3:5
    Eliška PLANKOVÁ
    ()

FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:5
branky: 49. Anna Kabeláková, 49. Adéla Dlouhá, 50. Vendula Plíšková - 3. Lucie Suchánková, 20. Vlaďka Maděrová, 21. Sabrina Moravcová, 34. Barbora Husková, 58. Eliška Planková; rozhodčí: Adriana Kronychová - Miroslav Hnídek; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Aneta Blahníková 27 - Michaela Hanzesová 21; po třetinách: 0:2, 0:2, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích (Horáček Petr): V první třetina se nám úplně nevyvedla, dostali jsme dva góly po vlastních chybách, i když jeden gól byl v oslabení a hlavně jsme měli pomalý rozjezd. Do druhé třetiny jsme nastoupili aktivněji, chtěli jsme hrát, ale žádný gól se nám nepovedl vstřelit a soupeřkám ano. Ve třetí třetině jsme toužily po gólech což se nám povedlo, výsledek se nám podařil snížit na rozdíl jedné branky a chtěli jsme co nejrychleji vyrovnat stav utkání. Bohužel soupeřkám se pov
60:00 Komentář trenéra hostů (Martiník Tomáš): Dnes jsme začali hodně 'soft' stylem, bez pohybu, bez energie, s pocitem, že to půjde samo. Druhá třetina už byla lepší, soupeře jsme přitlačili a povedlo se nám vytvořit gólový náskok. Ve třetí to chvíli pokračovalo, ovšem soupeř nesložil zbraně a pořádně zápas svou aktivitou zdramatizoval. Nakonec jsme to zvládli, ale jestliže budou naše střely končit tam, kde končily dneska, budeme mít problémy. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00 Střely celkem: Liberec-23 Vítkovice-32
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec-11 Vítkovice-8
58:33 Liberec zkouší hru bez golmana.
57:36 Timeout FBC Liberec
57:36 Liberec si bere timeout.
57:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková bez asistence (3:5)
56:09 Blahníková po dvou střelách a dorážce opět stoprocentní.
55:47 Husková teď měla šanci dvakrát, ale u obou případů minula bránu.
54:15 Plichtová měla nyní šanci, ale vítkovická obrana byla rychlejší
52:29 Vítkovice vyvíjí tlak.
52:07 Zápas se začíná hodně dramatizovat.
51:10 Blahníková nyní předvádí opravdu skvělý výkon.
50:34 Vítkovice teď měly velikou šanci, Blahníková je stoprocentní.
50:02 Liberec se tlačí dopředu a vyvíjí tlak na Vítkovice.
49:30 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
49:30 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Vendula Plíšková, asistoval #19 Nikol Pekárková (3:4)
49:30 Vítkovice si berou timeout.
49:30 Liberec se opravdu nabudil a Plíšková vstřeluje třetí gól pro Liberec!
49:03 Liberec dva rychlé góly nabudily a snaží se více útočit.
48:11 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #14 Adéla Dlouhá, asistoval #19 Nikol Pekárková (2:4)
48:11 Hra ještě pořádně ani nezačala a Dlouhá přidává další gól pro Liberec!
48:06 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Anna Kabeláková, asistoval #14 Adéla Dlouhá (1:4)
48:06 Po lehčím faulu na Pokornou má Liberec rozehrávku před vítkovickou bránou, kterou využívá Kabeláková.
47:41 Hra začíná nabírat na rychlosti.
46:43 Pekárková vyběhla do útoku a vybojovala rozehrávku v rohu, kterou však vítkovická obrana překazila.
43:48 Ani jeden z týmů si zatím nevytvořil příliš velkou šanci.
42:42 Hra je stále velmi pomalá, liberecké hráčky se sráží nejen s vítkovickými hráčkami, ale i samy se sebou.
41:00 Hra zatím probíhá v o něco málo pomalejším tempu než první dvě třetiny.
40:01 Zahajovací buly vyhrály Vítkovice a jdou ihned do útoku.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec-7 Vítkovice-15
37:39 Vítkovice opět předvedly skvělou kombinaci, kterou Blahníková skvěle vychytala.
36:18 Gruntová vyšla do útoku a míček drží za vítkovickou bránou.
35:16 Pokorná byla vyslána do útoku, avšak míček ztratila v rohu.
34:32 Hra pokračuje na polovině Liberce.
33:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková bez asistence (0:4)
33:32 Vítkovice předvedly skvělou kombinaci, kterou liberecká obrana vyrazila.
31:44 Hra se přetočila na polovinu Liberce a Vítkovice mají střelu za střelou, Blahníková zatím vše chytá.
30:42 Liberec má nyní nával střel, avšak vítkovická obrana všechny vyráží.
29:52 Vítkovice provedly úžasnou kombinaci, kterou Blahníková jako zázrakem vychytala.
29:28 Hraje se na půlce Vítkovic.
26:55 Pekárková šla do brejku, avšak Hanzesová střelu vychytala.
25:53 Vítkovice střílí, avšak Blahníková je v pozoru a střelu chytá.
23:26 Vítkovice mají rozehrávku u liberecké brány, ale nesnaží se vystřelit, spíše kombinovat.
20:42 Hra se nyní odehrává na půlce Vítkovic.
20:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Sabrina Moravcová, asistoval #68 Lucie Suchánková (0:3)
20:01 Buly vyhrává tým hostí.
20:00 Střely po první třetině: Liberec-5 Vítkovice-10
19:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #50 Vlaďka Maděrová, asistoval #48 Eliška Planková (0:2)
19:13 Míček nebezpečně proskákal přes liberecké brankoviště, liberci se podařilo míček vyrazit pryč.
17:40 Liberec drží míček za bránou a snaží se vymyslet kombinaci.
16:25 Vítkovice útočí před libereckou bránou, Liberec se zatím ubránil.
14:35 Liberec nyní napadá a vytváří si menší šance, avšak neproměňuje.
12:32 Hra se nyní přehrává z půlky na půlku..žádný tým si nevytváří velké šance.
10:33 Liberec má rozehrávku na půlce a snaží se procpat s míčkem před bránu, avšak Vítkovická obrana je nepouští.
10:00 Kolářová prověřila Blahníkovou, Blahníková byla v pozoru.
08:50 Liberec hraje v plném počtu.
07:53 Liberec má rozehrávku v půlce, ale střela míří mimo bránu.
06:27 Vítkovice začaly napadat a vybojovaly si míček.
05:16 Liberecká obrana měla rozehrávku před půlkou, vyšla z ní střela Dlouhé těsně mimo bránu.
04:08 Gruntová s Pekárkovou měly rozehrávku u půlky hřiště, avšak gólově ji nedokázaly využít.
03:33 Hra se zatím přetáčí z poloviny hřiště na druhou, ale střeleckou převahu mají zatím Vítkovice.
02:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #68 Lucie Suchánková, asistoval #6 Eva Barvíková (0:1)