    (Zářecký)

BLACK ANGELS B - FbŠ Bohemians B 7:6
branky: 3. Adam Svítil, 9. Jakub Švajda, 19. Michael Wieser, 29. Jakub Zářecký, 31. Lubomír Seif, 38. Kryštof Kostrhún, 44. Matyáš Pik - 5. Patrik Cakl, 12. Vítek Popov, 15. Marek Fryš, 18. Patrik Cakl, 20. Iskander Shangareev, 24. Theodor Caban; rozhodčí: Jakub Machů - Adam Voldřich; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; zásahy brankářů: Adam Trubka ? - Jan Řehák ?; po třetinách: 2:3, 2:3, 3:0
44:59 Máme tu konec utkání, ve kterém Bohemians brutálně nezvládli poslední tedy 3. třetinu a prohráli pro ně slibně se vyvíjející zápas. Bohemians nepomohlia ani závěrečná power-play v poměru 6:7.
44:25 Bohemians v šesti lidech v poli, tedy bez brankáře.
43:31 GÓL BLACK ANGELS B! 7:6
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #61 Matyáš Pik, asistoval #64 Jakub Zářecký (7:6)
43:31 A Black Angels dávají svůj třetí gol za tuto periodu a dokonávají tak svůj obrat. Uvidíme jak odpoví v závěru zápasu Bohemka.
42:51 Slabá půlminutka z přesilovky Bohemians a Caban selhal ve vyložené šanci.
42:07 Bohemians zatím znovu nehrají přesilovku vůbec dobře.
41:17 A pozor máme tady velkou šanci pro Bohemians v podobě přesilové hry.
39:54 Právě se nám odlupuje omítka haly a padá časomíra, Jan Bušina si totiž lidově řečeno prdnul.
37:52 GÓL BLACK ANGELS B! 6:6
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #22 Kryštof Kostrhún, asistoval #55 Jakub Švajda (6:6)
37:52 Toto už pro Bohemians nevypadá dobře, Black Angels vyrovnávají stav utkání,a v této třetině jsou jednoznačně lepším týmem.
37:13 Nunev je napomínám rozhodčími, aby nechal svých poznámek vůči nim
35:23 Bohemka v přesilové hře vůbec nic nepředvedla a spíše bránila.
34:16 Tak ted je možnost pro Bohemians znovu odskočit na dvou brankový rozdíl. Využije jí?
31:57 Black Angels stále stlačí Bohemku, která v této třetině zatím nic nepředvedla.
30:57 GÓL BLACK ANGELS B! 5:6
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #51 Lubomír Seif bez asistence (5:6)
30:54 Black Angels začali třetinu tlakem a těží z toho. Snižují a dostávají se znovu do hry o body.
29:59 V této třetině, se hrálo hodně nahoru dolů, více z toho vytěžili hosté a tak vedou rozdílem dvou branek. Poslední třetina a tedy i závěr utkání bude ještě hodně zajímavý,
29:32 V závěru třetiny ještě šance Bohemians, situace 3 na 1 však golem neskončila.
29:04 Časoměřič Honza Bušina už se těší na přestávku, až si bude moci pustit nějaké ty pecky z místního reproduktoru.
28:40 Pik neprošel hrát Bohemians.
28:10 Bohužel jsem jedl donut, a tak jsem vám nemohl okomentovat posledních pár minut, prý však padnul gol a tak ho tu máte.
28:08 GÓL BLACK ANGELS B! 4:6
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #64 Jakub Zářecký, asistoval #20 Jonáš Homola (4:6)
26:21 Bohemians tlačí při své přesilové hře, černé anděly a obstřelují bránu. Zatím však bez výsledku.
24:40 A Bohemians budou mít další příležitost, ke skorování, protože budou mít přesilovou hru.
23:59 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #7 Theodor Caban, asistoval #13 Vítek Popov (3:6)
23:23 Caban zastavil šanci Black Angels, vytvořil si vlastní příležitost, avšak neproměnuje.
22:30 Bohemians střídá, Otakar Semrád, však vypadá, že chce odehrát celý zápas, a proto nestřídá.
21:40 Pik Matyáš, ted selhal ve vyložené šanci a nadává své hokejce, nejsem si jist, jestli za to však může ona hokejka.
19:48 Ted to tam padá rychlostí Vojty ŠÍcha, když sprintuje.
19:34 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #48 Iskander Shangareev, asistoval #21 Patrik Cakl (3:5)
18:43 Před zápasem jsme diskutovali o tom jestli přijede jako trenér Bohemky pan Jedlička, bohuže však nedorazil.
18:37 GÓL BLACK ANGELS B! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #37 Michael Wieser, asistoval #22 Kryštof Kostrhún (3:4)
17:25 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #21 Patrik Cakl, asistoval #17 Otakar Semerák (2:4)
16:44 Miloš medvěd Beer, si šel dát něco dobrého do své papulky, a proto zde kormidlo přebírám, já.
14:23 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #43 Marek Fryš, asistoval #13 Vítek Popov (2:3)
11:30 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #13 Vítek Popov, asistoval #84 Michal Kozák (2:2)
08:35 GÓL BLACK ANGELS B! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #55 Jakub Švajda, asistoval #30 Adam Svítil (2:1)
04:42 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:1
02:50 GÓL BLACK ANGELS B! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #30 Adam Svítil, asistoval #22 Kryštof Kostrhún (1:0)