7:3
    Filip FŇUKAL
    ()

FBC Orca Krnov - TJ Sokol Lanžhot 7:3
branky: 8. Jaromír Filip, 18. Štěpán Lhoťan, 36. Jaromír Filip, 47. Jan Hlaváček, 49. Jan Hlaváček, 52. Jiří Planý, 58. Filip Fňukal - 11. Jiří Balga, 33. Aleš Škrobáček, 44. Aleš Škrobáček; rozhodčí: Tomáš Brus - Martin Müller; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Ondřej Láryš 24 - Petr Lesko 20; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:1
59:59 Trenér TJ Sokol Lanžhot: Dvě třetiny jsme drželi se soupeřem krok, kdy si myslím, že jsme měli více šancí. Soupeř prokázal vyšší produktivitu a díky ní zaslouženě vyhrál. Děkuji za fér utkání a hodně štěstí do dalších zápasů.
59:58 Trenér FBC Orca Krnov: Lanžhot byl snaživý, ale to mu vydrželo jen dvě třetiny. V prvních dvou třetinách jsme moc neproměňovali šance, ale ta třetí byla v naší režii. Zatím jedeme podle plánu. Nejlepším hráčem Jiří 'Zlaťák' Planý.
59:45 Slyším pana Miškova z tribuny :) Fanda z nejvěrnějších.
57:33 GÓL FBC Orca Krnov! 7:3
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #25 Filip Fňukal bez asistence (7:3)
56:58 Hosté to zkoušejí v šesti.
54:59 Timeout TJ Sokol Lanžhot
51:52 GÓL FBC Orca Krnov! 6:3
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #10 Jiří Planý, asistoval #31 Jan Šulavík (6:3)
51:52 Planče uposlechl rady spoluhráčů, na modré natáhl a propálil vše, co bylo před ním.
48:34 GÓL FBC Orca Krnov! 5:3
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #11 Jan Hlaváček, asistoval #10 Jiří Planý (5:3)
48:34 Plančemu bych dal za tuto asistenci hned několik bodů. Upletl svetr lanžhotským a přesnou backhandovou přihrávkou našel Honzu Hlaváčka, který to měl už do prázdné brány hodně jednoduché.
46:35 GÓL FBC Orca Krnov! 4:3
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #11 Jan Hlaváček, asistoval #22 Ondřej Miškov (4:3)
46:35 Rozborka obrany hostů. všechno z první a na konci toho Honza Hlaváček.
43:45 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #8 Aleš Škrobáček bez asistence (3:3)
43:45 Škrobáček se proháčkoval z poza vlastní brány až na modrou, ze které švihem skóroval.
41:55 Rozehrávka z rohu, signál, Štěpa z první a míček míjí bránu.
35:55 GÓL FBC Orca Krnov! 3:2
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #12 Daniel Černý (3:2)
35:55 Jarda nás posílá do vedení. Celá akce začala výborným obranným zákrokem Fňukeho, který zaklekl v pravou chvíli na pravém místě, zblokoval přihrávku a dostal kluky do situace tři na jednoho.
32:06 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #8 Aleš Škrobáček, asistoval #26 Přemysl Kořínek (2:2)
32:06 Co si budeme povídat, Štěpův gól. Kdyby se věnoval bránění a nehádal se s rozhodčími, tak stále vedeme.
29:29 Lanžhot posledních pět minut na hřišti dominuje a vytvořil si několik slibných šancí. Teď nás od gólu zachránil pohotový obranný zákrok Jiřího Planého.
28:06 Lhoťan se objevil na naší střídačce, i když to neměl úplně v plánu. Sudí ale nedovolený zákrok Starého viděl a tak budeme rozehrávat.
23:00 Kdyby jste měli pocit, že znak Lanžhotu odněkud znáte, tak to není náhoda. 'Vypůjčil' si ho tým amerického fotbalu Atlanta Falcons. Sama Prozřetelnost ale Atlantu za tento úskok potrestala minulý týden prohrou zdánlivě vyhraného Superbowlu.
20:11 První přesilovka za námi. Moc střel jsme na bránu hostí nevyslali a ještě ke všemu jsme mohli gól dostat, kdyby soupeř zvládl situaci dva na jednoho.
18:11 Trestné střílení družstva FBC Orca Krnov neproměnil #20 Štěpán Lhoťan.
18:11 Mohutný písk a rozhodčí signalizuje nájezd. Štěpa už si chystá míček na střed hřiště.
17:12 GÓL FBC Orca Krnov! 2:1
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #20 Štěpán Lhoťan, asistoval #10 Jiří Planý (2:1)
17:12 Je to zase o něco veselejší. Štěpa nás posílá backhandovou střelou z bezprostřední blízkosti do vedení.
13:48 Máme za sebou jednu z nudnějších pasáží zápasu, kdy dokonce zapisovatelka střel po mé pravici klimbala.
10:24 Mišák sliboval, že bude dnes hodný. Máme 11. minutu a už je na prvním pohovoru u rozhodčího.
10:04 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #11 Jiří Balga, asistoval #69 Vojtěch Káňa (1:1)
10:04 Standardní situace hostů téměř z půlky hřiště končí gólem. Larva nejspíš nic neviděl.
07:24 GÓL FBC Orca Krnov! 1:0
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #9 Matěj Krvač (1:0)
07:24 Brankostroj Jarda Filip je zapnut. Výměna míčku s Matějem Krvačem a ruce hore. Mimochodem Mates dnes hrát neměl, ale nějak došel a už připsal bodík do kanadského.
06:27 Druhá lajna si teď dala do těla. 40 vteřin nahoru a dolů.
03:40 Adys Blaho si mohl připsat áčko, když vypíchnutím míčku našel Krvače, který vystřelil sice pohotově, ale doprostřed brány. Laskomina pro Leska.
02:17 Zatím bez kloudné střely na kteroukoli branku. Domácí hrají většinu času na míčku.
00:01 Poslední florbalový víkend A mužstva v této sezóně právě začal. Pak už bude na chvíli zase klid.