44
  • 44 43:53
    12:4

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Chomutov 12:4
branky: 8. Barbora Mašková, 12. Lenka Přerostová, 16. Michaela Mašková, 16. Alžběta Kopřivová, 17. Barbora Mlnáříková, 23. Eva Chalušová, 24. Michaela Mašková, 25. Markéta Ježková, 26. Barbora Mlnáříková, 28. Barbora Mašková, 37. Barbora Mlnáříková, 44. Michaela Mašková - 12. Kamila Egermaierová, 29. Natálie Janouchová, 31. Kamila Egermaierová, 38. Kamila Egermaierová; rozhodčí: Tomáš Slíva - Jaroslav Němeček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jana Košařová 8 - Štěpánka Tupá 15; po třetinách: 2:1, 8:1, 2:2
43:53 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 12:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #18 Barbora Mlnáříková (12:4)
37:55 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
37:55 GÓL Florbal Chomutov! 11:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #73 Kamila Egermaierová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (11:4)
36:50 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 11:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #18 Barbora Mlnáříková, asistoval #4 Michaela Mašková (11:3)
30:32 GÓL Florbal Chomutov! 10:3
30:00 Utkání směřuje k jasnému vítězství domácí Plzně, třetí třetina bude pouze formalitou.
30:00 Střely na branku v první třetině: Plzeň 16, Chomutov 3
29:27 Chomutov trestá laxní obranu domácích.
28:27 GÓL Florbal Chomutov! 10:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Natálie Janouchová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (10:2)
27:11 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 10:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Barbora Mašková, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (10:1)
25:10 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 9:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #18 Barbora Mlnáříková, asistoval #88 Andrea Košťálová (9:1)
24:07 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Markéta Ježková bez asistence (8:1)
23:53 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #77 Tereza Havlová (7:1)
22:07 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Eva Chalušová, asistoval #46 Michaela Urbanová (6:1)
18:20 Hraje se pouze na polovině Chomutova a pravděpodobně je jen otázkou času, kdy uvidíme další gól.
16:41 Timeout Florbal Chomutov
16:41 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:1
15:49 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #16 Alžběta Kopřivová, asistoval #37 Nikola Konradyová (4:1)
15:48 Plzeň vlétla do druhé třetiny jako uragán a rázem je to o tři branky.
15:31 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
15:00 Domácí Plzeň byla v první třetině jednoznačně lepším celkem, ale díky slabé produktivitě zatím vedou Slávistky pouze o gól, druhá třetina začne přibližně za pět minut.
15:00 Střely na branku v první třetině: Plzeň 6, Chomutov 3
11:43 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #55 Dominika Vatahová (2:1)
11:21 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #73 Kamila Egermaierová bez asistence (1:1)
07:05 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Barbora Mašková, asistoval #77 Tereza Havlová (1:0)