(Petera)
  • 45 44:04
    Rtyně v/P

FBŠ Jihlava - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:1
branky: 16. Jakub Horský, 22. Ondřej Vyskočil, 24. Jan Holoubek, 29. Ondřej Vyskočil - 45. Martin Bohuš; rozhodčí: David Kytler - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 14 - Kristián Kořízek 17; po třetinách: 0:0, 4:0, 0:1
45:00 Střely na branku celkem: Jihlava 21 - 15 Rtyně.
45:00 Střely na branku ve třetí třetině: Jihlava 7 - 4 Rtyně.
44:04 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
44:04 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #93 Martin Bohuš, asistoval #68 Adam Petera (4:1)
44:04 Petera vyvezl balónek, našel před branou Bohuše a Rtyně se tak dočkala aspoň čestného úspěchu.
30:00 Střely na branku ve druhé třetině: Jihlava 11 - 4 Rtyně (průběžně 14 - 11).
28:18 GÓL FBŠ Jihlava! 4:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #26 Ondřej Vyskočil, asistoval #66 Jan Holoubek (4:0)
23:22 GÓL FBŠ Jihlava! 3:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #66 Jan Holoubek, asistoval #26 Ondřej Vyskočil (3:0)
21:58 GÓL FBŠ Jihlava! 2:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #26 Ondřej Vyskočil bez asistence (2:0)
21:20 Akrobatický kousek Nguyena duc Trunga alias Dušana skončil dopadem na záda hodnoceným plným počtem bodů. Zdravotník už pospíchá s kelenem.
15:29 GÓL FBŠ Jihlava! 1:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #25 Jakub Horský, asistoval #26 Ondřej Vyskočil (1:0)
15:00 Střely na branku v první třetině: Jihlava 3 - 7 Rtyně.
12:15 Marek Weinelt zlomil hokejku. V poslední době se to rtyňským stává v Náchodě nějak často...
10:32 Kolátor zahrál Kašparovi na housličky a potěšil tak oko všech diváků, kteří si do náchodské Plechárny našli cestu.
08:15 Strkanice mezi Vernerem a Kolátorem, nakonec bez dalších následků.
04:18 Peterovu střelu Vyskočil vyrazil.
00:01 Hned po úvodním buly se do sebe zaklesla šestice hráčů - v rugbyové hantýrce by se řeklo, že vytvořily tzv. mlýn. Doufejme, že v dalších minutách budeme sledovat florbal. :)