3:4
    Tomáš DANIŠ
    (Skácel)

FbC Aligators Klobouky - TJ Slovan Havířov 3:4
branky: 9. Jaromír Lazor, 46. Jaromír Lazor, 56. Ladislav Dufek - 20. Michal Prorok, 41. Tomáš Daniš, 53. Patrik Posselt, 59. Tomáš Daniš; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Lukáš Bábíček 17 - Marek Renz 29; po třetinách: 1:1, 0:0, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích pana Martina Slabého: ' Je až neuvěřitelné, kolik šancí jsme dnes dokázali zahodit, V prvních dvou třetinách jsme hráli hodně nervózně, chyběl nám klid na florbalkách, ´hodně jsme chtěli rozhodnout. Bohužel pokud neproměníme ani vyložené šance, v obraně předvedeme několik individuálních chyb, je těžké vyhrát. Děkuji soupeři za utkání, přeji šťastnou cestu domů a štěstí v play-off.'
60:00 Komentář trenéra hostů pana Petra Skácela: 'Chtěl bych smeknout před nezkutečným nasazením našeho torza týmu. Chybělo nám 10 hráčů základu, i přesto jsme zvítězili a bereme velmi důležité 3 body. Měli jsme také velké štěstí, soupeř trefil několik tyček, a když k tomu přidáme nezkutečný výkon brankáře Renze, bereme body za vítězství mi. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme jim hodně štěstí v play off. '
60:00 Počet střel na branku ve 3. třetině: FbC Aligators Klobouky 11; TJ Slovan Havířov 9 Počet střel na branku celkem: FbC Aligators Klobouky 32; TJ Slovan Havířov 21
59:55 Obrovské šance, ale bez branek.
58:46 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #8 Tomáš Daniš, asistoval #7 Petr Skácel (3:4)
58:46 Obrovská chyba v domácí obraně znamená opětovné vedení hostů.
58:29 Hosté hrají v plném počtu.
57:37 Po střele domácího Lazora již všichni zvedali ruce nad hlavu, ale brankář předvedl životní zákrok rukou.
56:15 Domácí Líznar do horní tyčky.
55:12 GÓL FbC Aligators Klobouky! 3:3
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #68 Ladislav Dufek, asistoval #26 Marek Bábíček (3:3)
55:12 Míček proskákal až před prázdnou k Dufkovi, který se nemýlil.
54:20 Lazor v obrovské šanci přestřelil.
52:40 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #7 Petr Skácel (2:3)
52:20 Domácí Bábíček M. trefil horní tyčku.
51:57 Domácí Bábíček M. trefil spoj tyček.
51:37 Domácí tlačí, ale šance mají hosté.
50:33 Domácí hrají v plném počtu.
48:22 Domácí měli několik šancí, ale jejich snaha vyústila ve vyloučení.
46:32 Obrovská šance, ale brankář hostů míček zalehl těsně před čárou.
45:02 GÓL FbC Aligators Klobouky! 2:2
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #66 Jaromír Lazor, asistoval #19 Martin Houšť (2:2)
45:02 Lazor procedil míček těsně za brankovou čáru a je vyrovnáno.
44:39 Domácí Lazor minul prázdnou branku.
43:16 Domácí tlačí, ale nemůžou trefit branku.
40:36 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #8 Tomáš Daniš, asistoval #20 Jaroslav Zíka (1:2)
40:00 Počet střel na branku ve 2. třetině: FbC Aligators Klobouky 7; TJ Slovan Havířov 7
38:27 Domácí nyní vypadlo z role.
36:49 Pro tištěná i elektronická média, dnešní utkání sleduje 37 diváků, Děkujeme.
32:33 Hostující Rada projel přes celé hřiště, avšak jeho střelu zblokoval Bábíček M.
31:44 Na hřišti se po dlouhodobé absenci poprvé ukázal domácí Patrik Jedlička.
30:20 Král krásně našel Lazora, jehož střela hostujícího brankáře zaštípala.
28:40 Tempo oproti první třetině velmi opadlo.
26:48 Prokop se krásně uvolnil, ale Bábíček to vychytal.
25:00 Hostující Skácel pře minutu drží míček před svou bránou a čeká, domácí tým ovšem také jen čekají, hráči jako by zamrzli na místě.
24:05 Domácí Šimera trefuje tyčka.
23:31 Lazor vystřelil, avšak brankář vyrazil ke Královi, který to nečekal a přestřelil.
22:00 Domácí Grégr propásl šanci ke střele, následně již byl zblokován.
20:00 Počet střel na branku v 1. třetině: FbC Aligators Klobouky 14; TJ Slovan Havířov 5
19:36 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #96 Michal Prorok, asistoval #57 Patrik Posselt (1:1)
19:36 Volný úder z poloviny hřiště byla tečována a stav je opět vyrovnaný.
18:01 K domácímu Dufkovi se odrazil míček před prázdnou branku, ale brankář se neuvěřitelně natáhl a vychytal.
17:37 Domácí Líznar se krásně uvolnil, ale jeho střela by zblokovaná.
15:59 Tyčka na domácí brance.
14:25 Další velká šance domácích, ale Grégr selhal.
12:55 Dufek z malého brankoviště přestřelil v obrovské šanci.
11:44 Domácí Grégr opět prověřil hostujícího brankáře.
09:50 Volek natáhl ke střele, ale brankář fotbalovým skokekm zasáhl.
08:45 Obrovská šance domácích, nejprve Gremmel, pak Dufek, ale brankář drží.
08:19 GÓL FbC Aligators Klobouky! 1:0
08:06 Hosté hrají v plném počtu.
07:28 Domácí drží míček, ale střely nejsou.
06:00 Domácí budou mít výhodu přesilové hry.
04:00 Hostující Kroček ve velké šanci na středu hřiště, ale brankář Bábíček chytá.
03:10 Hra se zatím kouskuje, diváci na šanci čekají.
01:05 Zápas na od začátku velké tempo. Uvidíme, kdo otevře skóre utkání.
00:00 Úvodní vhazování vyhrálo domácí družstvo.
00:00 Domácí Aligátoři pokud chtějí uspět, tak se musí vyvarovat vysedávání na trestné lavici, protože hosté s 60 procenty mají vynikající přesilové hry, v nichž vstřelili 27 branek. Domácí mají úspěšnost 40,48 procenta, což je řadí na 3. místo v lize. Úspěšnost v oslabení se velmi liší. Zatímco hosté vévodí lize s 76,92 procenty, domácí jsou se svou špatnou úspěšností 64,44 procenta až na 10. místě.
00:00 Pojďme se na dnešní utkání podívat z pohledu statistiky. Domácí tým potřeboval na vstřelení 121 branek 543 střel, což činí úspěšnost střelby 22,28 procenta. Hostující družstvo z Havířova prozatím vstřelilo v 17 zápasech úctyhodných 172 gólů, které dali díky vyslaným 565 střelám, díky čemuž vévodí procentuální úspěšnosti střelby v lize s 26,90 procenty.
00:00 První zápas v tuto sezónu v rámci 9. kola dopadl jednoznačně 7:1 pro tým hostů. Uvidíme, zda Aligátoři udrží svoji domácí pevnost, protože v letošní sezóně ještě v domácích zápasech neztratili ani bod.
00:00 Vážení diváci, dovolte mi přivítat Vás na zápase 19. kola Národní liga - východ. Domácí tým FbC Aligators Klobouky se momentálně nachází ve vyrovnané tabulce s 37 body na 2. místě. Hosté TJ Slovan Havířov jsou se ztrátou 4 bodů a jednoho zápasu na místě 5.