53
  • 53 52:56
    Lanžhot

FbC Frýdek-Místek - TJ Sokol Lanžhot 5:2
branky: 15. Václav Štrbák, 32. Tomáš Vežranovský, 39. Martin Zerák, 47. Ivan Valigura, 52. Lukáš Žurek - 6. Jakub Gašo, 37. Martin Dlouhý; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Michal Zápalka 20 - Petr Lesko 20; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácího celku, Petra Řehy: Dobře takticky zvládnuté utkání. Oproti včerejšku se nám dařilo více proměňovat šance, což rozhodlo o výsledku utkání. Soupeři děkuji za utkání a přejeme hodně štěstí do daších bojů.
60:00 Komentář kapitána hostů, Bernáta: Utkání se vyvíjelo podobně jako v prvním zápase. O vítězství rozhodla větší produktivita domácích a zkušeněji odehraná třetí třetina. Děkuji soupeři za férové utkání a hodně štěstí do dalších utkání.
60:00 V poslední třetině měli více střel na bránu hosté, ale to je dáno hlavně tím, že domácí stříleli hodně nepřesně. Poměr střel byl 6:8.
59:19 Jansa si lehnul do střely a zachránil tým před gólem.
58:05 Hosté zkoušejí hru bez brankáře.
57:11 Oba týmy do hry dávají všechno, konečně vidíme krásný florbal.
56:16 Valigura dostal přihrávku před bránu, ale míček místo střely do prázdné brány jen potáhl k mantinelu.
55:50 Takhle by měla vypadat hra Frýdku pořád a ne jen když vedou. Krásné přihrávky... útočí, ale když nemají prostor, nebojí se míček stáhnout dozadu.
54:49 Střelu domácích zachytil jen Závodný, který se snažil clonit brankáři.
53:32 Hosté si během timeoutu odpočinuli a vymysleli strategii. V tuto chvíli vypadají namotivovaněji, tak uvidíme jestli se jim podaří vstřelit branku.
52:56 Timeout TJ Sokol Lanžhot
52:36 Frýdek se snaží co nejvíce držet míček aby se skóre neměnilo v jejich neprospěch. Ale spolu s tím se nebojí ve vhodnou chvíli zaútočit.
51:27 GÓL FbC Frýdek-Místek! 5:2
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #15 Lukáš Žurek bez asistence (5:2)
51:27 Žurek soupeři ukradl míček a nádherným blafákem oklamal brankáře.
49:48 Hosté jsou opět v plném počtu.
49:11 Frýdek sice hodně střílí, ale všechno jde hodně mimo.
48:41 Bernát se střetl s Štrbákem a leží na zemi. Hra je přerušena.
47:35 Frýdek bude hrát přesilovku.
46:31 GÓL FbC Frýdek-Místek! 4:2
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #21 Ivan Valigura, asistoval #14 Martin Zerák (4:2)
46:31 Hosté na střídačce protestují, ale rozhodčí situaci viděl z lepšího místa a gól uznal.
45:53 Také domácí své oslabení zvládli. Nyní se hraje 5 na 5.
44:13 Hosté jsou v plném počtu a zahrají si přesilovku.
43:13 Zerák ve vzduchu doráží míček nahozený z rohu hřiště. Nevyšlo to ovšem tak jak by si přál.
42:12 Žurek střílí pěkně zostra a brankář předvádí úchvatný zákrok.
41:47 Stejně nakonec pustili, ovšem soupeř se dostal jen do rohu hřiště.
40:49 Frýdek se asi rozhodl, že soupeře nepustí k míčku...
40:00 V druhé třetině Frýdek ještě pár střel na bránu přidal a spolu s tím změnil i gólové skóre. Počet střel byl v poměru 11:7.
39:12 Zerák zkusil střelu z první. Golman opět na svém místě a bdělý.
38:17 GÓL FbC Frýdek-Místek! 3:2
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #14 Martin Zerák, asistoval #10 Tomáš Vežranovský (3:2)
36:56 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #19 Martin Dlouhý, asistoval #14 Tomáš Čejka (2:2)
36:45 Frýdek napadá hráče hluboko vepředu.
35:04 Hosté hrají v plném počtu.
33:04 Trestné střílení družstva FbC Frýdek-Místek neproměnil #93 Radek Měrka.
33:04 Do brejku se dostal Štěrba, ale byl faulován...
32:00 Teď to zkusil i Dan Žurek, ale Lesko byl připraven.
31:26 GÓL FbC Frýdek-Místek! 2:1
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #10 Tomáš Vežranovský, asistoval #25 Martin Nenička (2:1)
31:26 Vežranovský se rozhodl, že to nebude protahovat a zkusí střelu z dálky.
30:58 Ani jeden tým zatím nevymyslel zaručený postup jak vstřelit gól. Od toho se odvíjí stav utkání, kdy často hráči zkoušejí stále to samé, ale nefunguje to.
28:12 Domácí si nedokáží kvalitně přihrát. Jejich přihrávky jsou velmi často přebrány protihráčem.
27:16 Teď uvidíme standardku na opačné straně. Frýdek se rozhodl si podržet míček a najít více prostoru.
26:35 Všichni hráči se postavili do zdi a hosté neměli co vymyslet. Zkusili střelu, ale ta šla hodně mimo.
26:31 Zápalka zachraňuje chyby v obraně. Bude následovat standardní situace hodně blízko jeho brány.
24:41 Ke střele se dostal Lojkásek. Dva se bili o míček, třetí zkusil vystřelit... ovšem mimo.
23:30 v prvních minutách je o chloupek aktivnější Lanžhot, ale ani tak jsme neviděli žádnou větší šanci.
21:11 Dlouhý zkouší vystřelit backhandem, ale netrefuje míček.
20:00 V první střetině byly oba týmy střelecky vyrovnané. Frýdek vyslal na bránu soupeře pouze o jednu střelu více. Poměr střel byl tedy 8:7.
19:15 Míček před Zápalkovou bránou, ale on ležíc na něj nemůže dosáhnout. Obránci a útočníci se o něj handrkují. Nakonec útočníci přiklepnou míček k brankáři ve snaze vystřelit.
18:10 Žurek nahazuje míček zpoza brány okolo tyče na Závodného a ten zkouší na dvakrát dostat míček za záda golmana. Nepodařilo se...
17:28 Frýdek zkouší standardní situaci. Nenička přiklepne míček, Vežranovský jej potáhne doprostřed hřiště a střelí do obránce.
16:59 Přihrávka na Čejka před bránou z rohu hřiště, ale ten míček netrefil.
15:46 Chumel před Leskovou bránou, ovšem míček se nikomu nepodařilo dorazit do brány.
14:31 GÓL FbC Frýdek-Místek! 1:1
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #11 Václav Štrbák, asistoval #15 Lukáš Žurek (1:1)
14:31 Střela Štrbáka z ohromné dálky po zemi... myslím, že se sám divil, že došla až do brány.
13:51 V současnosti je hra poněkud uvolněná, jakoby hráči odpočívali.
12:45 Domácí jsou v plném počtu.
11:40 Lanžhot se drží na míčku, ale nedostávají prostor ke střele.
09:08 Šance vidíme na obou stranách, ovšem hráči asi nemají správně vyladěná mířidla.
08:01 Teď jsme viděli 2 nadějné šance Frýdku, ale ani jednou se hráčům nepodařilo správně vystřelit. Poprvé střílel Daniel Žurek, podruhé Vít Kahánek.
06:01 Frýdek se snažil překvapit Lanžhot z rozehrávky. Hosté střídali a Štrbák rychle přihrál na Gřunděla. Ten se řítil sám na připraveného brankáře.
05:08 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #13 Jakub Gašo, asistoval #14 Tomáš Čejka (0:1)
04:17 Ovšem ani Frýdek zatím nebyl příliš nebezpečný. Na soupeřovu polovinu se dostává neustále, ale chybí koncovka.
03:30 Lanžhot se snaží dostat na soupeřovu polovinu po křídlech, ale nedostávají prostor ke střele.
02:34 První Zápalkův zásah, kdy vyrazil nečekanou střelu z dálky.
02:15 Oba týmy se teď spíše oťukávají a zjišťují co si na druhý tým mohou dovolit.
00:50 Po úvodním buly získali míček hosté, ale první šanci jsme viděli až od domácího týmu, kdy střílel Kahánek.