44
  • 44 43:33
    Rtyně v/P

FBC SION - DDM Nová Generace - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:7
branky: 11. Martin Šejvl, 25. David Roflík, 32. Marek Bláha, 34. Michal Urban - 8. Adam Petera, 10. Lukáš Kašpar, 30. Lukáš Kašpar, 36. Adam Petera, 37. Lukáš Kašpar, 38. Marek Weinelt, 39. Adam Petera; rozhodčí: Jan Zachariáš - Bronislav Návojský; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Jan Eršil ? - Kristián Kořízek ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:4
45:01 Vyjádření k utkání od trenéra Orel Rtyně v Podkrkonoší Miloslava Krýsla: 'Sion byl aktivní na nohách, ale i přesto jsme dokázali ovládnout hru takticky v náš prospěch a v málo hráčích uhájit tento výsledek.'
45:01 Vyjádření k utkání od trenéra FBC SION-DDM NOVÁ GENERACE Karla Stehna: 'První dvě třetiny byly vyrovnané a ve třetí třetině jsme zásluhou zbytečných vyloučení psychicky a herně odpadli..'
43:33 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
38:58 Timeout FBC SION - DDM Nová Generace
38:58 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #93 Adam Petera, asistoval #17 Lucie Krýslová (4:7)
37:14 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #73 Marek Weinelt, asistoval #98 Lubor Zoufal (4:6)
36:40 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #98 Lubor Zoufal (4:5)
35:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:4
33:53 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 4:3
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #9 Michal Urban bez asistence (4:3)
31:34 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 3:3
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #89 Marek Bláha, asistoval #10 Matěj Adámek (3:3)
29:07 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #73 Marek Weinelt (2:3)
24:17 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 2:2
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #26 David Roflík, asistoval #97 Tomáš Hašek (2:2)
10:57 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 1:2
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #88 Martin Šejvl, asistoval #66 Ondřej Bureš (1:2)
09:37 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #37 Rostislav Verner (0:2)
07:31 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1