• 59 58:39
    3:14
    (Straka)

FbC Hradec Králové - BLACK ANGELS 3:14
branky: 6. Jan Světlík, 31. Jaroslav Benda, 34. Matyáš Velc - 2. Štěpán Čejka, 10. Jan Hausmann, 19. Jakub Boček, 21. Štěpán Čejka, 26. Pavel Bartoš, 29. Jakub Hromada, 33. Štěpán Čejka, 37. Filip Rulíšek, 38. Jan Hausmann, 40. Pavel Bartoš, 44. Petr Krob, 49. Jakub Hromada, 55. Jan Strnad, 59. Jan Hausmann; rozhodčí: Ondřej Pech - Jaroslav Štolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:3; diváků: 93; zásahy brankářů: David Šimeček 21, Tomáš Hejčl 7 - Petr Kabelka 28; po třetinách: 1:3, 2:7, 0:4
59:59 Komentář trenéra hostí p.Zalubila: Nový rok nás postihl v produktivním světle. Po bojovné první třetině jsme odskočili, kdy nám tam spadlo úplně všechno. Na třetí třetině je pozitivní jen to, že jsme udrželi nulu. Děkuji divákům za podporu i v Hradci!
59:59 Komentář trenéra domácích p.Černého: Utkání rozhodla druhá třetina, kde soupeř brankově odskočil po našich chybách. Poté se zápas více méně dohrával a postrádal kvalitu. Naprosto zasloužená prohra. Soupeři děkuji za zapas.
59:59 Střely 9:13
58:39 GÓL BLACK ANGELS! 3:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Jan Hausmann, asistoval #11 Tomáš Straka (3:14)
56:00 Výborný zákrok T. Hejčla
54:44 GÓL BLACK ANGELS! 3:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #25 Jan Strnad, asistoval #40 Jakub Váňa (3:13)
50:00 Zápas se hraje za vydatné fanouškovské podpory cca 30-ti členného doprovodu pražského týmu.
48:45 GÓL BLACK ANGELS! 3:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Jakub Hromada, asistoval #19 Štěpán Čejka (3:12)
46:13 Krásná kombinace domácích neskončila gólem
43:32 GÓL BLACK ANGELS! 3:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Petr Krob bez asistence (3:11)
43:32 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tomáš Hejčl družstva FbC Hradec Králové
39:59 GÓL BLACK ANGELS! 3:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Pavel Bartoš bez asistence (3:10)
39:59 Střely 9:14
37:40 Dnešnímu utkání přihlíží 93 diváků
37:34 GÓL BLACK ANGELS! 3:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Jan Hausmann, asistoval #17 Viet Trung Ngo (3:9)
36:39 GÓL BLACK ANGELS! 3:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #19 Štěpán Čejka (3:8)
36:35 Domácí jsou pod velkým tlakem ne a ne se z toho dostat
33:00 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #45 Matyáš Velc, asistoval #87 Jaroslav Benda (3:7)
32:22 GÓL BLACK ANGELS! 2:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #17 Viet Trung Ngo (2:7)
30:14 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #87 Jaroslav Benda, asistoval #22 Johan Liebich (2:6)
29:19 Domácím se nedaří kombinovat v útočném pásmu
28:15 GÓL BLACK ANGELS! 1:6
25:25 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Pavel Bartoš, asistoval #25 Jan Strnad (1:5)
24:48 Chybu v domácí obraně zachránil skvělým zákrokem D. Šimeček
23:00 Série nepřesností na obou stranách
20:55 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #31 Petr Krob (1:4)
20:55 Po hrubé chybě brankáře Šimečka hosté zvyšují náskok na 1:4
20:46 hosté v plném počtu
19:59 Střely na branku 13:15
19:58 Domácí kombinují a snaží se využít její první přesilovku
18:16 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček bez asistence (1:3)
16:54 Horké chvíle pro domácí obranu
16:15 Akrobatický zákrok D. Šimečka
13:10 Hra se odehrává ve svižném tempu na obouch stranách
11:11 Skvělý zákrok brankáře Kabelky
09:38 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Jan Hausmann, asistoval #71 Jakub Boček (1:2)
07:07 Třetí lajna domácích zatápí hostující obraně
06:00 Mírný tlak domácích
05:01 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Jan Světlík, asistoval #56 Matěj Mikšovský (1:1)
01:25 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #73 Filip Rulíšek (0:1)
00:39 Dva krásné zákroky Šimečka
00:00 Obě mužstva nastupují k dnešnímu utkání