56
  • 56 55:05
    Irena PALATÍNUSOVÁ

Florbalová akademie MB - FbŠ Bohemians 11:3
branky: 4. Pavla Bárková, 19. Alena Machačová, 20. Renata Lojová, 30. Kristýna Sobotková, 35. Kristýna Sobotková, 37. Renata Lojová, 39. Kristýna Sobotková, 47. Renata Lojová, 47. Pavla Bárková, 50. Lenka Martošová, 51. Tereza Kabátová - 12. Zuzana Hynková, 41. Andrea Kadidlová, 42. Kateřina Hamplová; rozhodčí: Jaroslav Verner - Daniel Fišer; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Eva Klementová 33 - Uliana Veselova 31; po třetinách: 3:1, 4:0, 4:2
60:00 Komentář trenéra domácích Davda Naimana: děkuji týmu za předvedenou hru
60:00 Komentář trenéra hostí Michala Vojáčka: V první třetině jsme hráli s Boleslaví vyrovnaný zápas, bohužel jsme nesmyslným faulem připustili odskočení gólem ze standardky. V druhé třetině jsme dovolili soupeřkám hrát jejich hru, v poslední části jsme sice zkusili presink ale na tak zkušeného soupeře to nestačilo. Děkujeme za férové utkání.
60:00 Střely na bránu: FA MB 16 - Bohemians 14
56:22 Palatínusová v samostatném úniku opět nepoměňuje
55:05 Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #88 Irena Palatínusová.
55:05 Uvidíme další nájezd - Palatínusová se nám již chystá
50:09 GÓL Florbalová akademie MB! 11:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #18 Tereza Kabátová, asistoval #34 Kristýna Sobotková (11:3)
49:21 GÓL Florbalová akademie MB! 10:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #22 Lenka Martošová bez asistence (10:3)
49:21 Martošová odebrala čistě balon a jako odměnu za desátý gól něco upeče pro svůj tým :)
46:34 GÓL Florbalová akademie MB! 9:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #10 Pavla Bárková, asistoval #22 Lenka Martošová (9:3)
46:34 Po tlaku Bohemians se Boleslav opět probudila a 'vrací' se do hry
46:23 GÓL Florbalová akademie MB! 8:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #9 Renata Lojová, asistoval #88 Irena Palatínusová (8:3)
41:33 GÓL FbŠ Bohemians! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Kateřina Hamplová, asistoval #21 Tereza Havlíčková (7:3)
40:49 GÓL FbŠ Bohemians! 7:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Andrea Kadidlová, asistoval #24 Markéta Tůmová (7:2)
40:00 Střely na bránu: FA MB 16 - Bohemians 14
40:00 Střely na bránu FA MB 12 - Bohemians 10
38:16 GÓL Florbalová akademie MB! 7:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #34 Kristýna Sobotková, asistoval #88 Irena Palatínusová (7:1)
36:12 GÓL Florbalová akademie MB! 6:1
36:12 Rychlý protiútok -Machačová - Palatínusová - Lojová ... gól
34:46 GÓL Florbalová akademie MB! 5:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #34 Kristýna Sobotková z trestného střílení (5:1)
34:46 Hra domácí golmanky mimo brankoviště - uvidíme nájezd
32:00 Hamplová prověřila Klementovou
29:54 GÓL Florbalová akademie MB! 4:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #34 Kristýna Sobotková, asistoval #95 Alena Machačová (4:1)
18:46 GÓL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #95 Alena Machačová, asistoval #18 Tereza Kabátová (2:1)
18:46 Kabátová viděla Machačovou a ta z poloviny hřiště bezchybně trefuje
11:22 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #99 Zuzana Hynková, asistoval #36 Julie Bartolomějevová (1:1)
11:22 Nedáš - dostaneš FA MB tlačila Bohemians, tak však v rychlém protiútoku vyrovnává
09:22 Fellerová vedle
06:10 Horáková pouze do boční síťky
03:05 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
03:05 Martošová viděla před prázdnou bránou Bárkovou a ta bezchybně trefuje
00:00 Dobrý den, vítáme Vás při sledování zápasu Fa Mladá Boleslav - FbŠ Bohemians.