• 45 44:56
    4:6
    ()

FBŠ Jihlava - FTC Vysoké Mýto 4:6
branky: 23. Ondřej Vyskočil, 31. Filip Kolář, 35. Lukáš Maštera, 45. Jan Holoubek - 33. Jiří Unzeitig, 36. Václav Vilímek, 37. Martin Dobruský, 40. Filip Soušek, 45. Jiří Unzeitig, 45. Jiří Unzeitig; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Radek Kulhan 19 - Tomáš Olejár 13; po třetinách: 0:0, 1:0, 3:6
44:56 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Jiří Unzeitig bez asistence (4:6)
44:46 GÓL FBŠ Jihlava! 4:5
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #66 Jan Holoubek bez asistence (4:5)
44:18 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Jiří Unzeitig, asistoval #14 Filip Soušek (3:5)
41:25 Timeout FTC Vysoké Mýto
41:25 Čeká nás zajímavé vyvrcholení tohohle utkání.
39:45 Timeout FBŠ Jihlava
39:45 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #14 Filip Soušek, asistoval #12 Lukáš Matějka (3:4)
36:54 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Martin Dobruský, asistoval #5 Tomáš Vítek (3:3)
35:24 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Václav Vilímek, asistoval #2 Libor Knypl (3:2)
34:08 GÓL FBŠ Jihlava! 3:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #24 Lukáš Maštera, asistoval #66 Jan Holoubek (3:1)
32:50 Omlouváme se za technické problémy, výpadek internetu. Zatím co jsme nebyli ve spojení viděli jsme zajímavé momenty.
32:04 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:1
30:17 GÓL FBŠ Jihlava! 2:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #44 Filip Kolář, asistoval #26 Ondřej Vyskočil (2:0)
27:38 Vynikající zákrok hostujícího gólmana, potvrzuje střeleckou nemohoucnost Mýta.
22:02 GÓL FBŠ Jihlava! 1:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #26 Ondřej Vyskočil, asistoval #24 Lukáš Maštera (1:0)
22:02 Jihlava využila rychlý break a vede 1:0
18:30 Hra se nese v podobném rytmu jako v první třetině.
14:59 První třetina nevýrazná, pomálu šancí na obou stranách. Gólmani zatím bezchybní.
08:03 Hra zatím bez vetší šance.
03:15 Tvrdý zákrok na domácího obránce.
01:45 Zápas zatím bez střely na bránu.