• 54 53:52
    1:10
    (Jaeger)

FbK Olymp Praha - SK Florbal Benešov 1:10
branky: 24. Marek Vomočil - 15. Tomáš Pícha, 19. David Lukáš, 19. Miloš Vojtíšek, 21. Miloš Vojtíšek, 33. Pavel Hýbek, 35. Martin Jaeger, 45. Ondřej Bartůšek, 52. Ondřej Novotný, 53. Tomáš Pícha, 54. Miloš Vojtíšek; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Martin Maňák 28 - Lukáš Brož 32; po třetinách: 0:3, 1:3, 0:4
59:59 Komentář hostujícího týmu, kapitán Tomáš Pícha: Konečně jsem se po několika zápasech vrátili ke své hře a dnes jsme protihráče k ničemu nepustili. Myslím si, že to jsou zasloužené a důležité tři body.
59:59 komentář asistenta trenéra domácího celku Marka Vomočila: Myslím si, že máme nejchytřejší hráče v celé soutěži. Každý ví, kde je chyba, a v tomhle zápase se 100% potvrdilo. Nechci snižovat kvalitu soupeře, ale rozhodně nejsme horším týmem než soupeř. Vlastními chybami a individuálním přístupem jsme v zápase neměli žádnou šanci. Udělali bychom lépe, kdybychom šli dnes večer společně na pivo. Aspoň by to působilo trochu týmově.
59:59 V poslední třetině měl domácí tým hodně šancí, ale bohužel je neproměnili žádnou. Počet střel domácích za 3. třetinu 15 střel počet střel hostů za 3. třetinu 9 střel
53:52 GÓL SK Florbal Benešov! 1:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #9 Martin Jaeger (1:10)
52:28 GÓL SK Florbal Benešov! 1:9
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #23 Tomáš Pícha, asistoval #7 Ondřej Bartůšek (1:9)
51:06 GÓL SK Florbal Benešov! 1:8
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #6 Ondřej Novotný, asistoval #9 Martin Jaeger (1:8)
48:37 Trestné střílení družstva FbK Olymp Praha neproměnil #33 Ivan Petr.
44:30 GÓL SK Florbal Benešov! 1:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Ondřej Bartůšek, asistoval #6 Ondřej Novotný (1:7)
39:59 2. třetina končí s výsledkem 1:6 FbK Olymp Praha 6 střel SK Florbal Benešov 22 střel Snad 3. třetinu bude mít domácí tým větší štěstí
34:22 GÓL SK Florbal Benešov! 1:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #9 Martin Jaeger, asistoval #41 Adam Vnouček (1:6)
32:45 GÓL SK Florbal Benešov! 1:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #48 Pavel Hýbek, asistoval #23 Tomáš Pícha (1:5)
23:15 GÓL FbK Olymp Praha! 1:4
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #38 Marek Vomočil, asistoval #18 David Nesnídal (1:4)
20:53 GÓL SK Florbal Benešov! 0:4
20:30 1. třetina se týmu Fbk Olymp Praha moc nevydařila, snad 2. třetina bude lepší
18:53 GÓL SK Florbal Benešov! 0:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #14 Ladislav Vorel (0:3)
18:16 GÓL SK Florbal Benešov! 0:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #7 Ondřej Bartůšek (0:2)
14:06 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
03:46 V čase 3:46 byl vyloučen hráč číslo 14 Ladislav Vorel na dvě minuty za sekání.