(Petr)
59
  • 59 58:15

1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokol Pardubice 5:8
branky: 3. Martin Děček, 13. Martin Děček, 18. Martin Ulman, 31. David Žáček, 49. Daniel Filip - 5. David Žáček, 5. Adam Šmíd, 14. Lukáš Prix, 15. Patrik Petr, 39. Petr Černý, 39. Adam Šmíd, 40. David Petržela, 55. Adam Šmíd; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Denis Jasiok 28 - Petr Musil 33; po třetinách: 3:4, 1:3, 1:1
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 41 Děček, Pardubice - 71 Musil.
60:00 Střely ve 3. třetině 12:11, střely celkem 38:36
60:00 Vyjádření trenéra hostí, Ladislava Štancla: V první třetině jsme podali nekoncentrovaný výkon plný chyb. Efektivita v útoku, vynikající výkon brankáře a štěstí nás ale podrželo a dostalo do vedení. Od druhé třetiny jsme zlepšili obrannou fázi, hráli jsme chytře a proti silnému soupeři jsme zaslouženě zvítězili. Z venku bereme šest bodů a do play-off jdeme s vynikajícími výkony v zádech.
60:00 Vyjádření vedoucího družstva domácích, Jiřího Gurkovského: Zasloužená výhra fyzicky a kondičně výborně připraveného soupeře. Nepodali jsme výkon takový jaký jsme chtěli. Potřebná facka před závěrečnou částí sezóny, abychom si uvědomili, že lze hrát pouze s maximálním nasazením a koncentrací. Blahopřeji soupeři.
59:34 Žáček těsně minul prázdnou branku
58:48 Rozehrávka domácích je zatím kostrbatá.
58:20 Hosté ve čtyřech, domácí v šesti.
58:15 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #41 Martin Děček.
58:15 Děčkovu forhendovou kličku Musil vystihl.
58:15 Trestné střílení provede Děček.
58:15 Ulman postupoval sám na Musila ale byl faulován.
56:21 Děčkova střela těsně vedle.
55:48 Domácí stále v tlaku ale zatím bez gólu.
54:30 GÓL Sokol Pardubice! 5:8
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #10 Patrik Petr (5:8)
54:30 Petrova střela končí na tyči ale Šmídova dorážka už končí v brance
54:18 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
52:28 Domácí jsou v náporu.
50:37 Ondračka pálí vedle
48:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #41 Martin Děček (5:7)
48:54 Informační systém po posledním gólu domácích, jímž byl vlastní gól pardubického Žáčka, ovšem nabízí za střelce jen hráče hostí...
48:54 Filip po přihrávce Děčka snižuje na dvougólový rozdíl.
46:56 Nyní zase drží míček pardubičtí. Zároveň dávají najevo, že oni nikam nespěchají.
45:48 Domácí začínají na své polovině a snaží se něco vymyslet.
44:45 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
41:47 Radek Šomodi nabízí svým vyloučením Pardubicím možnost zvýšit skóre.
40:00 Střely ve 2. třetině 10:12
39:28 GÓL Sokol Pardubice! 4:7
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #66 David Petržela, asistoval #73 Milan Koubek (4:7)
39:28 Domácí nejprve srovnali obraz hry i skóre ovšem během cca minuty inkasují již třetí gól a Pardubice mají před třetí částí pohodlný náskok.
38:33 GÓL Sokol Pardubice! 4:6
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd bez asistence (4:6)
38:33 Po ztrátě na polovině domácích pohotovou střelou zvyšuje Šmíd.
38:10 GÓL Sokol Pardubice! 4:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #93 Petr Černý bez asistence (4:5)
38:10 Černý se dostal za obranu domácích a sám proti Jasiokovi nezaváhal.
37:39 Hosté měli možnost standardní situace, nenaložili s ní ovšem dobře.
36:18 Petrovi při pokusu o střelu sjel míček z čepele.
35:43 Děček to zkoušel zajímavě ze záporného úhlu ale Musil byl pozorný.
35:00 Utkání sleduje 49 diváků.
34:05 Michna pálí pouze do nohou Slabého.
31:02 Na druhé straně mohl okamžitě kontrovat Šmíd. Jasiok ale včas vystoupil z branky.
30:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Vlastní branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #83 David Žáček (4:4)
30:35 Kdyby se jednalo o fotbal, řekl bych, že Žáček se pokusil uklidit míč na roh. Záměr mu ale nevyšel a míček z jeho nohy putoval přesně k tyči branky Pardubic.
28:07 Ulman se dobře uvolnil zpoza branky ale trefil pouze Musila
25:51 Šmíd sice Prixovu příhru vzduchem trefil ale míček skončil daleko za mantinelem.
25:23 Černý netrefil přesně Žáčkovu skákavou přihrávku.
24:16 Na druhé straně to dobře zkoušel Ulman ale Musil byl pozorný.
22:58 A poradil si i se střelou Prixe a dorážkou Petra.
22:27 Štarmanovu střelu vytahuje Jasiok vedle.
21:25 Pastrňákova rozehrávka z rohu a Michnova střela nad branku.
20:00 Střely v 1. třetině: Vítkovice 16, Pardubice 13.
17:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #13 Rostislav Gattnar (3:4)
17:18 Pardubice vytáhly press vysoko za branku soupeře, ale míček se jim získat nepodařilo.
14:12 GÓL Sokol Pardubice! 2:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #10 Patrik Petr z trestného střílení (2:4)
14:12 Radek Šomodi hrál v malém brankovišti, čímž zabránil gólové situaci a budeme svědky trestného střílení, které za tým Pardubic provede kapitán týmu Patrik Petr.
13:21 GÓL Sokol Pardubice! 2:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #10 Patrik Petr (2:3)
13:21 Prix nádhernou střelou příklepem nedal Jasiokovi šanci a znovu posílá svůj tým do vedení.
12:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Martin Děček, asistoval #35 Jakub Lukáč (2:2)
12:02 Vítkovice zásluhou stejné dvojice jako při prvním gólu srovnávají na 2:2.
12:00 Vítkovický Filip nyní trefuje pravou tyč Musilovy brány.
11:12 Ondračka za vteřinu dvanáct zabránil gólu Pardubic.
09:57 Vítkovice jsou v této části hry aktivnější, dalekonosnou jedovatou střelu vyslal na Musila Ondračka, Musil je však pozorný.
09:24 Krejčíř nyní vyslal pěknou střelu, ale trefil pouze boční síťku Musilovy brány.
04:51 GÓL Sokol Pardubice! 1:2
04:51 Krásná střela Šmída z otočky zajišťuje vedení Pardubic.
04:15 GÓL Sokol Pardubice! 1:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #83 David Žáček, asistoval #93 Petr Černý (1:1)
03:36 Pastrňák při snaze získat míček seknul hostujícího golmana, rozhodčí vše viděli a rozehrávku budou mít hosté.
02:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
02:57 Lukáč vypresoval míček z rohu a krásnou přihrávkou našel na středu volného kapitána domácích Děčka, který otevírá skore zápasu.
02:35 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu.
00:00 První vhazování tohoto získávají na svou stranu hráči Vítkovic.