10:5
    Kristína BELICOVÁ
    (Gabrielová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Jihlava 10:5
branky: 4. Karolína Suchá, 5. Michaela Horáková, 8. Michaela Horáková, 11. Karolína Suchá, 11. Julie Chaloupková, 12. Tereza Peštová, 18. Karolína Suchá, 50. Tereza Peštová, 54. Karolína Suchá, 55. Kristína Belicová - 19. Aneta Lisová, 29. Kristýna Tkadlecová, 30. Aneta Lisová, 40. Lucie Mazourková, 46. Denisa Bártová; rozhodčí: Mariia Zimina - Martin Jirka; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Jitka Šnejdarová 14, Kateřina Dvořáková 8 - Kateřina Holemářová 30; po třetinách: 7:1, 0:3, 3:1
60:00 Komentář asistenta trenéra domácích p. Švece: Děkujeme soupeři za utkání a holkám za dnešní výkony. Do utkání jsme vstoupili sice dobře ale v druhé třetině jsme polevili v koncentraci což vedlo k tomu že sme nebyli schopni hrát naší hru. Ale tuhle menší krizičku jsme přestáli a ve třetí třetině jsme se navrátili k naší hře. Což vedlo k disciplinované hře a rychlými efektivními góly. Již nyní se těšíme na zítřek.
60:00 Komentář trenéra hostů ( Anna Dvořáková) : První třetinu jsme bohužel vypustily a holky hrály hluboce pod svoje možnosti - bohužel se pořád bojíme zvučných jmen víc , než by bylo potřeba. Ve druhé třetině holky splnily pokyny do posledního puntíku a odměnou jim byla vyhraná třetina. I třetí třetina byla téměř vyrovnaná a škoda první, kde jsme si nechaly utéct domácí o šest gólů, které nás stály lepší výsledek.
60:00 Střely na branku celkem : domácí 40, hosté 27
60:00 Střely ve třetí třetině : domácí 13,hosté 9
59:16 Zápas se dohrává na středu hřiště
57:00 Začaly poslední tři minuty třetí třetiny
56:14 Vyloučená Knotková se vrací na hřiště.
54:14 Po faulu před domácí brankou je vyloučena Knotková
54:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #2 Markéta Gabrielová (10:5)
54:06 Domácím se povedla pohledná akce, kterou z otočky proměnila Belicová
53:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #10 Michaela Horáková (9:5)
53:30 Po velkém závaru před domácí brankou utekly do rychlého protiútoku dvě domácí hráčky a šanci proměnily
51:53 Dvořáková chytla vyloženou šanci hostující Korešové
50:12 Chaloupková měla teď dvě velké šance z pravé strany hřiště,ale neproměnila.
49:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #30 Tereza Peštová bez asistence (8:5)
49:22 Domácím se podařilo prolomit střeleckou smůlu trvající více jak třetinu
45:53 GÓL FBŠ Jihlava! 7:5
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #12 Denisa Bártová, asistoval #19 Kristýna Tkadlecová (7:5)
45:53 Po nevyužité přesilovce se hostující tým přeci dočkal branky
44:59 Přesilovku domácí tým přežil bez úhony,Suchá se vrací na hřiště
44:56 Míček skončil v domácí brance, ale gól nebyl uznán pro postavení hráčky v brankovišti
42:59 Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil #14 Karolína Chvátalová.
42:59 Trestné střílení hostů Chvátalová neproměňuje
42:59 Závar před domácí brankou byl přerušen po sekání hokejkou
42:09 Hra je vyrovnaná, jako ve druhé části
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál Chodov
40:01 Domácí tým vystřídal brankářky,na hřiště šla Dvořáková
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #72 Kateřina Dvořáková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
40:00 Střely na branku ve druhé části : domácí 12,hosté 14
39:01 GÓL FBŠ Jihlava! 7:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #61 Lucie Mazourková bez asistence (7:4)
39:01 Mazourková po samostatné akci opět snižuje
39:00 Začala poslední minuta druhé třetiny
36:00 Další hostující útok po levé straně hřiště Šnejdarová chytá
34:48 Vypadá to, že hostující gólmanka si dala do rukavic magnet na míček. Chytá v této třetině všechny šance domácích.
33:13 Suchá byla v další vyložené šanci, bohužel přestřeluje
29:04 GÓL FBŠ Jihlava! 7:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #44 Aneta Lisová, asistoval #68 Karolína Petrlíková (7:3)
29:04 Jihlavským hráčkám se povedla proměnit další šance prostřednictvím střely Lisové
28:38 GÓL FBŠ Jihlava! 7:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #19 Kristýna Tkadlecová, asistoval #5 Tereza Burianová (7:2)
28:38 Burianová nahrála tentokrát přesně Tkadlecové, která překonává Šnejdarovou
26:17 Převládají nepřesné přihrávky a zablokované střely
24:30 V tomto úseku zápasu je hra vyrovnaná, šance neproměňují ani domácí ani hosté
20:52 Burianová vyzkoušela postřeh Šnejdarové, brankářka byla připravena
20:01 Úvodní buly druhé části vyhrál opět tým na pravé straně hřiště, tentokrát domácí
20:00 Střely na branku v první třetině : domácí 15,hosté 4
19:16 Holemářová perfektně chytá gólovku Suché
19:00 Začala poslední minuta první třetiny
18:39 GÓL FBŠ Jihlava! 7:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #44 Aneta Lisová, asistoval #11 Anna Korešová (7:1)
18:39 Jeden z protiútoků hostující tým využívá v podání Lisové
17:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #18 Markéta Svačinová (7:0)
17:08 První domácí přesilovková formace dává branku
15:41 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #66 Barbora Knotková.
15:41 Knotková neproměnila trestné střílení, domácí si zahrají přesilovku
15:41 Horáková běžela na hostující brankářku,Mazourková jí zablokovala hokejku
13:10 Jihlavské hráčky hrozí z protiútoků,zatím bez úspěchu
11:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #30 Tereza Peštová, asistoval #3 Karolína Suchá (6:0)
10:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #37 Julie Chaloupková, asistoval #71 Kristína Belicová (5:0)
10:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #30 Tereza Peštová (4:0)
10:38 Domácím se začalo střelecky dařit
08:22 Burianová šla sama na domácí gólmanku,obrana však stačila zasáhnout
07:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Michaela Horáková, asistoval #30 Tereza Peštová (3:0)
07:59 Ve stejné situaci byli domácí úspěšnější
07:23 Hostující tým na chvíli sevřel domácí v jejich obranném pásmu
04:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Michaela Horáková, asistoval #3 Karolína Suchá (2:0)
04:02 Jihlava se snažila o vyrovnání stavu, ale z rychlého protiútoku padl druhý gól z hokejky Horákové
00:00 Vše je připraveno k zahájení zápasu, zahajovací pětky nastupují
00:00 Hezký zimní podvečer, vítám Vás u dnešního zápasu 17. kola 1. ligy juniorek. Domácí tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV přivítá na svém hřišti ve sportovní hale Jedenáctka soupeře z kraje Vysočina - tým FBŠ Jihlava.