2:9
    Roman MARTÍNEK
    (Štifter)

FBC Kutná Hora - TJ Sokol Královské Vinohrady B 2:9
branky: 18. Ondřej Štifter, 59. Roman Martínek - 21. Marek Mikeš, 28. Jakub Pecha, 38. Petr Hartman, 39. Michal Vlk, 40. Lukáš Chvátal, 48. Jakub Pecha, 53. Jan Linhart, 53. Matěj Špaček, 54. Jakub Pecha; rozhodčí: Lukáš Žofka - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 23 - Zdeněk Chamrád 23; po třetinách: 1:0, 0:5, 1:4
59:42 Zřejmě poslední zákrok dnes předvedl domácí Dlouhý.
59:02 Zápas už se pouze dohrává.
58:15 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:9
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Roman Martínek, asistoval #17 Ondřej Štifter (2:9)
58:15 Domácí se přeci jen prosazují. Martínek využil nahrávku Štiftera.
57:23 Domácí se ještě alespoň snaží vstřelit další branku, není jim přáno.
55:55 Hra už není příliš ke koukání. Dochází k mnoha ztrátám na obou stranách.
54:38 Domácí se snaží být aktivní, ale bohužel jim to dnes 'nelepí'.
53:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Jakub Pecha, asistoval #29 Jonáš Sigl (1:9)
53:45 Hostující Pecha si tváří v tvář poradil s brankářem Dlouhým a stříli další branku Vinohrad.
52:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #88 Štěpán Tůma (1:8)
52:38 Dvě rychlé branky za sebou a domácí prohrávají již o sedm branek.
52:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #10 Jan Linhart, asistoval #27 Lukáš Chvátal (1:7)
52:01 Prosazuje se i extraligová 'posila' Vinohrad Linhart. Rychlou střelou trefil přesně horní roh branky.
51:54 Na hřišti se nám přitvrzuje.
50:56 Domácí Vokřál teď minul prázdnou branku. Obrovská škoda.
50:29 Hra je teď velmi kouskovaná. Jsme svědky mnoha drobných faulů.
49:53 Domácí brankář Dlouhý se dnes opravdu nenudí. Připisuje si další dva zákroky.
49:12 Domácí se postupným útokem prokousávají do pásma Vinohrad. K výraznějšímu ohrožení branky Vinohrad však nedochází.
47:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Jakub Pecha, asistoval #3 Vít Neuman (1:6)
47:56 I přes větší aktivitu domácích se znovu prosadili hosté. Pecha se prosadil po rychlé kombinaci.
46:54 Domácí Zelený se na chvilku objevil sám před brankou hostů. Bohužel nestihl zakončit přesně.
45:47 Střelecký pokus domácího Reithara míří vedle.
44:47 Hostující Pecha tváří v tvář Dlouhému neuspěl. Brankář domácích vyráží maskou.
44:04 Další střela hostí, Dlouhý vyráží nad břevno.
43:30 První střela Vinohrad ve třetí třetině. Dlouhý jí pohodlně skryl ve své výstroji.
42:07 Domácí hrají velice aktivně, ale pozorně bránící Vinohrady je zatím k ničemu nepouštějí.
41:04 Dus se krásně uvolnil kolem svého strážce, ale nezamířil přesně.
40:05 Třetí třetina zahájena. Domácí budou muset hodně přidat, aby ještě dokázali zvrátit vývoj utkání.
39:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #27 Lukáš Chvátal, asistoval #10 Jan Linhart (1:5)
39:17 Černá tříminutovka domácích. Vinohrady dávají další branku a navyšují tak své vedení.
38:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #15 Michal Vlk, asistoval #14 Jakub Pecha (1:4)
38:20 Po necelé minutě Vinohrady odskakují do tříbrankového vedení. Křižnou přihrávku Pechy zužitkoval Vlk.
37:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #25 Petr Hartman, asistoval #78 Jan Řeřicha (1:3)
37:21 Hostující Hartman využil volného času za domácí bránou a šikovním objetím zasunuje do prázdné branky.
36:20 Dlouhý si připisuje dobrý zákrok proti hostujícímu Síglovi.
35:26 Střelu hostujícího Špačka likviduje Dlouhý bez větších obtíží.
35:05 Hra má docela slušné tempo. Oba týmy se snaží ze zápasem něco udělat.
33:14 Domácí Votruba reklamuje nedovolené bránění soupeře. Píšťalka sudích zůstává němá.
31:12 První formace domácích si teď vytvořila tři dobré příležitosti. Hostující Chamrád zatím vše zlikvidoval.
30:47 Martínek krásně našel Štiftera. Ten byl však příliš v úhlu a trefuje boční oblouk branky.
29:45 Hostující tým je teď výrazně aktivnější a dělá problémy domácí obraně.
27:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:2
27:29 Vinohrady obrací vývoj zápasu. Pecha procedil míček za záda Dlouhého.
27:17 Nebezpečná střela Vinohrad končí dobrým blokem domácí obrany.
26:02 Domácí přidali na aktivitě a rázem se to odráží v počtu střel. Hostující Chamrád si teď připsal dva dobré zákroky.
25:16 Vinohrady vysunuli napadání a domácích to dělá problémy.
24:37 Domácí Martínek teď trestuhodně zahazuje slibou příležitost. Jeho střela končí mimo tři tyče.
23:35 Vinohrady v závěru oslabení kontrolují míček na svých holích.
22:56 Na hřišti se objevuje druhá přesilovková formace domácích. Uvidíme, zda-li se dokáže prosadit.
22:34 Nebezpečná střela domácího Reithara končí mimo branku.
21:36 Slibně se rozvíjející akci domácích zastavuje hostující Špaček přistrčením Dolejše a vyfasoval za to dvouminutový trest.
20:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #38 Marek Mikeš, asistoval #14 Jakub Pecha (1:1)
20:42 V první minutě druhé třetiny Vinohrady vyrovnávají stav.
19:29 Poslední minuta se nesla ve znamení střelby. Oba týmy několikrát ohrozili soupeřova brankáře.
17:34 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #17 Ondřej Štifter bez asistence (1:0)
17:34 Domácí Štifter se prosazuje na hranici brankoviště v poslední vteřině přesilové hry.
16:23 Domácí kombinují v přesilové hře a snaží se vytvořit si zajímavou pozici pro zakončení.
15:24 Domácí teď mírně aktivnější.
14:22 Dobrá akce domácích po ose Listík - Dolejš - Votruba končí střelou Votruby do připraveného brankáře hostí.
13:03 První vážnější akce domácích. Kunášek vysunul Štiftera, který těžkou střelu ze vzduchu nedokázal umístit přesně.
12:02 Nebezpečná střela hostujícího Nigrina, Dlouhý s přehledem chytá.
09:31 Domácí jsou v plném počtu. Přesilovka SKV nebyla příliš nebezpečná.
08:42 Vinohrady kombinují při přesilové hře, k vážnějšímu ohrožení branky domácích se však nedostali.
07:31 Domácí Štifter nedovoleně zastavil útok SKV a byl odeslán za katr.
06:20 První střelu domácích obstaral kapitán Reithar, jeho pokus míří těsně vedle.
04:56 Hra se přelívá ze strany na stranu, ale zatím jsme neviděli vážnější ohrožení branky.
03:33 Domácí se snaží postupným založením dobýt polovinu Vinohrad, zatím neúspěšně.
02:52 První střelecký pokus hostujícího týmu obstaral Malý, brankář Dlouhý bez problémů chytá.
02:20 Začátek utkání je velmi opatrný. Každý tým již stihl protočit všechny své formace.
00:00 Dobrý den, vitáme Vás u dnešního online přenosu z chlumecké Slavíčkovy haly. Dnes se proti sobě postaví domací tým FBC Kutná Hora a průběžně čtvrtý tým Divize B - TJ Sokol Královské Vinohrady 'B'.