5:13
    Jan TRNKA
    (Vochyán)

FTC Vysoké Mýto - PSKC Okříšky 5:13
branky: 5. Filip Soušek, 13. Jiří Unzeitig, 33. Jiří Unzeitig, 35. Václav Vilímek, 39. Václav Vilímek - 8. Tomáš Kotačka, 14. Jan Vochyán, 15. Pavel Trnka, 21. Denis Tesařík, 23. Vojtěch Novotný, 25. Pavel Trnka, 25. Pavel Trnka, 27. Tomáš Kotačka, 28. Pavel Trnka, 28. Tomáš Kotačka, 35. Pavel Trnka, 43. Tomáš Kotačka, 44. Jan Trnka; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 0:0; využití: 0:4; diváků: 51; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 20 - Lukáš Doležal 21; po třetinách: 2:3, 0:7, 3:3
43:43 GÓL PSKC Okříšky! 5:13
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #30 Jan Trnka, asistoval #87 Jan Vochyán (5:13)
42:53 GÓL PSKC Okříšky! 5:12
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #21 Tomáš Kotačka, asistoval #20 Jan Dobrovolný (5:12)
38:03 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Václav Vilímek bez asistence (5:11)
34:51 GÓL PSKC Okříšky! 4:11
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #74 Pavel Trnka, asistoval #87 Jan Vochyán (4:11)
34:36 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Václav Vilímek z trestného střílení (4:10)
32:31 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Jiří Unzeitig bez asistence (3:10)
31:42 Kapitánskou pásku si přebírá hráč domácích s číslem 5 - Vítek Tomáš, po faulu do konce utkání původního kapitána Tomáše Krále.
29:59 Jasným favoritem této třetiny bylo družstvo hostí. Domácím se tato třetina nevyvedla...Bude hodně těžké, stáhnout už 8 gólový náskok soupeře. Věříme, že uvidíme florbal na úrovni i v třetí třetině, Střely ve druhé třetině - 6:14
27:50 GÓL PSKC Okříšky! 2:10
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #21 Tomáš Kotačka, asistoval #42 Luboš Kuchyňa (2:10)
27:08 GÓL PSKC Okříšky! 2:9
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #74 Pavel Trnka bez asistence (2:9)
26:50 Fanoušci v hale doufají, že se trenérovi společně s týmem podařilo přijít na to, jak zvednout hru a obrátit ji na svojí stranu.
26:46 Timeout FTC Vysoké Mýto
26:46 GÓL PSKC Okříšky! 2:8
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #21 Tomáš Kotačka, asistoval #30 Jan Trnka (2:8)
26:05 Pokud si chce družstvo Vysokého Mýta odnést z tohoto zápasu nějaké body, je nejvyšší čas s tím něco udělat.
24:42 GÓL PSKC Okříšky! 2:7
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #74 Pavel Trnka, asistoval #21 Tomáš Kotačka (2:7)
24:07 GÓL PSKC Okříšky! 2:6
24:07 Zatímco domácí své přesilové hry nevyužili, družstvo hostí v přesilové hře střílí branku a navyšuje skóre na rozdíl již tří branek.
22:55 Vysoké Mýto se nevzdává, napadá svého soupeře a snaží se vyrovnat.
22:24 GÓL PSKC Okříšky! 2:5
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #52 Vojtěch Novotný, asistoval #21 Tomáš Kotačka (2:5)
20:47 GÓL PSKC Okříšky! 2:4
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #33 Denis Tesařík, asistoval #87 Jan Vochyán (2:4)
20:47 Do druhé části zápasu nastoupilo s větším nasazením družstvo hostí a v tuto chvíli navyšuje svůj náskok na rozdíl dvou branek.
18:08 Přesilová hra domácích nebyla na palubovce vůbec znát a skóre se nemění.
15:50 Poprvé v dnešním zápase uvidíme přesilovou hru a to domácího celku. Dokáží vyrovnat skóre a vyžít početní výhody?
14:59 Střely po první třetině - 10:9
14:50 Družstvo hostí odchází z první třetiny, jako šťastnější celek. Poprvé v zápase obrací skóre na svojí stranu.
14:45 GÓL PSKC Okříšky! 2:3
14:00 Hra se přelévá ze strany na stranu, trenéři musejí mít radost.
13:44 GÓL PSKC Okříšky! 2:2
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #87 Jan Vochyán, asistoval #20 Jan Dobrovolný (2:2)
13:05 Celá hra se zatím odehrává v klidném tempu a bez vyloučení.
12:47 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Jiří Unzeitig bez asistence (2:1)
12:47 Družstvo domácích se opět dostává do vedení.
12:00 Krásný souboj rameno na rameno, předvedli hráč hostí 42 - Kuchyňa Luboš společně s hráčem domácích 10 - Vilímek Venda
09:52 Na střely je tento zápas vyrovnaný - 7:7
07:56 GÓL PSKC Okříšky! 1:1
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #21 Tomáš Kotačka, asistoval #74 Pavel Trnka (1:1)
07:56 A máme vyrovnáno!
04:42 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #14 Filip Soušek, asistoval #8 Radim Jiráský (1:0)
04:42 Domácí FTC vstupuje do zápasu s větším nasazením, to se jim také vyplatilo a dává první branku!
04:19 Druhý zápas domácího týmu se odehrává v podobném tempu, jako ten první.