1

2

4.

Bulldogs Brno B - FBK Letka Ostrava 6:7pn
branky: 2. Vincent Drápal, 33. Jan Frydrych, 44. Josef Kazatel, 50. Patrik Adámek, 56. Kryštof Kopečný, 59. Michael Weiser - 4. Dalibor Ondruch, 18. Dalibor Ondruch, 27. Martin Kopp, 31. Marcel Balek, 40. Radim Kahánek, 48. Lukáš Toman, N Martin Krupa; rozhodčí: Bohuslav Juráš - Pavel Vích; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Robert Keseli 14 - Roman Fučík 8; po třetinách: 1:2, 1:3, 4:1, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #64 Jan Novotný , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Letka Ostrava hráč #71 Martin Krupa a vstřelil rozhodující gól (6:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #64 Jan Novotný a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Letka Ostrava hráč #19 Dalibor Ondruch a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #33 Jan Ponížil , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Letka Ostrava hráč #85 Adam Obertan , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #61 Vincent Drápal , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Letka Ostrava hráč #16 Martin Kopp , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely celkem: ibb 14:20 FBK Letka Ostrava
65:00 Komentář trenéra hostí Gajdy: K zápasu: Dnes jsme začali velmi nervózně a nekoncentrovaně, postupem času jsme v prvních dvou třetinách získali převahu, kterou se nám jenom díky naprosto famóznímu a neuvěřitelnému výkonu brankaře nepovedlo přetavit ve větší než tříbrankový náskok. Do 3. třetiny jsme vstoupili s tím, že se nic nemůže stát a ze strany Brna se děly věci. Nakonec moc nezbývalo a mohli jsme v poslední minutě celou sezónu naprosto zahodit. Na konci jsme se štěstím zvítězili. K sezóně:
65:00 Komentář trenéra domácích Weisera: Po pomalejších dvou třetinách jsme ve 3. třetině začali soupeře více pressovat a konečně i proměňovat naše šance. Výborně nám také zachytal gólman. Děkuji všem spoluhráčům za nasazení a přístup k zápasu, soupeři přejeme hodně štěstí v příští sezóně.
65:00 Střely: ibb 3:3 FBK Letka Ostrava
64:34 Timeout Bulldogs Brno B
64:29 Kahánek střílí, ale Keseli míč vyráží z brány ven.
63:31 Novotný přihrává před bránu, nahrávka je však zblokována.
62:24 Halama nepřesně přihrál a vzniká tak šance pro hosty.
61:44 Nebezpečná střela Ondrucha je chycena Keselim.
60:41 Vyrovnaná hra mezi buldoky a letkou pokračuje.
60:00 Střely: ibb 5:4 FBK Letka Ostrava
59:21 Letka ke konci 3. třetiny přitvrzuje, více střílí a jde tvrdě do soubojů.
58:38 Kazatel zpracoval míček ze vzduchu a střílí, avšak vedle.
58:21 Timeout FBK Letka Ostrava
58:21 GÓL Bulldogs Brno B! 6:6
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #9 Michael Weiser, asistoval #12 Jan Frydrych (6:6)
58:01 Novotný se vyhnul soupeřům výbornými kličkami, situaci uklidňuje nahrávkou dozadu.
57:16 Weiser T, skvěle odbránil útok protihráčů.
56:10 Po celý zápas sledujeme tvrdé souboje o míček.
55:49 GÓL Bulldogs Brno B! 5:6
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #34 Kryštof Kopečný, asistoval #11 Libor Urbánek (5:6)
54:12 Lokša dostává přihrávku od Kahánka a razí horní tyčku brány.
53:39 Weiser T. nahrává Adámkovi dopředu, ten střílí, ale těsně míjí tyčku.
52:32 Urbánek tahá míč dopředu, ale je shozen protihráčem a o míč přichází.
50:47 Halama rozehrává míč dopředu, ale tam se ho nikdo neujímá.
49:58 Letka nepřesně rozehrává, a tak Frydrych využívá šance a bere míček soupeřům.
49:36 GÓL Bulldogs Brno B! 4:6
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #19 Patrik Adámek, asistoval #11 Libor Urbánek (4:6)
48:28 Kazatel si obkličkoval obránce, vystřelil, ale vedle. Ponížil se snažil ještě míček v rohu vybojovat, ale neúspěšně.
47:50 GÓL FBK Letka Ostrava! 3:6
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil #11 Lukáš Toman, asistoval #71 Martin Krupa (3:6)
47:30 Krupa se dostal do šance, ale míček netrefuje.
46:42 Kazatel krásně vybojoval míček v rohu a rozdává ho dál...
45:12 Buldoci se po skvělé nahrávce dostávají do protiútoku 3 vs. 2, ale žádná akce se nakonec nekoná.
43:57 GÓL Bulldogs Brno B! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #87 Josef Kazatel bez asistence (3:5)
42:49 Novotný střílí ránu, která jde po zemi, ale do brány se netrefuje.
41:16 Balek střílí, míří na střed k tyčce, ale Keseli chytá.
40:07 Letka začíná velmi aktivně napadat.
40:01 Buly do třetí třetiny vyhrávají buldoci.
40:00 Střely: ibb 3:6 FBK Letka Ostrava
39:46 GÓL FBK Letka Ostrava! 2:5
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #19 Dalibor Ondruch (2:5)
39:45 Rozehra z rohu, přesná přihrávka a je to gól pro hosty.
38:34 Velmi rychlý sprint Koruce dopředu, nakonec ještě střela, ale Keseli chytá.
37:49 Kopečný přihrává Adámkovi do běhu, ten se do míčku netrefuje a žádná střela se nekoná.
36:18 Letka rozehrává z rohu domácích, ale míč zavážejí zpátky dozadu.
34:52 Novotný nahrává Drápalovi před bránu, ten střílí těsně vedle levého horního rohu.
33:08 Kazatel skvěle přihrál Kopečnému, ten zkusil vystřelit, ale vedle.
32:27 Urbánek výtečně přeloboval soupeře a rozdává míček dál.
32:12 GÓL Bulldogs Brno B! 2:4
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #12 Jan Frydrych bez asistence (2:4)
31:23 Mrázek si to vykličkoval dopředu a střílí, Keseli nohou vyráží.
30:30 GÓL FBK Letka Ostrava! 1:4
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil #29 Marcel Balek, asistoval #8 Tomáš Lokša (1:4)
30:01 Skvělá nahrávka od Weisera T. na Ponížila, ten ale míjí.
29:06 Letka skvěle kombinuje, ale Drápal jim míček vyráží a míří dopředu, míček je mu však sebrán.
27:24 Buldoci musí občas čelit velkému nátlaku Ostravy, není to pro ně snadné.
26:15 Kopp zavěsil přímo do horního levého rohu branky, stav utkání je 1:3.
26:13 GÓL FBK Letka Ostrava! 1:3
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil #16 Martin Kopp, asistoval #99 Jan Mrázek (1:3)
25:25 Kazatel střílí k pravé dolní tyčce, Fučík ale střelu chytá.
24:22 Nebezpečnou střelu Kahánka Keseli vyráží z brány ven.
23:09 Kopp vystřelil rychlou ránu, ale míří těsně vedle.
21:52 Urbánek nastřeluje před bránu, ale nikdo jeho střelu nezvládl dorazit do brány.
21:10 Michálek sebral míč soupeři a uklidňuje situaci zavezením míčku za bránu.
20:24 Stejskal výborně vytahuje míček přes mantinel a pokračuje dopředu.
20:00 Střely: ibb 3:7 FBK Letka Ostrava
19:39 Ponížil s Kopečným skvěle napadají .
18:50 Halama odkopl míč nohou, a tak zabránil možnému útoku Letky.
17:28 GÓL FBK Letka Ostrava! 1:2
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil #19 Dalibor Ondruch, asistoval #41 Karel Stejskal (1:2)
17:13 Letka rozehrává na straně soupeře, nahrává si, Ondruch střílí a je to gól!!!
16:59 Rychlou střelu Weisera T. Fučík bez většího problému chytá.
15:32 Frydrych se snaží sebrat míček protihráči, ten se ale jen tak nedá.
14:31 Buldoci rozehrávají ze svého rohu a dostávají se na polovinu soupeře.
13:54 Jurák střílí z půlky, avšak těsně mimo bránu.
12:27 Nebezpečnou akci Letky ubránil Michálek.
10:35 Přesná nahrávka Novotného na Kazatele, ten se snažil vystřelit, ale střela byla pomalá, a tak ji Fučík chytá.
09:47 Urbánek s Weiserem T. výborně brání tlak soupeřů.
08:33 Ondruch si výborně obkličkoval hráče, zkusil vystřelit, ale vedle.
07:46 Mrázek nahrává Tomanovi, ten střílí mimo bránu.
06:54 Weiser T. skvěle nastřeluje před branku, ale Drápal už míček dorazit nestihl.
05:36 Mrázek střílí, ale Keseli bez problému chytá.
04:25 Letka hraje velmi aktivně, hráči napadají, jsou rychlí na míčku.
03:49 Michálek skvěle odbránil šanci Letky na další gól.
03:25 GÓL FBK Letka Ostrava! 1:1
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil #19 Dalibor Ondruch, asistoval #21 Radim Kahánek (1:1)
02:42 Letka rozehrává z rohu domácích, ale o míč příchází.
01:53 Buldoci zahájili vstup do hry úspěšně.
01:25 GÓL Bulldogs Brno B! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #64 Jan Novotný (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00 Vážení diváci, vítejte u online přenosu utkání 22.kola divize mužů mezi itelligence Bulldogs Brno a FBK Letka Ostrava.