41
  • 41 40:31
    FBC Sokol Písek

1. FbK Tábor B - FBC Sokol Písek 4:2
branky: 14. Lukáš Fořt, 24. Daniel Smrž, 25. Jan Loskot, 38. Lukáš Kaun - 10. Tomáš Janda, 33. Filip Trkovský; rozhodčí: Jan Souhrada - Petr Mašek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Aleš Křepelka ? - David Myslík ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:1
42:00 Ukončení 3. části
40:31 Timeout FBC Sokol Písek
40:31 Tým Písku si bere oddechový čas. Má minutu a půl, aby se s výsledkem pokusil něco udělat. Zkouší to bez brankáře.
39:40 Diváky z letargie vytrhly příchozivší fanynky pořádajícího mužstva.
37:25 GÓL 1. FbK Tábor B! 4:2
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil #2 Lukáš Kaun, asistoval #6 Lukáš Fořt (4:2)
37:25 Po sérii šancí navyšuje Tábor zaslouženě své vedení na 4:2.
36:12 Mužstvo Tábora početní výhodu k navýšení svého vedení nevyužilo.
34:02 Hráč Písku s číslem 29 nejprve odhodil soupeřovu branku a v následujícím protiútoku se provinil sekáním na útočícího hráče Tábora. Odměněn byl trestem na dvě minuty.
32:39 GÓL FBC Sokol Písek! 3:2
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #67 Filip Trkovský, asistoval #7 Jakub Polanský (3:2)
32:39 Z nenápadné akce vsítil tým Písku branku, která snižuje stav utkání na 3:2.
29:40 Tým hostí přesilovku nevyužil.
28:00 Zahájení 3. části
28:00 Ačkoli tým domácích vsítil ve druhé třetině dvě branky, hra byla převážně neatraktivní. Ve třetí části bude doufejme živější.
28:00 Ukončení 2. části
24:34 GÓL 1. FbK Tábor B! 3:1
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil #10 Jan Loskot, asistoval #8 Lukáš Holub (3:1)
23:21 GÓL 1. FbK Tábor B! 2:1
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil #7 Daniel Smrž, asistoval #3 František Zajíc (2:1)
23:21 Diváky ze zimního spánku probral po nenápadné akci gól v bráně Písku.
19:00 Prvních pět minut druhé třetiny zatím nenabízí divácky atraktivní florbal.
16:10 Dvě minuty druhé periody utekly jako voda a nic se mezitím nestalo.
14:00 Zahájení 2. části
14:00 První třetina nabídla kromě opatrné hry i dva góly.
14:00 Ukončení 1. části
13:56 GÓL 1. FbK Tábor B! 1:1
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil #6 Lukáš Fořt, asistoval #4 Josef Kasl (1:1)
12:00 Po první brance se opět hra přelévá z jedné strany na druhou bez výraznějších šancí.
09:34 GÓL FBC Sokol Písek! 0:1
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #33 Tomáš Janda bez asistence (0:1)
08:15 Stále se hraje bez výraznější šance.
05:04 Hra je plná nepřesností. Zatím chybí jakákoliv kombinace.
02:12 Opatrný začátek z obou stran.
00:00 Vítáme Vás u našeho dalšího online přenosu.