• 64 63:40
    5:6
    ()

FBŠ Jihlava - SK Bivojky Litvínov 5:6p
branky: 12. Tereza Burianová, 22. Karolína Petrlíková, 41. Gabriela Křemelová, 41. Denisa Bártová, 49. Karolína Petrlíková - 1. Karolína Slavíková, 17. Nela Havlínová, 21. Nela Havlínová, 48. Kristýna Otcovská, 52. Kristýna Otcovská, 64. Nela Havlínová; rozhodčí: Martin Ležák - Jaroslav Štolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Kateřina Holemářová 31 - Tereza Kotlanová 23; po třetinách: 1:2, 1:1, 3:2, 0:1
65:00 Komentář domácí trenérky: 'Holky podaly nejlepší výkon, co jsem od nich v této sezoně viděla. Bohužel ke konci zápasu jsme se začali více bát o výsledek a už se nesoustředili na průběh utkání. Děkujeme soupeři za zápasˇ.'
65:00 Komentář trenéra hostí: 'Minulý zápas jsem soupeře neviděl a byl jsem v šoku, co se mému týmu stalo. Dnes potvrdil, že to nejsou žádní nazdárci. Sice spíše dával goly z brejků jako my, ale vítezství si moc ceníme. Možná spolu v play-off, možná někde jinde. Díky moc za těžký zápas!'
64:59 Střely na branku v prodloužení: Jihlava 2, Litvínov 2.
63:40 GÓL SK Bivojky Litvínov! 5:6
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #41 Nela Havlínová bez asistence (5:6)
63:40 Tlak soupeře už domácí neustáli, a tak je z toho rozhodující branka dnešního utkání.
62:33 Svobodová se do toho opřela... a cinkla levá tyč domácí klece! Teď při Jihlavě stáli všichni svatí!
61:22 Akce Jihlavy jsou zatím efektivnější, byť bez gólového efektu.
60:25 Burianová do toho plácla ve vzduchu a Kotlanová se štěstím vyráží do rohu.
60:00 Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, tak půjdeme do prodloužení!
59:59 Střely na branku ve 3. třetině: Jihlava 8, Litvínov 14.
59:59 Naštěstí nic převratného, a tak si dnešní sobotní večer ještě o trochu prodloužíme.
59:54 Oddechový čas na posledních 7 vteřin. Tak uvidíme s čím soupeř přijde.
59:53 Timeout SK Bivojky Litvínov
59:53 Havlínová vyslala táhlou střelu, ale pouze nad!
59:21 A to co nezblokují, tak pokreje domácí brankářka.
59:00 Oslabení domácí zatím zvládají v suchém triku.
58:00 Tak ani dnešní utkání nebude bez poskvrny trestu.
57:30 Dlouhý 'nakopávaný' balon z poloviny soupeře, doplněný a hlasité 'Neeeee!' z domácí střídačky, v pohodě sbírá Holemářová.
55:20 Zprávy o dobré úrovni utkání se šíří očividně rychle. Do haly přicházejí další a další diváci.
54:35 Nejdřív pravá, potom levá. Tak přesně v tomhle pořadí míček olíznul tyče domácí brány.
53:51 Ne, že bych chtěl někoho protěžovat, ale Holemářová vytáhla další výborný zákrok!
52:51 Doleva, doprava, pak Korešová opět doleva a soupeřka šla nejspíš na párek v rohlíku. Následnou střelu Kotlanová chytá.
52:05 Úúúúú, to byl pane zákrok! Domácí gólmanka se opravdu vytáhla.
51:25 A zase ta Otcovská... Zatím u každé branky Bivojek.
51:24 GÓL SK Bivojky Litvínov! 5:5
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #6 Kristýna Otcovská, asistoval #41 Nela Havlínová (5:5)
51:00 Samozřejmě Vás jenom napínám. Holemářová s přehledem kryje!
50:59 Protiútok Litvínova!
49:19 Otcovská zpracovala balon před bránou Holemářové na prsa, ale díky bohu z toho nic nebylo.
48:29 Po vzoru slavnějšího nositele čísla 68 si Petrlíková zpracovala balon a vyslala střelu, kterou by nechytil ani David Coperfield skřížený s chobotnicí.
48:28 GÓL FBŠ Jihlava! 5:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #68 Karolína Petrlíková, asistoval #14 Karolína Chvátalová (5:4)
47:50 Následný protiútok dokázala zužitkovat hostující Otcovská.
47:49 GÓL SK Bivojky Litvínov! 4:4
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #6 Kristýna Otcovská, asistoval #33 Karolína Slavíková (4:4)
47:43 Plánková, poháněná domácím publikem, to nadvakrát zkusila... bohužel neúspěšně...
46:49 'To je ono, baby!', domácí střídačka pozvbuzuje, co to jde!
46:22 Útočníce Bivojek provětraly síť brány Holemářové, naštěstí jen z boku.
45:31 Hostující Trávníčková navázala kontakt současně s pohladou dolnocerekevské haly a jedním z mantinelů. Zdravotnice Míša hlásí: 'Plácla sebou, bude to dobrý...'
45:10 Vaněčková tak dlouho křičela na spoluhráčku o přihrávku, až jí nakonec opravdu dostala! Škodá té střely vedle.
43:30 Jihlava ovšem zaváhání soupeřek nedokázala využít...
43:16 Tak tenhle nához zpátky by Fleišerová nestihla ani na motorce.
42:24 Tribuny ožívají! Se začátkem třetí třetiny přicházejí první náznaky povzbuzování!
41:00 Úvodní minuta jako ze říše snů. Jihlava jde do vedení! Pokyny od trenérek: 'Hlavně se z toho ...', že by nezbláznit?
40:59 GÓL FBŠ Jihlava! 4:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #12 Denisa Bártová, asistoval #68 Karolína Petrlíková (4:3)
40:41 A heleme se! Vyrovnáno!
40:40 GÓL FBŠ Jihlava! 3:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #29 Gabriela Křemelová bez asistence (3:3)
40:32 Přihrávky obou týmů jsou momentálně stejně přesné, asi jako jsou hodinky od Vietnamců.
40:15 S klidným srdcem můžu říct, že tentokrát na začátku třetiny gól nepadl.
40:00 Oba týmy na hřišti. 3...2...1... rozhodčí fouká do píštaly a hráčky už se trousí na buly.
40:00 Hustá atmosféra v hale by se dala přímo krájet! Druhá třetina opět vyrovnaná, a tak napínavě vyhlížíme poslední dvacetiminutovku.
39:59 Střely na branku ve 2. třetině: Jihlava 11, Litvínov 10.
39:58 Sklouznutý balon z hole domácí obránkyně sbírá Holemářová a vše se chystá k odchodu do šaten.
39:25 Uchytilová vyslala projektil na bránu Litvínova, ale bohužel se nevešel mezi tři tyče.
39:19 A beží... beží... kdo nám to beží? Beží nám poslední minuta druhé třetiny!
38:15 Následně proti Otcovské využila svou leskle modrou masku značky Zone a balon vytěsnila směrem do rohu brány.
37:52 Protiútok Štoblové kryje dalším epesním zákrokem Holemářová.
36:51 Lisová dostala namazáno přímo před bránu, ale ani to nestačilo. Nevyšlo teď, vyjde příště!
36:04 Hostující Slavíková se opřela do nahozeného balonu, ale domácí obrana obětavě kryje!
35:14 Chvátalová poslala taženou střelu na bránu Kotlanové, ta ovšem sbírá ze vzduchu do svých rukavic.
35:01 Jooo a ten vrah bude určitě zahradník. To ještě k těm detektivkám.
34:20 Vždy s úsměvem! Litvínov uklidňuje hru a střídá. Jihlava šetří síly.
33:02 Uchytilová to zkoušela, ale marně... Ale ale to by se mělo dávat. Co mělo, to se MUSÍ dávat!
31:10 Diváci ani nedutají! To jsou nervy! Jak tak sleduju, tak slečna sedící v pravém sektoru tribuny si do konce třetiny stihne z těch nervů okousat všechny nehty!
30:51 Holemářová vytáhla zákrok jako z knihy Lva Jašina a Litvínov tak stále vede jen a pouze o jednu branku!
30:40 Uznejte, že to je lepší než koukat na detektivku. Tam stejně víte kdo je vrah, ale tady to je nervák do poslední minuty.
29:48 'Ty vole, to je bramborajda!' povzdechl si trenér hostí... Jooo, celkem bych i něco zakousnul. Jej, pardon. Nechal jsem se unést.
28:49 Otcovská to zkoušela ze středu hřiště k levé tyči, ale naštěstí to skončilo těsně u stropu.
28:19 Musím si zachovat svou objektivnost. Samozřejmě i soupeřky měli šanci zakončenou střelou, ale víte jak... v bráně je Holemářová a ta to pochytá!
27:18 A z následné rozehrávky střela na bránu! Kotlanová sice kryje, ale vůbec neví jak!
26:58 Korešová natlačena na mantinel a FBŠ rozehrává na polovině Litvínova. Soupeřka na ní visela jako vánoční ozdoba na stromku.
26:23 Tvrdý souboj u mantinelu vyhrála domácí obránkyně. 'Dobře Kájo!', podpora ze střídačky domácích jasná!
25:07 Bivojky teď pálí na bránu Holemářové jako Němci na Stalingrad! Díky bohu, že i se stejným výsledkem.
24:00 Horká zpráva od našich sběratelů statistických údajů. Dnešnímu utkání přihlíží dohromady 26 diváků! Děkujeme všem přítomným, že dali přednost florbalu před Jasonem Stathamem v televizi.
23:12 Bivojky teď zavřely naše baby na jejich polovině. Naštěstí z toho nic vážného nebylo.
21:48 A udělené pokyny přinesly své ovoce! Domácí stahují na rozdíl jedné branky,
21:47 GÓL FBŠ Jihlava! 2:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #68 Karolína Petrlíková, asistoval #12 Denisa Bártová (2:3)
21:00 Zamyšlený trenér Litvínova vytáhl svůj zápisník a se zasmušilým výrazem do něj vpisuje poznámky... Zatímco trenérky domácích rozdávají jasné pokyny.
20:09 Taktika soupeřek je více méně jasná. Na začátku každé třetiny využít momentu překvapení. No, zatím to očividně vychází na jedničku podtrženou.
20:08 GÓL SK Bivojky Litvínov! 1:3
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #6 Kristýna Otcovská (1:3)
20:00 A máme tady konec první třetiny! Po úvodním tlaku hostujících hráček se začala do hry dostávat i domácí Jihlava a zatím vidíme poměrně slušný florbal.
19:59 Střely na branku v 1. třetině: Jihlava 9, Litvínov 13.
19:59 No naštěstí to bylo jen díky kontaktu hokejky domácí obránkyně... Žádné drama.
19:58 Cinkla tyč domácí brány!
19:12 Střela domácí hráčky z poza clonící soupeřky provětrala pravý beton hostující gólmanky.
18:31 Rozkaz ze střídačky hostí: 'Hned to přebírej!' neproběhl zrovna tak, jak si trenér představoval, a tak se dostala Jihlava k zakončení. Kotlánová kryje.
18:15 Ajaj! Neklid na hokejkách domácích obránkyň... Ještě že už se blíží pauza.
16:34 Bivojky v rohu hřiště na polovině Jihlavy... Opravdu epesní nahrávka Otcovské z otočky na hůl Havlínové a ta nekompromisně pod břevno domácí klece.
16:33 GÓL SK Bivojky Litvínov! 1:2
15:52 Milimetrový pas na hokejku Korešové a ta jen těsně vedle brány soupeřek...
14:17 Holemářová drží svými zákroky Jihlavu v klidu.
13:02 'Hezky baby!!!' Na domácí střídačce panuje spokojenost.
11:41 Tlak se domácím hráčkám vyplatil. Burianová doslova zametla balon za záda Kotlánové! Vyrovnáno! Tribuny bouří!
11:40 GÓL FBŠ Jihlava! 1:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #5 Tereza Burianová, asistoval #98 Simona Uchytilová (1:1)
10:34 Záda! Ozývalo se z domácí střídačky... Teprve až po seknutí zezadu opravdu Petrlíková zjistila, že má za sebou soupeřku. Rozehrávka domácích.
08:48 Lisová provětrala rukavice Kotlanové.
08:14 Útočný faul Křemelové. Jihlava i tak stále na polovině soupeře.
06:57 Tlak soupeře zastavilo až písknutí rozhodčího. Rozehrávka domácích na polovině hřiště.
06:15 Jihlava tlačí! Střelu Vaněčkové vytěsnila brankářka soupeře s velkými problémy nad!
05:43 Překvapivý nához na bránu Kotlanové málem skončil gólem! Chybělo málo!
05:07 Lisová se na polovině už už chystala ke střele, když jí soupeřka vypíchla balon a.... z následného protiútoku bylo zakončení nad!
04:17 Až teprve hra soupeřky v brankovišti domácí brankáři přinesla klid pro obranu Jihlavy.
03:42 Po lehké návštěvě domácích na polovině soupeře se opět hraje u brány Holemářové.
02:23 Bivojky tlačí Jihlavu. Hraje se zatím jen na jedné polovině hřiště.
01:25 Hodně slušná sekera, po ní rozehrávka soupeře od pravého mantinelu na polovině Jihlavu a nakonec střela těsně nad domácí klec.
00:19 Tak to bylo opravdu hodně rychlé... Moment překvapení Bivojkám vyšel na jedničku.
00:18 GÓL SK Bivojky Litvínov! 0:1
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #6 Kristýna Otcovská (0:1)
00:01 A jdeme na to! FBŠ do toho!
00:00 Dnešní utkání budou řídit pánové Ležák a Štolc. Tato ex-přibyslavská dvojice rozhodčích nastoupí v úchvatných dresech bledě modré barvy.
00:00 Krásný sobotní, leč ještě stále trochu mrazivý večer všem příznivcům dívčího florbalu. Dnes večer v dolnocerekevské hale poměří síly týmy FBŠ Jihlava a SK Bivojky Litvínov v rámci 1. ligy juniorek. Sice se říká, že ženský a dívčí florbal není moc líbivý, my ovšem věříme, že dnes tomu bude přesně naopak. A kdo že Vás bude online přenosem ze svého VIP místa za mantinelem provázet? Vždy dobře naladěný a objektivní Klokan Luba
00:00 A jak si vede domácí tým? Aktuálně 9. místo a bilance 5-0-0-13 nejsou příliš lichotivou statistikou. Během posledních dvou utkání se nejdříve tým trenérky Dvořákové utkal se soupeřkami z Chodova, ve kterém padl, a druhý den bral výhru proti Hradci Králové. Předkolo play-off je již jisté. Navážou jihlavské hráčky na výhru z posledního utkání a vylepší své statistiky? I to se dnes dozvíme.
00:00 Nejprve něco k soupeřkám. V tabulce patří Bivojkám aktuálně 8. místo s 25ti body a bilancí 8-0-1-9. Během předposledního lednového víkendu nejprve holky z Litvínova poměřily síly s vítkovickými soupeřkami a poté s těmi ostravskými. Obě utkání skončila prohrou žlutočerného týmu. Můžeme dnes očekávat hlad po třech bodech, které si budou chtít soupeřky odvést na Sever? Necháme se překvapit.