• 29 28:42
    7:1
    (Pastrňák)

Výběr OLaMS U17 - Výběr VYaJČ U17 7:1
branky: 3. Martin Ulman, 7. Michal Sládek, 9. Matyáš Šindler, 10. Vojtěch Blana, 14. Matyáš Šindler, 17. Michal Sládek, 29. Martin Ulman - 3. Josef Svoboda; rozhodčí: Vít Dostál - Martin Žilinský; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; zásahy brankářů: Denis Jasiok 14 - Aleš Křepelka 8, Tomáš Hlava 4; po třetinách: 4:1, 2:0, 1:0
30:00 Počet střel ve 3.třetině: OLaMS - 5, VYaJČ - 4. Celkem: 19-15.
30:00 Ukončení 3. části
28:42 GÓL Výběr OLaMS U17! 7:1
Branku družstva Výběr OLaMS U17 vstřelil #3 Martin Ulman, asistoval #9 Daniel Pastrňák (7:1)
27:00 Poslední tři minuty...body zůstanou určitě na 'domácí' půdě týmu MSaOL krajů
24:30 Branky už nepřicházejí.....zatím
21:00 OL a MS kraj dále drží linii vedení utkání a kombinují rychlé brejky s postupným útokem...
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #46 Tomáš Hlava družstva Výběr VYaJČ U17
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Počet střel ve 2.třetině: OLaMS - 6, VYaJČ - 5.
20:00 Ukončení 2. části
19:00 OLaMS již jasně dominují
16:11 GÓL Výběr OLaMS U17! 6:1
Branku družstva Výběr OLaMS U17 vstřelil #5 Michal Sládek, asistoval #14 Dominik Kaloč (6:1)
13:10 GÓL Výběr OLaMS U17! 5:1
Branku družstva Výběr OLaMS U17 vstřelil #2 Matyáš Šindler, asistoval #15 Šimon Kuczera (5:1)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Počet střel v 1.třetině: OLaMS - 8, VYaJČ - 6.
10:00 Ukončení 1. části
09:52 GÓL Výběr OLaMS U17! 4:1
Branku družstva Výběr OLaMS U17 vstřelil #6 Vojtěch Blana, asistoval #4 Lukáš Homola (4:1)
09:52 Blana to povodil sám a jeho tým odskakuje na tři branky
08:18 GÓL Výběr OLaMS U17! 3:1
Branku družstva Výběr OLaMS U17 vstřelil #2 Matyáš Šindler, asistoval #5 Michal Sládek (3:1)
08:18 Nádherná kombinace prvního útoku hráčů MS a OL krajů...totální paráda....zakončeno do prázdné
07:30 VYaJČ nastoupili jako vyměnění....zápas je ve vysokém tempu a musí se líbit.
06:10 GÓL Výběr OLaMS U17! 2:1
Branku družstva Výběr OLaMS U17 vstřelil #5 Michal Sládek, asistoval #15 Šimon Kuczera (2:1)
06:10 MSa OL otáčí výsledek..přesilovka využita
05:22 Jasná sekera, MSaOL mají výhodu přesilovky
05:00 Hraje se hodně na hranici možností, týmy si jdou ne na tělo, ale ihned do těla
02:30 Krušný začátek...VyaJČ šli do vedení, ale odpověď byla velmi rychlá...jedeme odznova
02:15 GÓL Výběr OLaMS U17! 1:1
Branku družstva Výběr OLaMS U17 vstřelil #3 Martin Ulman, asistoval #16 Kryštof Malina (1:1)
02:00 GÓL Výběr VYaJČ U17! 0:1
Branku družstva Výběr VYaJČ U17 vstřelil #6 Josef Svoboda, asistoval #12 Kryštof Bučok (0:1)
01:00 Střely na obou stranách...
00:00 Vysočina a Jižní Čechy v prvním zápase schytaly debakl, jak se jim bude dařit v zápase číslo dva? OL a MS kraje budou chtít zaútočit na první místo v tabulce.