8:6
    Martin MARTINIAK
    (Macháček)

BLACK ANGELS - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:6
branky: 11. Jakub Boček, 20. Filip Rulíšek, 21. Jakub Boček, 23. Viet Trung Ngo, 31. Jakub Boček, 32. Pavel Bartoš, 54. Štěpán Čejka, 55. Jakub Hromada - 2. Igor Macháček, 19. Denis Kubiczek, 27. Igor Macháček, 41. Igor Macháček, 51. Tomáš Blahut, 57. Martin Martiniak; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 0:0; využití: 2:3; diváků: 78; zásahy brankářů: Martin Nouza 25 - Ondřej Kolajta 13, Jakub Kutěj 16; po třetinách: 2:2, 4:1, 2:3
60:00 Komentář vedoucího družstva hostí pana Heisera:Vyrovnaná první třetina, špatně odehraná druhá a ve třetí třetině to již na otočení zápasu nestačilo. Přesto chci hráčům poděkovat za předvedené výkony v daném roce a společně s hráči přejeme všem veselé Vánoce a úspěšný vstup do nového roku.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Jakuba Zalubila : Dvě třetiny jsme byli lepším týmem. V první třetině jsme měli více odskočit, aby nedošlo k dramatu, který se odehrával ve třetí třetině. Mrzí mě zbytečná vyloučení, ale jsme rádi za tři body. Děkujeme fanouškům za skvělou atmosféru při výročí 10 let klubu!
60:00 Statistika střel 3.třetiny 15-11
59:22 To je asi definitivní konec nadějí Ostravy na snížení skóre.
58:28 A vidíme tu hru v šesti hráčích Ostravy, kteří se pokusí snížit na rozdíl jediné branky.
58:18 Rozehrávka hostů z půlky hřiště.
57:40 Blok domácích a míček končí za mantinelem rozehrávají hosté.
56:29 Nádherná souhra hostů končí brankou a snížením na 6:8 z pohledu hostů.
56:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #27 Martin Martiniak, asistoval #60 Igor Macháček (8:6)
54:59 Situace dva na jednoho, kterou krásně využil Jakub Hromada po nádherné přihrávce od Štěpána Čejky.
54:58 GÓL BLACK ANGELS! 8:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Jakub Hromada, asistoval #19 Štěpán Čejka (8:5)
54:10 Rozhodčí přerušil hru po té, co jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na zemi.
53:15 Situace dva na dva,která končí brankou, kterou vsítil Štěpán Čejka.
53:14 GÓL BLACK ANGELS! 7:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #51 Jaroslav Verner (7:5)
51:46 Standardní situace domácích, která skončila střelou Tomáše Nga.
50:43 Ostrava se dostává na rozdíl jedné branky, po té co využili přesilovou hru.
50:42 Timeout BLACK ANGELS
50:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #41 Tomáš Blahut, asistoval #59 Denis Kubiczek (6:5)
50:00 Ostravané mají postavenou přesilovou hru,ale domácí drží dobrý obraný blok.
48:35 Jeden z hostujících zlomil hůl a domácí reklamují trest, ale rozhodčí zůstávají v klidu.
46:50 Neskutečný zákrok domácího brankáře, který drží vedení svého teamu o dvě branky.
46:28 Standardní situace Ostravy u branky domácích, ale k ničemu nevedla.
44:49 Oba teamy střídají a Ostrava bude rozehrávat ze svého pravého rohu.
43:50 Obrovská šance domácích končí mimo branku.
43:24 Domácí si z inkasované branky nic nedělají a hrají stále stejnou hru jako ve druhé části.
42:30 Váňa mohl zvýšit náskok svého teamu, ale pouze sekl hostujícího brankáře.
41:55 Tyč zachránila i domácího brankáře.
41:08 Opět zvoní tyč po střele domácích.
40:07 Hosté okamžitě sebrali míček domácím a snižují na 4:6.
40:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #60 Igor Macháček, asistoval #42 Matyáš Sotorník (6:4)
40:01 První vhazovaní třetí části vyhráli domácí.
40:00 V této části jsme viděli pět branek a z toho čtyři v brance Ostravy. A díky tomu se domácí ujímají vedení po druhé části hned o tři branky a to 6:3.
40:00 Střely 10:17 z pohledu domácího celku.
39:59 Míček končí za mantinelem a tam skončí i druhá část tohoto utkání.
39:11 Ostravská střela se nevešla mezi tři tyče a protiútok domácích končí v rohu hřiště.
36:41 Brankář domácích si počkal vynutil Tomáše Blahuta k kličce do backhandu, ale tu si domácí brankář pohlídal.
36:40 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #41 Tomáš Blahut.
36:23 Jedovatá střela se kterou měl hostující brankář problémy.
35:43 Ostravané se nevzdávají a snaží se s nepříznivým skóre něco udělat.
34:17 Domácí hrají ve větší pohodě po vstřelené brance na 6:3.
31:18 Krásná střela od Pavla Bartoše,která skončila v síti, vyhnala z branky hostujícího brankáře,kterého vystřídal Jakub Kutěj.
31:16 GÓL BLACK ANGELS! 6:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Pavel Bartoš bez asistence (6:3)
31:16 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Jakub Kutěj družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
30:28 Vysoká hokejka na půlce hřiště od jednoho z domácích.
30:03 GÓL BLACK ANGELS! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček bez asistence (5:3)
29:15 Střela z pravé strany strany skončila na tyči hostujícího brankáře.
28:47 Domácí drží míček za brankou soupeře.
27:34 Domácí rozehrávají z levé strany. A hned po té standardní situace necelé 4 metry od branky, ale nedokázali prostřelit zeď hostů.
26:55 Hosté se po vstřelené brance zvedli a teď zatlačili domácí celek.
26:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
25:30 Střela z pravé strany,kterou hostující brankář zneškodnil ramenem a okamžitě rozehrál.
24:35 Domácí tlačí hosty u jejich branky.
23:38 Hosté drží míček a střídají.
22:29 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
22:29 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Viet Trung Ngo, asistoval #29 Jakub Hromada (4:2)
22:29 Domácí využívají po necelé minutě přesilovou hru a odskakují do vedení už o dvě branky.
20:35 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček bez asistence (3:2)
20:35 Domácí se ujímají vedení 3:2, když nádherný únik zakončil Jakub Boček.
20:01 První vhazování v druhé části vyhrála Ostrava.
20:00 Střely po první části 12:3 pro domácí.
19:45 Domácí srovnávají stav utkání po brance v přesilové hře.
19:44 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #17 Viet Trung Ngo (2:2)
18:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #59 Denis Kubiczek, asistoval #50 Pavel Übelauer (1:2)
17:10 Hostující brankář vychytal jednoho z hráčů domácích po té co se objevil sám před brankou.
15:39 Střela domácího obránce skončila na masce ostravského brankáře.
14:36 Odpískán faul domácích. Rozehrávat budou hosté z levé strany hřiště.
13:37 Hostující střela končí nad brankou domácího brankáře.
13:13 Nebezpečný souboj v rohu kluziště. Rozhodčí raději přerušil hru.
11:01 Obrovská šance domácích na zvýšení skóre na 2:1, ale jeden z domácích nestrefil poloodkrytou branku a tudíž skóre je stále vyrovnané 1:1.
10:31 Domácí vstřelená branka nakopla a teď tlačí hosty.
10:07 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček bez asistence (1:1)
09:00 Ostrava nikam nespěchá a drží míček na své polovině.
07:00 Teď hosté ve vlastním oslabení mělo obrovskou šanci na zvýšení skóre na 2:0, ale domácí brankář vytáhl krásný zákrok.
06:00 Domácí jsou ve svém postavení,ale k vážnějšímu ohrožení branky to zatím nevedlo.
04:56 Nádherná souhra domácích k brance nevedla,jeden z domácích nestrefil odkrytou branku.
04:00 Střela z levé strany na hostujícího brankáře skončila na tyči.
03:23 Odpískán faul na hostujícího hráče za sekání.
02:20 Domácí v tlaku,ale hostující brankář je v pozoru.
01:30 Ostrava po první brance tlačí domácí.
01:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #60 Igor Macháček, asistoval #59 Denis Kubiczek (0:1)
00:20 Na úvod má domácí team tlak.
00:01 Úvodní vhazování vyhrál team domácích.
00:00 Teamy už jsou nastoupeni na hřišti utkání co nevidět začne.