4:11
    David KOLÁŘ
    (Buchta)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - FbC Panthers 4:11
branky: 10. Petr Kořínek, 21. Michal Müller, 28. Michal Müller, 35. Tomáš Doležal - 5. Jaroslav Janoušek, 33. Michal Buchta, 39. Lukáš Tomeš, 43. Patrik Míka, 45. Jakub Veverka, 45. Jiří Ptáčník, 46. David Polcar, 48. Jakub Veverka, 50. Lukáš Pokorný, 57. Jiří Krůšek, 60. David Kolář; rozhodčí: Barbora Beranová - Petr Herman; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Pavel Zajíc 16 - Rastislav Mazák 21; po třetinách: 1:1, 3:2, 0:8
59:59 Střely celkem: Domácí: 25, Hosté: 27
59:59 Komentář trenéra domácích Tomáše Paskala: Pěkný zápas od obou týmů. Značné jak v útoku, tak i v obraně. Třetí třetina nám bohužel utekla. Díky soupeři a gratuluji. Komentář trenéra hostů Lukáše Jenšíka: Prospaná první třetina. Až ve třetí jsme hráli tak, jak si představujeme. Díky soupeři za super zápas.
59:59 Sterly domaci 9 Strely hoste 13
59:30 GÓL FbC Panthers! 4:11
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #4 David Kolář, asistoval #85 Michal Buchta (4:11)
56:53 GÓL FbC Panthers! 4:10
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #5 Jiří Krůšek, asistoval #39 Lukáš Pokorný (4:10)
49:55 GÓL FbC Panthers! 4:9
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #6 Lukáš Tomeš (4:9)
47:03 GÓL FbC Panthers! 4:8
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #99 Jakub Veverka, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (4:8)
45:24 GÓL FbC Panthers! 4:7
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #52 David Polcar, asistoval #22 Roman Školník (4:7)
44:27 GÓL FbC Panthers! 4:6
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #88 Jiří Ptáčník, asistoval #4 David Kolář (4:6)
44:06 GÓL FbC Panthers! 4:5
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #99 Jakub Veverka, asistoval #22 Roman Školník (4:5)
42:04 GÓL FbC Panthers! 4:4
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #28 Patrik Míka z trestného střílení (4:4)
39:59 Sterly domaci 8 Stely hoste 7
38:08 GÓL FbC Panthers! 4:3
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #6 Lukáš Tomeš, asistoval #88 Jiří Ptáčník (4:3)
34:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #51 Tomáš Doležal, asistoval #20 Petr Kořínek (4:2)
32:18 GÓL FbC Panthers! 3:2
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #85 Michal Buchta, asistoval #19 Cédric Blatter (3:2)
27:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #34 Michal Müller, asistoval #8 Daniel Jonáš (3:1)
20:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #34 Michal Müller, asistoval #51 Tomáš Doležal (2:1)
19:59 Srely domaci 8 Strely hoste 7
09:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #20 Petr Kořínek, asistoval #51 Tomáš Doležal (1:1)
04:06 GÓL FbC Panthers! 0:1
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #27 Jaroslav Janoušek, asistoval #99 Jakub Veverka (0:1)