0

2

2.

Výběr OLaMS U17 - Slovensko 4:5pn
branky: 6. Vojtěch Blana, 9. Kryštof Malina, 22. Matyáš Šindler, 25. Lukáš Homola - 7. Branislav Kalafut, 14. Branislav Sokirka, 21. Samuel Zemančík, 28. Michal Dudovič, N Michal Dudovič; rozhodčí: Petr Molek - Jan Mazur; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 14 - Adam Kohút 19; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:2, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva Slovensko hráč #37 Ronald Gašparík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Výběr OLaMS U17 hráč #15 Šimon Kuczera , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Slovensko hráč #4 Michal Dudovič a vstřelil rozhodující gól (4:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Výběr OLaMS U17 hráč #11 Petr Šomodi , ale gól nevstřelil.
35:00 Zahájena trestná střílení
35:00 Komentář trenéra OLaMS kraje (Ivo Jochman): V tomto utkání zvítězila taktika nad florbalovostí.
35:00 Komentář trenéra Slovenska (Jan Purc): Chlapcům jsme naordinovali defenzívu a měli jediný cíl, vyrážet do protiútoků a z toho dávat góly. Na konci zápasu bylo prodloužení a vyhrál šťastnější tým z nájezdů.
35:00 Počet střel v prodloužení: OLaMS - 3, Slovensko - 3. Celkem: 23-18.
35:00 Ukončení prodloužení
32:54 Slovensko v plném počtu.
31:53 Timeout Výběr OLaMS U17
30:00 Zahájení prodloužení
30:00 Následuje 5 minutové prodloužení.
30:00 Počet střel ve 3.třetině: OLaMS - 6, Slovensko - 8.
30:00 Ukončení 3. části
28:55 Minutu a 5 vteřin před koncem 3.třetiny OLaMS kraj špatně střídal a budou v oslabení.
27:30 GÓL Slovensko! 4:4
Branku družstva Slovensko vstřelil #4 Michal Dudovič, asistoval #7 Anton Matis (4:4)
27:30 Budovič přece jenom vyrovnává.
27:15 Timeout Slovensko
25:22 Budovič minul odkrytou bránu.
24:12 GÓL Výběr OLaMS U17! 4:3
Branku družstva Výběr OLaMS U17 vstřelil #4 Lukáš Homola, asistoval #15 Šimon Kuczera (4:3)
24:12 Pěkná akce, Homola dostává OLaMS kraj do vedení.
23:26 Gólman Slovenska drží nerozhodný stav.
21:52 GÓL Výběr OLaMS U17! 3:3
Branku družstva Výběr OLaMS U17 vstřelil #2 Matyáš Šindler bez asistence (3:3)
21:52 Minutu po tom Šindler srovnává na 3:3.
20:50 GÓL Slovensko! 2:3
Branku družstva Slovensko vstřelil #43 Samuel Zemančík bez asistence (2:3)
20:50 Blana namazal Zemančíkovi ze Slovenska a ten krásně proměnil svůj brejk.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Počet střel ve 2.třetině: OLaMS - 7, Slovensko - 5.
20:00 Ukončení 2. části
19:33 Sládek opět vysoko nad.
17:17 Budovič ze Slovenska se dostal po chybě jednoho z obránců do brejku, ale jeho klička nebyla úspěšná.
15:14 Slovensko pokračuje v bránění a do šancí se dostává jen po dlouhých výhozech gólmana.
13:38 GÓL Slovensko! 2:2
Branku družstva Slovensko vstřelil #44 Branislav Sokirka, asistoval #41 Jakub Meliš (2:2)
13:38 Sokirka ze Slovenska překvapivě srovnává na 2:2, zkusil od mantinelu a je z toho gól.
13:14 Sládek z OLaMS kraje opět míří vedle, dneska netrefuje nic.
12:23 Slovensko opět hraje svůj beton.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1.třetině: OLaMS - 7, Slovensko - 2.
10:00 Ukončení 1. části
08:54 GÓL Výběr OLaMS U17! 2:1
Branku družstva Výběr OLaMS U17 vstřelil #16 Kryštof Malina, asistoval #4 Lukáš Homola (2:1)
08:54 Malina z OLaMS kraje tvrdou ranou z první propálil ten obrovský beton Slovenska.
08:01 Budovič ze Slovenska mířil vedle.
07:44 Slovensko hraje doslova beton, jsou naskládaní před vlastním golmanem a čekají.
06:29 GÓL Slovensko! 1:1
Branku družstva Slovensko vstřelil #34 Branislav Kalafut, asistoval #45 Stanislav Belko (1:1)
06:29 Kalafut z ničeho nic srovnává stav na 1:1.
05:57 GÓL Výběr OLaMS U17! 1:0
Branku družstva Výběr OLaMS U17 vstřelil #6 Vojtěch Blana, asistoval #11 Petr Šomodi (1:0)
05:57 Blana backhandem dorazil za záda Kohúta a posílá OLaMS kraj do vedení.
03:33 Budovič ze Slovenska se ocitl na středu úplně sám, ale střílí pouze do nohou Bezděka.
02:17 Slováci se brání jen a občas vyrážejí do protiútoků.
01:52 Sládek z OLaMS netrefil zcela odkrytou bránu.
00:55 OLaMS kraj pomalu kombinuje na půlce Slovenska. Viděli jsme už i první střelu.
00:20 Moc nechybělo a málem tady byl první gól Slovenska.
00:01 Utkání právě začalo.
00:00 Máme tady první semifinále, v něm se utká domácí výběr Olomouckého a Moravskoslezského kraje proti výběru Slovenska.