60
  • 60 59:12
    Bivoj

SK Bivojky Litvínov - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:5
branky: 6. Nela Havlínová, 13. Vendula Bártová, 32. Tereza Vaníčková, 51. Kristýna Otcovská - 22. Markéta Svačinová, 33. Adéla Jůzová, 50. Johana Vrbová, 51. Johana Vrbová, 57. Kristína Belicová; rozhodčí: Lukáš Čech - Pavel Drtina; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Tereza Kotlanová 24 - Tereza Šverclová 11; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:3
60:00 Komentář trenéra hostů: (Petr Faber) Výborné a dramatické utkání, výsledek je sice vyrovnaný, ale neodpovídá převaze našeho týmu v útočném pásmu, kde jsme byly po většinu času a díky slabší první třetině kde jsme se nechali soupeře odskočit. Po zbylé dvě třetiny se tým zklidnil a ve hře dominoval a ke konci se výsledek otočil díky převaze po celý zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích: (Vadim Všetula) V první třetině měla vybíka na tv v 5. třídě větší tempo, než tato produkce. Pak už to šlo, bohužel jsme chvílemi byli tak trochu za trenažér, což vyústilo v obrat utkání. Jsem rád, že jsme giganta potrápili, ale kdyby jsme byli rychlejší, tak jsme mohli pomýšlet na body. Snad zítra. Zdarec a díky soupeři.
59:29 Litvínov právě odvolal brankáře, aktuálně hrají v 6
59:12 Timeout SK Bivojky Litvínov
58:00 Velké napětí všech hráček, do konce jsou 2 minuty a bivojky prohrávají o 1 gól
56:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #28 Johana Vrbová (4:5)
54:44 Další pokus Chodova o další gól
54:00 Chodov opět se snaží dostat k litvínovské brance
53:03 Otcovská se snaží získat míček za chodovskou brankou, ale bohužel míček nezískala
50:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Johana Vrbová, asistoval #71 Kristína Belicová (4:4)
50:45 Vrbová s Belicovou jdou rychle do předu s míčkem, svojí šanci proměnily gólem na stav 4:4
50:10 GÓL SK Bivojky Litvínov! 4:3
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #6 Kristýna Otcovská, asistoval #41 Nela Havlínová (4:3)
50:10 Velmi rychlá odpověd od holek z Litvínova
49:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
49:30 Většina hráček je na jedné straně u bivojské brány, na druhé straně má velký prostor Chodov na gól
47:55 Slavíková se bohužel trefila jen do boční sítě.
46:30 Litvínov měl obrovské štěstí, míček jim opět zazvonil o tyčku
45:55 Litvínov se pokusil vyhodit míček na chodovskou branku, ale míček tam bohužel nedojel
44:23 Chodov si vzal míček a razí si cestu k brance, míček bohužel o tyčku vylétl ven ze hřiště
43:25 Litvínov pěkně zatopil Chodovu, ale bohužel bez výsledku
40:44 Chodov se stále pokouší o gól, ale zase opět zkoušeli ze středu
40:00 Obraz hry ve druhé třetině je podobný první. Chodov tlačí, ale střílí spíše z dálky a Litvínov hraje na brejky.
40:00 Střely na branku po druhé třetině 4:15
38:19 Havlínová s Otcovskou se dostaly k chodovské brance, míček však získala Peštová a obrací tak hru
37:20 Další střela ze středu od Jůzové, bohužel taky bez úspěchů
35:45 Chodov střílí ze středu hřiště, ale míček vždy skončí v ruce Kotlanové
35:00 K dnešnímu utkání přihlíží 64 diváku, Děkujeme :-)
34:30 Jůzová dostala šanci ke střele, ale míček jí však od hole ujel
32:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Adéla Jůzová, asistoval #98 Barbara Livorová (3:2)
31:35 Bivojky buly prohrály, míček se tak dostal k Chodovu a pokouší se o útok na litvínovskou branku
31:17 GÓL SK Bivojky Litvínov! 3:1
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #13 Tereza Vaníčková, asistoval #6 Kristýna Otcovská (3:1)
30:53 Trest Havlínové skončil a ihned se dostala k míčku, který rychle přihrála Otcovské
29:50 Chodov si drží míček na litvínovské straně, kde se pokouší využít přesilovou hru
28:10 Chybu obrany využila Gabrielová, ale s míček zajela za branku, kde o něj přišla
26:45 Svačinová opět dostala míček, ale její střela skončila za mantinelem.
25:38 Otcovská měla krásnou volnou cestu k brance, ale bohužel její útok zastavila Vrbová
24:14 Chodov právě rozehrál z rohu za litvínovskou brankou
24:04 Belicová se snaží protlačit míček k brance domácích
21:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Markéta Svačinová, asistoval #28 Johana Vrbová (2:1)
21:20 Litvínov polevil v obraně, hosté z Chodova využily chybu a střelu proměnily gólem na stav 2:1.
20:45 Havlínová se snaží zachránit míček, který jede za chodovskou branku
20:00 Litvínovu se zatím daří pečlivě bránit, i když častěji u míčku jsou hosté. Litvínovu na brejky to zatím vychází...
20:00 Střely na branku 5:15
19:01 Poslední minuta první třetiny zatím probíhá v pořádku, míček mají stále bivojky a pokouší se o útok.
18:19 Vaníčková ustála útok Vrbové, míček mají dále bivojky.
17:50 Litvínov zkouší posílat na brejky.
17:00 Svačinová se snažila zasáhnout branku, míček se odrazil a skončil na tribuně.
15:11 Fleišerová se snaží vybojovat míček, který je uvězněn v rohu hřiště.
14:00 Tvrdý souboj Šulcové o míček skončil špatně, míček mají v rukách hosté.
12:32 GÓL SK Bivojky Litvínov! 2:0
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #38 Vendula Bártová, asistoval #6 Kristýna Otcovská (2:0)
12:18 Domácí hráčky se pokoušejí zahájit útok na chodovskou branku, který jim zatím vychází
11:32 Litvínov se pečlivě brání s snaží se nepropustit hráčku s míčem za sebe.
10:30 Svitáková zabojovala o míček, který ji však Peštová vzala.
09:01 Útok Otcovské s Havlínovou bohužel nevyšel, míček skončil za mantinelem.
07:55 Útok Svačinkové skončil mezi lidmi na tribuně.
05:22 GÓL SK Bivojky Litvínov! 1:0
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #41 Nela Havlínová bez asistence (1:0)
05:15 Holky z bivoje se začínají tlačit k chodovské brance
03:20 Opět další rychlá hra hráček z Chodova, míček skončil v rukách Kotlanové těsně před čárou.
02:33 Chodov šel opět do čela hry s míčkem, míček však skončil na tribuně.
00:59 Chodovští hráčky se dostaly k míčku, který odvezly za litvínovskou branku
00:07 Otcovská se ihned po buly vrhla s míčkem na chodovskou branku, její útok bohužel nevyšel
00:00 Dobrý den, vítám Vás u 21. kola 1. ligy juniorek