9:4
    Radek FEJFAR
    (Čejka)

BLACK ANGELS - Florbal Ústí 9:4
branky: 7. Jakub Váňa, 9. Štěpán Čejka, 13. Jakub Hromada, 17. Jakub Hromada, 19. Matěj Boček, 20. Štěpán Čejka, 31. Jakub Hromada, 43. Viet Trung Ngo, 57. Radek Fejfar - 2. Dominik Beneš, 5. Václav Vavruška, 13. Miroslav Fořt, 39. Vojtěch Esterka; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Karel Čáp 28 - Marek Netopilík 23; po třetinách: 6:3, 1:1, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích pana Zalubila: Pro nás důležité vítězství. Přes špatný vstup do utkání jsme dokázali ještě v první třetině zvrátit v náš prospěch. Jsem rád za pohlídanou třetí třetinu až na zbytečná vyloučení.
60:00 Komentář trenéra hostů pana Fořta : Další zkušenosti pro náš mladý tým. Utrápená koncovka. Čeká nás ještě hodně práce. Gratulujeme soupeři a těšíme se na odvetu.
59:59 Konec zápasu. Hráči Black Angels vyhrávají 9:4.
59:14 V poslední minutě zápasu již hráči Black Angels kontrolují hru.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
56:41 Zdravotnice pomohla Pavlu Barotošovi na nohy a po svých odešel na střídačku po ostrém střetu.
56:28 GÓL BLACK ANGELS! 9:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #77 Radek Fejfar, asistoval #19 Štěpán Čejka (9:4)
54:50 Zákrok zápasu nyní vytasil domácí brankář Čáp. Špičkou pravé nohy zabránil hostujícím snížit.
53:45 Tým Ústí obsazuje útočné pásmo, avšak domácí tým vystihuje finální přihrávky a přechází kontrů.
51:33 Vypadá to, že hosté se uchylují k závěrečnému náporu.
50:00 3. třetina se pomalu přehoupla do své druhé poloviny a hostům se čas rychle krátí.
48:23 Hráči Black Angels si poctivě plní své defensivní úkoly a drží stále skóre ve svůj prospěch.
45:40 Hostující tým má velkou šanci dostat se zpět do zápasu, na hřšitě posílají speciální formaci na přesilové hry.
43:00 Hráči Black Angels hrají svojí hru a nepouštějí hostující ke snížení stavu zápasu.
42:18 GÓL BLACK ANGELS! 8:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Viet Trung Ngo, asistoval #7 Matěj Boček (8:4)
40:01 Úvodní buly třetího dějství proběhlo a hráči Ústí mají 20 min na srovnání skóre.
40:00 střely v druhé třetině zápasu 10:10
38:22 GÓL Florbal Ústí! 7:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #10 Václav Vavruška (7:4)
35:30 Tým Ústí zatím skvěle drží míček na svých hokejkách a nepouští domácí tým k jejich smrtícím kombinacím.
34:20 Po nedovoleném zákroku u mantinelu hraje tým Black angels přesilovou hru.
30:04 GÓL BLACK ANGELS! 7:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Jakub Hromada bez asistence (7:3)
30:04 Skvělý zápas prožívá Jakub Hromada a dává dnes již svoji třetí branku.
29:30 Straka udělal čest svému jménu a ukradl balonek uprostřed hřiště, bohužel nevyužil obrovskou příležitost
28:28 Nebezpečná situace před hostující brankou, celou akci založil hráč s číslem 11.
26:59 Utkání se přiostřuje a sporných zákroků přibývá.
24:50 A další zmatky v rozehrávce hostujícího týmu, tentokrát ovšem bez následků.
21:21 Druhá část začala, do útoku se vrhl tým Ústí.
20:00 Střely v první třetině 12:10
19:04 Gól v poslední minutě dává domácím již třígolové vedení.
19:02 GÓL BLACK ANGELS! 6:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #73 Filip Rulíšek (6:3)
18:26 GÓL BLACK ANGELS! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #48 Andrej Svatoš (5:3)
18:26 Matěj Boček trestá chybu v rozehrávce a posílá Black Angels do vedení 5:3.
16:34 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Jakub Hromada, asistoval #48 Andrej Svatoš (4:3)
15:33 Akce střídá akci, útoky se valí z jedné půlky hřiště na druhou.
12:47 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
12:47 Bleskurychlé vyrovnání! Zápas opět nerozhodný 3:3.
12:09 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #91 Miroslav Fořt, asistoval #67 Pavel Vlček (2:3)
12:09 Hosté jdou znovu do vedení, střela Miroslava Fořta od pulky si našla cestu až do branky.
11:32 Rychlý útok Ústí zastavila až branková konstrukce !
09:45 Po vyrovnání skóre se vyrovnal zápas i herně. Oba týmy hledají své tempo.
08:50 Přesilová hra domácích. Speciální formace se prosazuje po krásné kombinaci !
08:45 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #29 Jakub Hromada (2:2)
06:39 Snížení ze strany domácích a hned následuje další nebezpečná stiuace, tentokrát bez vstřelení branky.
06:10 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Jakub Váňa, asistoval #7 Matěj Boček (1:2)
05:29 Hráči Black Angels se snaží odpovědět, ale obrana Ústí pevně drží.
04:07 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Václav Vavruška, asistoval #17 Vojtěch Semerád (0:2)
04:07 Přichází další branka hostujicícho týmu.
01:17 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Dominik Beneš, asistoval #13 Aleš Poloprutský (0:1)
01:17 I přes aktivní začátek domácího týmu první branku vstřelil tým Ústí
00:00 Vítejte u dnešního online přenosu z utkání 10. kola G2 ligy juniorů, kde se utkají domácí tým Black Angels proti Florbal Ústí.