2:5
    Daniel BUDÍK
    (Peška)

FBK Spartak Hluk - FK Orel Telnice 2:5
branky: 3. Vojtěch Duda, 44. Jan Holý - 25. Rudolf Večeřa, 26. Jan Daler, 39. Jan Daler, 48. Jan Daler, 53. Daniel Budík; rozhodčí: Tomáš Beňo - Roman Sklenica; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: David Nosek 21 - Vít Rybák 24; po třetinách: 1:0, 0:3, 1:2
60:00 Komentář trenéra hostí (Býtešník): Za nás takticky provedený výkon, kdy jsme od druhé třetiny přehráli houževnatého soupeře.
60:00 Komentář trenéra domácích (Vlachopulos): Dnes se postupně projevila mnohem větší vyspělost soupeře. Od druhé třetiny přidali na aktivitě a to se pak projevilo i na skóre. Každopádně zápas dal i svá pozitiva, slušně jsme pracovali v obranné fázi. Když zlepšíme toto a svou produktivitu v zakončení, tak se to může projevit v dalších zápasech.
59:59 Střely ve třetí třetině: Hluk 10 - Telnice 11 Střely celkem: Hluk 26 - Telnice 26
58:59 Telnice drží míček na hokejkách a nikam se nežene. Zdá se, že si chtějí výsledek v klidu pohlídat a připsat si důležité tři body, které je posunou na první příčku, která zajišťuje play-up a boje o Národní ligu.
55:21 Telnice drží domácí v nepříjemném sevření a ostřelují domácí bránu.
54:18 Domácí Krchňáček zastavil nedovoleným způsobem hostujícího hráče a vysloužil si zlatého bludišťáka v podobě dvou minut strávených na trestné lavici.
52:37 GÓL FK Orel Telnice! 2:5
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #18 Jakub Peška (2:5)
52:37 Budík od mantinelu natáhl a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. 2:5.
52:03 Nyní je k vidění spoustu tvrdých osobních soubojů, hra je nyní velmi ostrá.
51:22 Šimíček střílel z prostoru velkého brankoviště ale jeho střela byla zblokována.
47:36 GÓL FK Orel Telnice! 2:4
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #19 Jan Daler bez asistence (2:4)
47:36 Rochovanský teď nepochopitelně přestal hrát a Levák Bob neměl problém vstřelit další z jeho gólů a tím tedy kompletuje hattrick.
45:55 Rochovanský střílel z půlky. Taková střela byla lahůdkou pro Rybáka, který s touto střelou neměl sebemenší problém.
43:31 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #93 Jan Holý, asistoval #67 Marek Šimíček (2:3)
43:31 Přesilovka využita! Domácí Homér natáhl z půlky a jeho střela si našla cestu do hostující svatyně.
43:12 Uvidíme první přesilovou hru v dnešním utkání. Hostující Suchomel zahrál rukou a vysloužil si tedy dvouminutový trest.
42:32 Dudova střela z křídla byla zblokována.
40:31 Domácí tým začal aktivně. Šimíčkovu střelu jen tak tak vytěsnil Rybák mimo tři tyče.
39:59 Střely ve druhé třetině: Hluk 10 - Telnice 9
38:51 GÓL FK Orel Telnice! 1:3
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #15 Jan Charvát (1:3)
38:51 Levák Bob nejdříve vykoupal Rochovanského, poté Noska a pak nic mu nebránilo k tomu, aby nezasunul míček do prázdné brány.
36:15 Domácí tým teď posílá na bránu hostí jednu střelu za druhou. Rybák má co dělat, aby udržel vedení svého týmu.
33:21 Utkání má velmi ostrý náboj.
30:22 Jílek s Krchňáčkem předvedli krásnou kombinaci až do prázdné brány. Druhý jmenovaný však prázdnou netrefil. Nutno zmínit, že měl domácí borec měl těžkou střeleckou pozici.
30:05 Sérii tvrdých soubojů přerušuje dlouhým hvizdem rozhodčí, který domlouvá oběma kapitánům.
26:33 Gólové šance na obou stranách! Domácí Duda netrefil ideálně skákající míček a hostující hráč trefil tyčku při odkryté bráně.
25:44 GÓL FK Orel Telnice! 1:2
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #61 Richard Plhal (1:2)
25:44 Domácí tým opět inkasuje. Telnický Levák Bob natáhl od mantinelu a jeho střela zapadla do horního růžku domácí brány.
24:32 GÓL FK Orel Telnice! 1:1
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #23 Rudolf Večeřa, asistoval #19 Jan Daler (1:1)
24:32 Domácí tým inkasuje.
23:11 Nosek opět předvádí jeden krásný zákrok za druhým. Dnes mu k tomu však pomáhá dobrá obrana. Domácí tým dnes skutečně dobře brání.
22:25 Duda ze zátahu pouze do gólmana.
20:34 Jílek se Suchomelem ve tvrdém souboji.
19:59 Střely v první třetině: Hluk 6 - Telnice 6
18:02 Domácí dnes zatím velice dobře brání.
16:26 Domácí teď mají slušný tlak.
13:31 Krchňáček šel sám na gólmana a zkoušel ho přehodit. Ke vstřelení pěkného gólu neměl daleko, chyběly milimetry.
13:01 Rochovanský teď zastavil hostující protiútok.
12:39 Hosté teď měli několik slibných šancí.
10:21 Telnice trefuje břevno!
09:53 Dudova střela z křídla. Gólman hostí byl však pozorný.
09:01 Nosek opět předvedl pěkný zákrok. Ten kluk má talent.
07:43 Rochovanský teď předvedl parádní grotesku a pobavil všechny přítomné diváky.
07:02 Hosté mohli vyrovnat. Hostujícímu hráči však v rozhodujícím momentu sjel míček z čepele.
06:29 Nyní se hraje nahoru dolů. Žádný z týmů teď nemá výraznou herní převahu.
04:30 Telnice teď držela domácí v nepříjemném sevření.
03:32 Nosek předvedl další krásný zákrok. To je gólman !
02:40 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #67 Marek Šimíček (1:0)
02:40 Domácí se ujímají vedení. Šimíček rychle rozehrál z křídla a snajpr Duda se nemýlil.
02:38 Šimíčkova střela tahem byla vytěsněna mimo hřiště.
01:05 Dobrý blok Rochovanského.
00:31 Domácí gólman David 'Nosál' Nosek si připisuje první úspěšný zákrok.