• 45 44:22
    4:12
    (Schreib)

FTC Vysoké Mýto - FBC Štíři Č. Budějovice 4:12
branky: 25. Adam Dolejší, 38. Adam Dolejší, 41. Jiří Unzeitig, 44. Tomáš Král - 5. Tomáš Körner, 6. Martin Vacek, 7. Dominik Vlček, 12. Robin Podlaha, 16. Lukáš Svintek, 18. Lukáš Svintek, 18. David Caha, 27. Radek Hanák, 34. Lukáš Vácha, 37. Lukáš Vácha, 42. Robin Podlaha, 45. Dominik Vlček; rozhodčí: Filip Ryant - Daniel Ondráček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 30 - František Novák 17; po třetinách: 0:4, 1:4, 3:4
44:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #46 Vladimír Schreib (4:12)
43:36 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Tomáš Král, asistoval #14 Filip Soušek (4:11)
41:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #5 Robin Podlaha bez asistence (3:11)
40:45 Skvělý zákrok Vysokomýtského gólmana
40:41 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Jiří Unzeitig bez asistence (3:10)
37:11 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #13 Adam Dolejší, asistoval #12 Lukáš Matějka (2:10)
37:11 Mýto upravuje skóre.
36:24 Obránce gólmanem. Ještě než Mýto obdrželo branku předcházely tomu dva výborné zákroky obránce domácích Martina Dobruského. Bohužel poté už nestihl ani on ani náš jinak skvěle chytající gólman.
36:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Lukáš Vácha, asistoval #72 David Caha (1:10)
33:45 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Lukáš Vácha bez asistence (1:9)
33:45 Po skvělém zákroku gólmana domácích, zaspala jeho obrana a nechala v klidu dorážet hostujícího útočníka.
33:07 Nebezpečná střela Mýta, gólman hostí kryje.
31:00 Hra je na začátku třetiny nahoru dolu.
26:29 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #68 Radek Hanák, asistoval #17 Dominik Vlček (1:8)
26:29 Hosté však svůj náskok znovu navyšují na 7 branek.
24:30 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #13 Adam Dolejší, asistoval #7 Jiří Unzeitig (1:7)
24:30 Domácím se podařilo prolomit kouzlo hostujícího gólmana a vstřelují svojí první branku! Hala jásá.
17:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #72 David Caha, asistoval #40 Daniel Drobiš (0:7)
17:31 Timeout FTC Vysoké Mýto
17:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #80 Lukáš Svintek, asistoval #17 Dominik Vlček (0:6)
15:45 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:5
15:45 Rychlý vstup do třetiny od Budějovic.
13:47 Mýtu se zatím nedaří zpracovat míček.
11:11 Hraje se tvrdě ale čistě. Doufejme, že to vydrží po celý zápas.
11:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #5 Robin Podlaha, asistoval #68 Radek Hanák (0:4)
07:40 Z pohledu domácích za sebou máme dvě minuty hrůzy, kde se hráči z Budějovic hnedka 3x prosadili. Teďka se hra nese v duchu prvních 5 minut, tlak Budějovic a ojedinělé ale nebezpečné šance Mýta.
06:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #5 Robin Podlaha (0:3)
05:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Martin Vacek, asistoval #17 Dominik Vlček (0:2)
04:36 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #51 Tomáš Körner, asistoval #2 Jan Pražák (0:1)
02:00 Zápas nám začal ve velkém tempu. Zatím máme víc šancí na straně hostí.