4:6
    Tadeáš MELÍŠEK
    (Kulle)

FbŠ Bohemians B - Athletics Praha 4:6
branky: 18. Tomáš Vostřel, 30. Pavel Čihák, 33. Petr Červenka, 47. Ondřej Erben - 4. Martin Kulle, 8. Martin Kulle, 13. Bohuslav Novák, 29. Jan Vacek, 55. Michal Nykl, 58. Tadeáš Melíšek; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Příkopa 41 - Michal Voříšek 30; po třetinách: 1:3, 2:1, 1:2
59:59 Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za super zápas. Komentář trenéra domácích: Velmi vyrovnané a pro diváky pohledné utkání rozhodla třetí třetina, kdy soupeř vstřelil pátý gól a my jsme v následujícím útoku nastřelili pouze dvě tyčky.
57:03 GÓL Athletics Praha! 4:6
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #21 Tadeáš Melíšek, asistoval #37 Martin Kulle (4:6)
54:07 GÓL Athletics Praha! 4:5
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #97 Michal Nykl, asistoval #59 Ondřej Hamerník (4:5)
46:26 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #14 Ondřej Erben, asistoval #44 Pavel Čihák (4:4)
32:22 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #4 Petr Červenka, asistoval #7 Tomáš Vostřel (3:4)
29:49 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #44 Pavel Čihák bez asistence (2:4)
28:22 GÓL Athletics Praha! 1:4
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #13 Jan Vacek, asistoval #19 Bohuslav Novák (1:4)
17:29 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #7 Tomáš Vostřel, asistoval #12 David Dragoun (1:3)
12:14 GÓL Athletics Praha! 0:3
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #19 Bohuslav Novák, asistoval #21 Tadeáš Melíšek (0:3)
07:48 GÓL Athletics Praha! 0:2
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #37 Martin Kulle, asistoval #21 Tadeáš Melíšek (0:2)
03:47 GÓL Athletics Praha! 0:1
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #37 Martin Kulle bez asistence (0:1)