4:10
    Petr KUČERA
    (Kofroň)

FK Slovan Jindřichův Hradec - FBK Piráti Sokol Chrudim 4:10
branky: 26. Marcel Šuranský, 52. Michal Hřebíček, 57. Jakub Mrkvička, 59. Jakub Florek - 7. Martin Pešava, 17. Daniel Bořetický, 22. Michal Trnečka, 38. Jakub Kofroň, 39. Michal Veselík, 42. Jakub Kofroň, 44. Petr Jonáš, 46. Michal Trnečka, 47. Václav Svratecký, 60. Petr Kučera; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 76; zásahy brankářů: Petr Toman 18, Josef Filip 9 - Brandon Bulis 31; po třetinách: 0:2, 1:3, 3:5
60:00 Komentář trenéra hostů: Díky týmovému a soustředěnému výkonu jsme dokráčeli k vítězství a bereme, myslím si zaslouženě, všechny tři body. Děkuji soupeři za utkání. Komentář trenéra domácích: Mnoho se nám toho dnes nepovedlo. Nekvalita v technice, špatné zakončení a velmi nepovedené přesilovky nás stály zápas. Gratuluji soupeři k výhře.
59:52 Tak přeci. Desátý gól střílí Petr Kučera, kterého s Jakubem Kofroněm nechala domácí obrana zcela nepokrytého.
59:51 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:10
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera, asistoval #7 Jakub Kofroň (4:10)
59:00 Běží nám poslední minuta dnešního utkání.
58:53 Aster našel volného Florka a ten v polopádu ze záklonu skóruje.
58:52 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 4:9
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #17 Jakub Florek, asistoval #12 Roman Aster (4:9)
56:04 Mrkvičkův padáček Bulis podcenil a Slovan přidává třetí branku.
56:03 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 3:9
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #8 Jakub Mrkvička, asistoval #7 Marcel Šuranský (3:9)
55:40 Aster měl dobrou šanci po Vaňáskově přihrávce, ale pálil pouze do připraveného Bulise.
51:45 V témže čase je za protesty vyloučen hostující Kučera, kterému se nelíbilo zmíněné Šimkovo rychlé rozehrání.
51:44 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 2:9
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #5 Ondřej Šimek (2:9)
51:44 Pozdě, ale přece. Šimek bleskurychle rozehrál od mantinelu a našel volného Hřebíčka, který se nemýlil
47:00 Po minutě a pěti sekundách dostává branku i Pepa Filip. Akci na jeden dotek zakončil Václav Svratecký. Teď už je to bohužel ze strany domácích pouze o cti.
46:59 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:9
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #18 Václav Svratecký, asistoval #14 Michal Trnečka (1:9)
45:55 Trnečka si v rohu přivlastnil balonek, pak obkroužil šířku hřiště a od mantinelu zamířil přesně k tyči. Tomana střídá v brance domácích Filip.
45:54 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:8
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #14 Michal Trnečka bez asistence (1:8)
45:54 Střídání brankáře. Nový brankář #82 Josef Filip družstva FK Slovan Jindřichův Hradec
43:07 Asistent dnešního dne, Petr Kučera přihrává na čtvrtou branku svého týmu. Jeho kolega Jonáš bekhendem zkusil štěstí a propasíroval míček mezi tyčku a Tomanovo tělo.
43:06 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:7
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #17 Petr Jonáš, asistoval #2 Petr Kučera (1:7)
42:43 Na hřišti se objevují i domácí náhradníci...mladík Karel Matějka, Jan Cihlář a veterán Roman Aster
41:42 Hosté využívají i druhou přesilovou hru, a sice kombinací až do prázdné, kdy rozebrali domácí obranu.
41:41 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:6
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #2 Petr Kučera (1:6)
41:00 Dvě minuty za technický přestupek odpyká Ondřej Šimek. Hráči se nedohodli a během střídání rozehráli standartní situaci a v tu chvíli jich na hřišti bylo víc než dost.
40:00 Domácí mají posledních 20 minut na to s výsledkem něco udělat. Třetí dějství začne přesně za 60 sekund.
38:48 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #9 Michal Veselík, asistoval #2 Petr Kučera (1:5)
38:48 Naopak hostům se hned první přesilovka povedla a popáté dostali míček do domácí sítě.
37:30 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:4
37:30 Přesilovková křeč trvá. Po nadějné Florkově střele, která jen těsně minula tyč šel soupeř do protiútoku, kdy v souboji 2 na 2 přehrál domácí a počtvrté skóruje, a to ve vlastním oslabení.
36:14 Slovan má třetí přesilovku v utkání, využije ji?
34:50 Na konci 15. minuty hosté kombinují na své polovině a hledají cestu k hradecké bráně.
33:27 Hřebíčkovo pověstné vytočení...a následnou střelu Bulis vyráží za bránu
31:10 Šuraského rána mimo...
30:39 Nicméně přesilovka vypadá z pohledu domácích lépe, než ta první.
30:00 Domácí mají výhodu přesilové hry, ale byl to hráč Chrudimi, který z protiútoku ohrozil Tomanovu klec.
25:47 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 1:3
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #7 Marcel Šuranský, asistoval #5 Ondřej Šimek (1:3)
25:47 Domácí tleskají! Šimek s rozvahou zpoza branky hostí našel Šuranského a jeho pověstná střela tahem se konečně vešla mezi tři tyče.
21:38 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 0:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #14 Michal Trnečka, asistoval #9 Michal Veselík (0:3)
21:38 Laxnost domácích při bránění rozehrávky standartní situace znamená třetí gól Pirátů.
21:09 Toman chytá povedenou křížnou ránu Chrudimi.
17:12 Poslední hráč Chrudimi prohrál s Hřebíčkem osobní souboj, ten se pak řítil sám na branku, zakončil ale mimo.
16:20 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 0:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #5 Daniel Bořetický bez asistence (0:2)
16:10 Technicky se nehraje oslnivý florbal, ale hosté jsou rychlejší a pozičně lépe využívají rozměry hřiště.
15:30 Slovanu se přesilovka hrubě nepovedla. Téměř bez střely na branku a s protiútoky soupeře.
13:30 Florkovi ve vyložené šanci Trnečka zahákoval čepel a odpyká si dvě minuty!
11:25 Zatím největší šance domácích! Šuranský od mantinelu našel Šimka a jeho dělovku do prázdné robinsonádou Bulis vyráží.
10:00 Chrudim zařadila rychlejší stupeň a přehrává domácí.
07:58 Šuranský se otočkou zbavil soupeře, ale následnou velmi nadějnou šanci gólman Chrudimi vytěsnil nad!
06:35 A mohlo to být 0:2, Toman ale vytrčil svou dlaň a míček vyrazil.
06:04 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 0:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #6 Martin Pešava, asistoval #18 Václav Svratecký (0:1)
06:04 Ille nezpracoval přihrávku a z následného přečíslení 2 na 1 hosté otevírají skóre utkání.
05:23 Toman si teď připsal dva důležité zákroky!
04:12 Hosté si zatím míčku užívají více, ale bez vyloženější šance otevřít skóre.
02:36 Florek vybojoval míček, ale při následném zakončení mu míček sjel z čepele.
01:44 Ille pokazil rozehrávku a mohlo být zle, hosté však nabídnuté šance nevyužili.
00:48 První zákrok utkání si připisuje domácí Toman, který vyráží pokus hostí maskou.
00:00 Dobrý večer, dámy a pánové. Vítejte u on-line přenosu z utkání 21. kola mužské Divize C mezi domácím Slovanem Jindřichův Hradec a FBK Piráti Sokol Chrudim. Hráči se chystají ke slavnostnímu nástupu, moderátor seznamuje diváky se soupiskami.