60
  • 60 59:22
    Orca

FBC ZŠ Uničov - FBC Orca Krnov 5:6
branky: 14. Kristián Dufek, 23. Tomáš Šalda, 26. Martin Macho, 38. Jiří Navrátil, 53. Lukáš Havlíček - 11. Ondřej Miškov, 29. Matěj Krvač, 29. Jan Šulavík, 31. Matěj Krvač, 37. Daniel Černý, 52. Ondřej Miškov; rozhodčí: Martin Fráňa - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 0:0; využití: 3:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Patrik Šenk 28 - Ondřej Láryš 19; po třetinách: 1:1, 3:4, 1:1
59:59 Asistent trenéra domácích se vyjádřil takto: Po několikáté v poslední době jsme měli dobře rozehrané utkání, kdy vedeme o dvě branky,ale nedotáhneme jej do vítězného konce. Desetiminutový výpadek v druhé třetině nás stál body. Jinak byl zápas celkem vyrovnaný. Gratulujeme soupeři ke šťastnému vítězství.
59:59 Hrajicí trenér Krnova se vyjádřil takto: Jeli jsme pro tři body a to jsme splnili. Ale celkem jsme se na to nadřeli. Mrzí mě jedna věc, kterou nemůžeme bohužel ovlivnit. Potkává nás o ve více utkání. Děkujeme soupeřům.
59:59 Je po zápase. Počet střel v této třetině byl 9:11.
59:46 Domácí to zkouší zase v šesti.
59:28 Krnov hraje na čas. A Dominik Šobota vyběhl ze střídačky a utřel mokrou zem.
59:22 Timeout FBC Orca Krnov
58:30 Domácí přidávají práci Kubovi Zámečníkovi, který opravuje mantinely. Lukáš Havlíček při rozehrávce z rohu odsunul mantinel za bránou minimálně o půl metru.
57:38 Timeout FBC ZŠ Uničov
57:38 Uničov si bere oddechový čas
55:10 Standa Zámečník se netváří nadšeně po tom co ho hráč Krnova osekával jak dřevorubec.
52:28 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:6
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #21 Lukáš Havlíček, asistoval #29 Tomáš Šalda (5:6)
52:28 Lukáš Havlíček proměňuje další početní výhodu.
51:34 Fňukal si pomohl před svojí bránou na hranici pravidel.
51:19 GÓL FBC Orca Krnov! 4:6
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #91 Jaromír Filip (4:6)
50:39 Po standartní situaci z rohu, vyslal Filip Miškova, který se vykroužil kolem hráčů Uničova a trefuje polovinu prázdné branky. Šenk nemohl nic vidět.
48:56 Domácí fanoušci si až teď všimli, že hostující jsou v hledišti bez podpory.
48:26 Matyáš Adámek zrovna odvádí svou práci v obraně velmi dobře.
45:01 Domácí kotel vypustil pár výstřelů na podporu svého týmu.
44:48 Peťa Havlíček netrefil prázdnou bránu Láryše.
43:40 Krnov vyzkoušel nacvičenou standartku, ale pokus Filipa Šenk chytá a následně posílá do brejku Lukáše Havlíčka.
42:59 Hrbolka zůstal ležet na zemi a hra se na chvilku zastavila.
42:24 Peťa Havlíček zhodil celou řadu mantinelů za brankou Láryše.
42:22 Tomáš Šalda se nedržel pravidla netref prvního hráče před sebou a trefil Matušínského do nohy.
42:01 Martin Macho tečuje pokus Filipa do rohu.
41:27 Pokus Pepi Veselíka zastavili hráči Krnova pomocí sekání před brankou Láryše.
39:59 Skončila prostřední část zápasu. Zápas nabírá na obrátkách. Padá více branek a hráčů na zem. Počet střel ve druhé třetině: 10:16
38:39 Druhý brankář Uničova Dominik Šobota sedí zatím v suchém dresu a snaží se povzbuzovat spoluhráče.
38:28 Lukáš Havlíček trefuje masku Láryše.
37:43 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #79 Jiří Navrátil, asistoval #48 Petr Havlíček (4:5)
37:33 Paťa Šenk vyráží pokus Miškova vedle své branky.
37:15 Miškov trefuje Šenka do nohy.
36:17 Lukáš Havlíček už je zpátky na hřišti.
36:12 GÓL FBC Orca Krnov! 3:5
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #12 Daniel Černý, asistoval #91 Jaromír Filip (3:5)
35:50 Filip osekává domácího Šaldu, ale rozhodčí nic nevidí, a tak si Tomáš Šalda musí poradit jinak.
34:48 Vypadá to vážně, Lukáše odtáhli za mantinel a nevypadá, že by ještě dnes nastoupil.
34:45 Lukáš Havlíček naskočil na Daniela Hrbolku, ale zůstal ležet na zemi za brankou Láryše.
32:45 Rozhodčí Fráňa upadl za mantinel, ale vyskočil rychle a hra se nemusela zastavovat.
31:38 Fňukal vyslal kladivo směrem k bráně domácích, ale trefuje Šenka do hrudi.
31:30 Paťa Šenk vyráží pokus Zakopčana.
30:36 GÓL FBC Orca Krnov! 3:4
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #9 Matěj Krvač, asistoval #17 David Matušinský (3:4)
30:00 Filip neudržel na hokejce míček, který dále pokračoval do rohu.
28:50 GÓL FBC Orca Krnov! 3:3
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #31 Jan Šulavík, asistoval #12 Daniel Černý (3:3)
28:40 GÓL FBC Orca Krnov! 3:2
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #9 Matěj Krvač, asistoval #18 Jan Vaľočík (3:2)
28:40 Po nahození na branku od Valočíka se před Šenkem objevil Krvač, který míček posunul mezi nohy Šenka.
27:45 Šenk chytá dalekonosný pokus Zakopčana. Domácí se poslední dvě minuty spíše brání.
26:40 Matušínský z Krnova trefuje Šenka pouze mezi nohy.
26:15 Paťa Šenk chytá zblokovanou střelu Filipa.
25:17 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #83 Martin Macho, asistoval #29 Tomáš Šalda (3:1)
25:17 Uničov využívá další přesilovou hru.
25:06 Zakopčan zkoušel jestli se Šenk dívá, ale branku domácích minul.
24:07 Domácím se hra 5 na 3 ze začátku nedařila, ale kombinací Tomáš Šalda vyzkoušel reflexy Láryše.
22:00 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #29 Tomáš Šalda bez asistence (2:1)
21:09 Po individuální akci Dufek těsně minul branku hostů.
19:59 Od začátku se nehraje v rukavičkách a hra se hodně kouskuje. Počet střel v první třetině je 5:7.
19:17 Planý byl v konfliktu s Kristiánem Dufkem, ten následně zůstal na zemi.
19:03 Václav Galetka se nechal zdvojit u mantinelu, ale hostující ho faulovali.
18:23 Miškov z Krnova po standartní situaci přestřeluje pouze branku.
17:08 Kristián Dufek sám před Láryšem, ale hrál vysoko kolem pasu.
16:17 Uničov hraje dobře oslabení a soupeře do žádné velké akce nepouští.
14:54 Dufek nahrával Lukáši Havlíčkovi, který se objevil sám před brankářem, ale trefuje pouze tyč.
13:12 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #4 Kristián Dufek bez asistence (1:1)
13:12 Uničov chvíli kombinoval na útočné polovině, a následně střela Dufka doskákala za zády Láryše.
10:44 Hra je velmi tvrdá, po úderu do hlavy zůstal ležet na zemi Peťa Havlíček. Kotel ho povzbuzuje při jeho odchodu na střídačku.
10:30 Václav Galetka byl naražen na mantinel, ale vypadá, že může dále pokračovat.
10:08 GÓL FBC Orca Krnov! 0:1
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #17 David Matušinský (0:1)
08:01 Matěj z Krnova otestoval jestli Šenk v bráně dává pozor.
07:25 Lukáš Havlíček z Uničova promáchl přihrávku Dufka
03:45 Uničov se postavil k zajímavé standardce, ale vystřelil nad.