• 57 56:04
    5:6
    ()

TJ Sokol Královské Vinohrady - ELITE PRAHA 5:6
branky: 45. Aneta Nigrinová, 47. Natálie Bartošová, 48. Barbora Vavřinová, 51. Eliška Čermáková, 57. Barbora Vavřinová - 33. Sara Ryman, 35. Ivana Miklíková, 42. Ivana Miklíková, 53. Eliška Reischlová, 56. Petra Nosková, 56. Jessica Zlámalová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Anna Macháčková 23 - Martina Gécová 11, Lucie Zelená 2; po třetinách: 0:0, 0:2, 5:4
60:00 Body ani diváci se tu dnes moc neohřáli, ještě tu ale od šesti hodin budou soupeřit Muži A proti FB Hurrican Karlovy Vary. Ode mne je to pro dnešek všechno, načtenou zase někdy u online přenosu.
60:00 Komentář trenéra hostů, Michala Vojáčka: 'I když jsme po druhé třetině vedli, tak jsme hráli velice lehkovážně, čehož soupeř dokázal ve třetí třetině vyžít a utkání zaslouženě otočit. Naštěstí jsme poté dokázali přidat a ukázali morálku. Jme rádi, za cenné vítězství a soupeři děkujeme za napínavý zápas.'
60:00 Komentář asistenta trenéra domácích, Pavla Doubka: 'Z prvních dvou třetin dnešního zápasu by měl radost možná jen člen Fanklubu defenzivního florbalu, myslím tím naší nechuť zakončovat. Ve třetí třetině jsme tuto věc lehce pozměnili a dostali se do zápasu. Děkujeme soupeři za férové utkání a gratulujeme k zasloužené výhře.'
60:00 Střely celkem: SKV - 18; ELITE - 29
60:00 Střely ve třetí třetině: SKV - 7; ELITE - 8
59:59 Ani deset vteřin power-play nepřineslo domácím bod. Zápas tak přeci jen končí vítězstvím ELITE.
59:49 Vinohrady nemají klid k odvolání golmanky.
58:56 Reischlová se sama před Kutnarovou, nic ale nevymyslela.
58:22 Změť těl stála v cestě střele Honzové.
56:38 Satisfakce za chudé dvě třetiny, v Rieger aréně se strhla přestřelka a týmy se ve vedení střídají. Teď momentálně přišel tým hostů o dvoubrankové vedení. Snižovala opět Vavřinová.
56:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #81 Barbora Vavřinová bez asistence (5:6)
55:45 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
55:45 GÓL ELITE PRAHA! 4:6
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #77 Jessica Zlámalová, asistoval #39 Sara Ryman (4:6)
55:23 GÓL ELITE PRAHA! 4:5
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #17 Petra Nosková, asistoval #39 Sara Ryman (4:5)
55:23 Ryman si proběhla celé hřiště a na poslední chvíli nahrála Noskové, ta vrací svůj tým do vedení.
52:08 GÓL ELITE PRAHA! 4:4
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #20 Eliška Reischlová, asistoval #9 Kristýna Vranová (4:4)
52:08 A je opět srovnáno, Reischlová bez problému prostřeluje dělící vzdálenost od branky .
52:00 Anička Kutnarová ve stoji chytá míček jako projektil a bez mrknutí oka.
51:13 Nejen, že domácí hráčky ustály už druhé oslabení, pár sekund po návratu vyloučené posílá Eliška Čermáková SKV do vedení!!
50:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Eliška Čermáková bez asistence (4:3)
48:46 Další přesilovka ELITE. Nejmenší domácí hráčka poslala soupeřku nekompromisně za mantinel.
47:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #81 Barbora Vavřinová, asistoval #35 Natálie Bartošová (3:3)
47:03 A SKV vyrovnává! Během ani ne tří minut vstřelil domácí celek tři branky a stav je opět nerozhodný! Vyrovnávací branku vstřelila juniorka Bára Vavřinová!
46:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #35 Natálie Bartošová, asistoval #26 Michaela Nejmanová (2:3)
46:23 Krásný kopeček zapadl za záda Zelené. Snižující branku vstřelila motorová myš Naty Bartošová.
44:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (1:3)
44:19 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Lucie Zelená družstva ELITE PRAHA
44:19 Tak přeci je naděje, Tvrzníková z jedničky do prázdné.
44:05 Sluníčko se schovalo a nad Vinohrady se doslova stahují mračna. Za oknem je mlha a domácí tým ztrácí na soupeřky už tři branky.
41:20 GÓL ELITE PRAHA! 0:3
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #88 Ivana Miklíková, asistoval #39 Sara Ryman (0:3)
41:20 PO střetu dvou hokeje se míček odráží do branky. Autorka gólu tomu sama moc nerozumí a nasazuje omluvný výraz.
40:00 Střely ve druhé třetině: SKV - 6; ELITE - 11
38:55 V první půli přesilovky se domácím dařilo držet přesilovkouvou formaci, v druhé části se ale ELITE o trkalo a kombinace SKV bojkotovalo. Ani tato přesilovka nebyla využita.
36:58 Přesilovku si zahrají i domácí, po šermířském souboji se na trestnou židličku posadila kapitánka domácích.
35:55 Další nebezpečná střela ELITE. Volného míčku se zmocnila Honzová a přeběhla celé hřiště, střela šla těsně nad branku Gécové.
34:33 GÓL ELITE PRAHA! 0:2
34:33 Další nepřesná střela ELITE si našla svou cestu za brankovou čáru.
32:14 GÓL ELITE PRAHA! 0:1
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #39 Sara Ryman, asistoval #98 Lucie Murasová (0:1)
32:14 SKV si své štěstí vybralo. Nahození z půlky už domácí brankářka neviděla.
31:28 Třetí tyčka ELITE! Kutnarová ani netuší, kde je míček.
30:38 Anička Kutnarová hasí co se dá. Rozhodně při ní stojí všichni florbalový bozi.
29:22 ELITE teď vypustilo dvě jedovaté střely, jedna vyražena, druhá zacinkala tyčka.
28:48 Stav utkání neodpovídá jeho tempu.
26:28 Je to onlinové klišé, ale aktuálně se hra nedá popsat jinak, než že se hraje ze strany na strany. Ve velikém tempu.
25:28 Pěkná akce SKV směrem na jednu stranu, odraženého balonku se okamžitě chápe ELITE a upaluje na druhou, rovněž bez gólu.
23:25 Zmatek v malém brankovišti Gécové, SKV nevyužilo nehlídaného balonku.
21:58 Pauza se nijak nepodepsala na tempu hry a ruhá dvacetiminutovka je opět rychlá.
20:00 Střely v první třetině: SKV - 5, ELITE - 11
19:23 Sladkovská naslepo přihrávala do středu, nevšimla si ale soupeřky a ta šla skoro sama na branku.
18:13 Další nevyužitá prázdná branka za zády domácí brankařky.
17:02 Namísto kombinací se teď jak SKV tak i ELITE spoléhá na brejky od branky k brance.
15:06 Oslabení domácí tým ustál bez inkasování, stále čekáme na první branku.
13:36 První přesilovka utkání a ELITE usazené na polovině domácích.
12:46 Za Kutnarovou zazvonila tyčka, míček ji však prošel za zády a opustil prostor malého brankoviště. O pár momentů později předvádí další skvělý zákrok.
10:02 Gécová v brance ELITE chytá i se zraněním pravé ruky. V úspěšných zákrocích ji to nelimituje.
08:49 Hraje se ve velkém tempu, ale ke golmankám se dostává minimum střel.
05:44 Kutnarová v brance vychytala jasnou střelu do prázdné a několikrát během prázdné chvíle zachraňovala bezbrankový stav.
03:44 Hosté zaktivnily hru a domácí musí blokovat jejich střely.
02:02 ELITE vypíchlo domácí rozehrávku a Kutnarová špičkou nohy vypíchla jejich první pokus.
01:22 První minuty patří domácímu týmu, který dlouho kombinoval na půlce ELITE.
00:00 Dobré odpoledne, vítejte u online přenosu utkání Extraligy žen mezi domácími TJ Sokol Královské Vinohrady a ELITE PRAHA.