Lenka KOSOVÁ
    (Novotná)
3

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBK Fat Pipe Vosy Praha 2:6
branky: 20. Veronika Svobodová, 21. Lenka Kosová - 2. Karolína Kepertová, 5. Karolína Kellovská, 7. Kristýna Kellovská, 13. Karolína Kepertová, 17. Karolína Kepertová, 17. Karolína Kellovská; rozhodčí: Martina Šrámková - Jan Chuděj; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 3, Denisa Hoskovcová 20 - Veronika Grygarová 11; po třetinách: 0:4, 2:2, 0:0
44:00 Vosí hráčky kontrolují hru, drží míček. Zápas se dohrává.
44:00 Vosy se brání, Nic nevymýšlejí, snaží se vyvarovat chyb.
41:05 Domácí rozehrávají před hostující gólmankou. Nic z toho není.
41:00 V současné fázi hry se hraje více na polovině hostujících Vos.
40:00 Celkově se Vosy snaží už žádnou branku nedostat a stávající stav udržet.
38:00 Hra teď je taková rozháraná, nejsou vidět žádné pohledné kombinace ani u jedné ze stran.
36:00 Třetina se blíží do své poloviny a prozatím se oba týmy snaží něco vymyslet a nachytat soupeře na švestkách.
34:02 Domácí tým zvyšuje důraz a častěji se osměluje ke střelbě.
33:00 Hostující gólmanka teď vytáhla míček mimo brankoviště, po střele domácích.
32:00 Vosy se snaží ještě nějakou tu branku vstřelit. Domácí SKV odolávají.
31:00 Poslední třetina zahájena, oba týmy se koncentrují na hru a míček poletuje z jedné strany na druhou. Hra má rychlý spád.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #73 Denisa Hoskovcová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
29:00 Hostující Vosy v závěru třetiny drží míček na 1/2 domácích.
27:00 Vosy přebírají iniciativu a útočí
26:00 Tlak domácích SKV neustává.
24:00 V této části hry míček létá ze strany na stranu avšak bez gólového efektu na obou stranách.
22:30 Domácí jako by ožily po dvou vstřelených brankách.
20:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #5 Lenka Kosová, asistoval #88 Eva Novotná (2:6)
20:46 SKV se opět probudily
20:00 Domácím hráčkám se zadařilo a snižují skóre na 1:6.
19:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Veronika Svobodová bez asistence (1:6)
19:12 Hráčka Kepertová se snaží o průnik po pravé straně.
17:00 Malá smršť střel se snesla na branku domácích SKV a cíl si našla. A to hned 2x
16:44 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 0:6
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #22 Karolína Kellovská, asistoval #34 Lucie Poláková (0:6)
16:34 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 0:5
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #10 Karolína Kepertová, asistoval #16 Kristýna Kellovská (0:5)
16:00 Hráčky SKV zvyšují důraz. Zřejmě o přestávce dostaly 'mytí hlav'
12:30 Domácí opět inkasují. Snaha ztéci Vosí branku je doposud marná
12:01 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 0:4
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #10 Karolína Kepertová, asistoval #71 Petra Hálková (0:4)
11:00 Vosí děvčata tlačí a tlačí. SKV se pomaličku po 3 obdržených brankách probouzejí
06:59 Dvojčata Kellovských úřadují. Rozehrávka, střela gól... :-)
06:55 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 0:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #16 Kristýna Kellovská, asistoval #22 Karolína Kellovská (0:3)
04:50 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 0:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #22 Karolína Kellovská, asistoval #10 Karolína Kepertová (0:2)
04:50 Vosí děvčata zúročují svou aktivitu před domácí gólmankou a navyšují skóre.
04:30 Hráčky SKV mají míček a snaží se o rozehrávku před gólmanku Grygarovou.
03:50 Hostující Vosičky jsou několik minut pod tlakem domácích, ten však nepřináší kýžený výsledek - vstřelení branky.
03:30 Děvčata z SKV se prozatím nemohou odpoutat ze své poloviny a zahájit zteč Vosí branky
01:24 Vosy se snaží, hraje se na 1/2 domácích SKV.
01:01 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 0:1
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #10 Karolína Kepertová bez asistence (0:1)