4:8
    Jan HOLÝ
    ()

FBK Spartak Hluk - FbC Asper Šumperk 4:8
branky: 10. Vojtěch Duda, 10. Pavel Krchňáček, 57. Radim Jílek, 60. Jan Holý - 4. Ondřej Mrázek, 12. Daniel Chladil, 14. Daniel Venouš, 26. Daniel Venouš, 33. Michal Vařeka, 35. Jindřich Kamler, 50. Jindřich Kamler, 59. Michal Šíma; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Jiří Chromek; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Richard Podškubka 28 - Martin Vašíček 21; po třetinách: 2:3, 0:3, 2:2
60:00 Komentář domácích (Vlachopulos): 'Dnes jsme se soupeři vyrovnali jen v prvních 15 minutách zápasu. Poté již nás soupeř ve všech aspektech hry předčil a zaslouženě zvítězil. Do dalších zápasů máme na čem pracovat.'
60:00 Komentář hostí (Šíma): 'Myslím, že jsme měli utkání pod kontrolou. Oběma týmům chybělo trochu jiskra. Jsme rádi, že jsme vyhráli. Děkujeme soupeři, pořadatelům a divákům.'
60:00 Střely ve třetí části: Huk 10 Šumperk 12. Celkem Hluk 25 Šumperk 36
59:47 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #93 Jan Holý bez asistence (4:8)
58:54 GÓL FbC Asper Šumperk! 3:8
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #8 Daniel Venouš (3:8)
56:07 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Jílek, asistoval #14 Jiří Petlan (3:7)
49:11 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:7
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #11 Jakub Hruban (2:7)
40:00 Střely ve druhé části Hluk 6 Šumperk 13
34:57 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:6
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #13 Ondřej Mrázek (2:6)
32:09 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:5
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #87 Michal Vařeka bez asistence (2:5)
25:30 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:4
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #8 Daniel Venouš, asistoval #13 Ondřej Mrázek (2:4)
20:00 Střely v první části: Hluk 9 Šumperk 11
13:42 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #8 Daniel Venouš, asistoval #87 Michal Vařeka (2:3)
11:51 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:2
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #21 Daniel Chladil, asistoval #24 Matyáš Zapletal (2:2)
09:40 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #81 Radim Jílek (2:1)
09:13 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #44 Pavel Rochovanský (1:1)
03:57 GÓL FbC Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #24 Matyáš Zapletal (0:1)