11:10
    Jan LOJKÁSEK
    (Valigura)

FbC Frýdek-Místek - FBC Spartak MSEM Přerov 11:10p
branky: 6. Filip Závodný, 7. Martin Kalivoda, 12. Tomáš Vežranovský, 13. Vojtěch Gřunděl, 25. Tomáš Vežranovský, 27. Lukáš Žurek, 54. Václav Štrbák, 58. Radek Měrka, 58. Tomáš Vežranovský, 60. Radek Měrka, 65. Jan Lojkásek - 23. Dalibor Koutný, 24. Adam Budník, 26. Adam Budník, 33. Dalibor Koutný, 33. Adam Borges, 38. Ondřej Haliak, 38. Dalibor Koutný, 45. Jiří Loucký, 47. Dalibor Koutný, 57. Dalibor Koutný; rozhodčí: Jiří Frömmel - Jiří Večerek; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Martin Staník 20, Michal Zápalka 7 - Pavel Ceh 34; po třetinách: 4:0, 2:7, 4:3, 1:0
65:00 V prodloužení vystřelil Frýdek na bránu 4x a Přerov 2x.
65:00 Komentář trenéra domácího celku, Petra Řehy: Zbytečně jsme si zkomplikovali slibně rozehrané utkání, kdy jsme v první třetině byli jasně lepším týmem. Závěr jsme však dokázali zvládnout a ukázali bojovného ducha. Děkuji hráčům a soupeři za utkání a všem přeji hodně štěstí do dalších bojů.
65:00 Komentář trenéra hostů, Pavla Hausnera: První třetina hrůza, dvě třetiny dobrý. Díky za zápas.
64:19 GÓL FbC Frýdek-Místek! 11:10
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #18 Jan Lojkásek, asistoval #21 Ivan Valigura (11:10)
64:19 A je to tady!
62:25 Také domácí si vytvářejí šance. Jasného favorita rozhodně nemáme.
61:24 Velký tlak na druhé straně. Přerov 2x za sebou nebezpečně vystřelil.
60:54 Nečekanou střelu vyslal na bránu Lojkásek. Ceh se štěstím chytil.
60:00 V třetí třetině byl poměr střel 20:9 pro Frýdek.
59:18 GÓL FbC Frýdek-Místek! 10:10
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #93 Radek Měrka, asistoval #8 Martin Zerák (10:10)
59:01 Timeout FBC Spartak MSEM Přerov
59:00 Měrka trefuje tyč.
57:57 Takový tlak si Přerov asi nepředstavoval při hře 5 na 6. Na Ceha jde jedna střela za druhou.
57:26 GÓL FbC Frýdek-Místek! 9:10
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #10 Tomáš Vežranovský, asistoval #12 Vojtěch Gřunděl (9:10)
57:08 GÓL FbC Frýdek-Místek! 8:10
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #93 Radek Měrka bez asistence (8:10)
57:01 Frýdek hraje bez golmana v šesti hráčích v poli.
56:47 Timeout FbC Frýdek-Místek
56:47 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 7:10
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #14 Dalibor Koutný, asistoval #66 Adam Budník (7:10)
56:37 Frýdek hraje v plném počtu.
56:05 Závodný a Zerák teď byli proklatě blízko gólu. Jediný Ceh byl proti.
54:37 ...a taky jak se to dělat nemá.
54:29 Frýdek se trochu probral a ukazuje nám, že jde hrát pěkný florbal...
53:51 GÓL FbC Frýdek-Místek! 7:9
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #11 Václav Štrbák, asistoval #12 Vojtěch Gřunděl (7:9)
51:25 Domácí jsou v plném počtu.
48:07 Probíhají lité boje o míček, ale my bychom raději viděli lité boje o míček v brance.
46:21 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 6:9
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #14 Dalibor Koutný, asistoval #10 Jiří Loucký (6:9)
44:50 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 6:8
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #10 Jiří Loucký, asistoval #14 Dalibor Koutný (6:8)
44:50 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Michal Zápalka družstva FbC Frýdek-Místek
43:06 Obrovský tlak na Přerov. Frýdek se držel míčku zuby nehty a nehodlal jej soupeři půjčit ani na okamžik.
41:48 Hosté hrají v plném počtu.
40:59 Přesilovka běží a moc jsme toho zatím neviděli.
40:00 V druhé třetině se nám se střelami roztrhl pytel. Přerov vyslal na bránu 20 střel, z čehož se jich více než třetina dostala do brány. Frýdek na bránu vystřelil 11x.
39:59 Také nyní se nám přesilovka protáhne do další třetiny. Frýdek ji bude hrát ještě minutu a 48 sekund.
38:46 Staník zázračně chytl jasný gól. Ležel na zemi a Kaliak střílel asi z metru nahoru. Staník vymrštil ruku a míček zachytil.
37:43 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 6:7
37:12 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 6:6
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #86 Ondřej Haliak, asistoval #7 Adam Borges (6:6)
37:12 Tak a hrajeme zase od nuly. Haliak střílí z poloviny hřiště a trefuje pravý růžek branky.
34:30 Se smazáním rozdílu ve skóre se zvedla nervozita hráčů. Hlavně na rozhodčí je teď vyvíjen velký tlak.
32:43 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 6:5
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #7 Adam Borges, asistoval #4 Michal Baran (6:5)
32:21 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 6:4
30:14 Frýdek hraje v plném počtu.
29:53 Frýdek se hodně zlepšil ve zvládání oslabení.
28:00 Borges hodně pozlobil před Zápalkovou bránou. Nakonec míček skončil po mnoha dorážkách v zámezí.
26:55 GÓL FbC Frýdek-Místek! 6:3
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #15 Lukáš Žurek bez asistence (6:3)
26:44 Štrbák sám běží na bránu, trefuje golmanovo rameno a dále míček pokračuje ven z hřiště.
25:34 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 5:3
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #66 Adam Budník, asistoval #14 Dalibor Koutný (5:3)
25:12 V šanci Kahánek. Zcela sám před bránou, ale Ceha nepřelstil.
24:40 Vežranovský se namlsal předchozím gólem a tak zkusil vstřelit další branku zpoza ni stylem Matrix.
24:13 GÓL FbC Frýdek-Místek! 5:2
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #10 Tomáš Vežranovský, asistoval #11 Václav Štrbák (5:2)
23:39 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 4:2
22:52 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 4:1
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #14 Dalibor Koutný, asistoval #87 Tomáš Hořecký (4:1)
21:16 Druhá část přesilovky se Přerovu moc nepovedla. Na bránu nešla ani jedna střela. Nyní již hraje Frýdek v plném počtu.
20:00 V první třetině poslal Frýdek-Místek na bránu Přerova 10 střel. Naopak Přerov odpověděl šesti střelami.
19:59 Končí první třetina, ale Přerovská přesilovka se protáhne do další třetiny. Na vstřelení gólu mají ještě minutu a 16 sekund.
18:17 Krušné chvilky pro Frýdek-Místek. Zažívají poměrně velký tlak a protože pětka co byla na hřišti dost protáhla svůj čas ve hře, byla na nich znát i únava.
16:32 Domácí dnes brání zodpovědně.
15:35 Žurek vběhl na hřiště, převzal míček, doběhl k bráně, tam nahrál Valigurovi, který si vymíchal brankáře a pak minul bránu.
15:33 Domácí jsou v plném počtu.
14:30 Frýdek vyráží do brejku... Gřunděl nahrává Vežranovskému skákavý míček a ten míjí. Gól tedy nepadl, ale Frýdek je stále u míčku a zkracuje si oslabení.
12:50 A hned na to přidává nebezpečnou střelu na bránu Žurek. Míček letí snad jen centimetr nad horní tyčí.
12:40 GÓL FbC Frýdek-Místek! 4:0
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #12 Vojtěch Gřunděl, asistoval #11 Václav Štrbák (4:0)
12:40 Tentokrát to byla hodně krátká přesilovka.
11:31 GÓL FbC Frýdek-Místek! 3:0
11:11 Ovšem na druhé straně Přerov hodně zvýšil tlak a dává tak na jevo, že se rozhodně nevzdává.
10:42 Včera se Žurkovi zápas velmi povedl, tedy když pomineme poslední minutu a jeho vyloučení. Právě teď poslal krásnou křižnou přihrávku na Kahánka a schylovalo se k dalšímu gólu.
08:42 Hosté hrají v plném počtu.
07:26 Frýdek svou přesilovku začal poněkud vlažně. Ale pokud bude mít tolik štěstí jako dosud, kdy ze dvou střel padnou dva góly, stačí vystřelit na bránu.
06:17 GÓL FbC Frýdek-Místek! 2:0
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #14 Martin Kalivoda, asistoval #21 Ivan Valigura (2:0)
05:33 GÓL FbC Frýdek-Místek! 1:0
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #49 Filip Závodný, asistoval #12 Vojtěch Gřunděl (1:0)
05:33 Gřunděl odvedl pozornost brankáře i obránců a Závodný to měl po obdržené přihrávce již jednoduché.
04:57 Přerov si aktivně nabíhá před bránu soupeře a je v útočném pásmu velmi nebezpečný.
02:55 Loucký si oběhl brankáře Staníka a míček chtěl zasunout pod něj, ale až za čáru míček nedostal.
01:15 Frýdek je po včerejší výhře očividně v dobré náladě. Snad jim to vydrží co nejdéle, protože když se podíváme na poslední vzájemný zápas, kdy se jim nepodařilo vstřelit ani jednu branku a sami jich inkasovali 10, asi to nebude jednoduché utkání.
00:37 Frýdek vyhrál úvodní vhazování a stáhl se dozadu. Už si však hledá prostor k postupu dopředu. K první, avšak zblokované, střele se odhodlal Měrka.