0

3.

série

Wizards DDM Praha 10 - FbK Olymp Praha 7:6pn
branky: 8. Martin Lazárek, 20. Jan Heller, 21. Jiří Šrámek, 23. Jan Heller, 23. Martin Lazárek, 35. Petr Krob, N Jiří Šrámek - 15. David Jurášek, 29. Ivan Petr, 30. David Nesnídal, 39. Jakub Votruba, 44. Ivan Petr, 51. Ladislav Procházka; rozhodčí: Jan Oriš - Petr Herman; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 18 - Ondřej Kudrnáč 26; po třetinách: 2:1, 4:3, 0:2, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Olymp Praha hráč #92 Jakub Votruba , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč #56 Jiří Šrámek a vstřelil rozhodující gól (7:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Olymp Praha hráč #14 Ladislav Procházka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč #19 Štěpán Černý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Olymp Praha hráč #33 Ivan Petr , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Vyjádření trenéra hostů: První tři minuty ve druhé třetině nás stály lepší výsledek, ale jsme rádi, že jsme dokázali ze stavu 1:5 zápas dotáhnout až do nájezdů. Děkujeme soupeři za hezký zápas. Vyjádření trenéra domácích: Od stavu 5:1 byla většina našich hráčů myšlenkami na Karibiku.
65:00 Střely na branku v prodloužení: Wizards - 3, Olymp - 0 Střely na branku celkem: Wizards - 32, Olymp 24
64:16 Hra se přiostřuje na obou stranách, ale rozhodčí už nejspíš vylučovat nebudou.
63:25 Vašíček vyslal jedovatou střelu z půlky, ale trefil jen Kudrnáčovu helmu.
62:30 V prodloužení zatím vidíme opatrnou hru z obou stran.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Wizards - 9, Olymp 11
59:10 A teď šance Černého, na brankovišti se snažil dorazit šrámkovo nahození, jeho snaha ale gólem neskončila.
58:44 Další Šrámkova střela, za vítězstvím teď jdou silněji domácí.
57:54 Timeout Wizards DDM Praha 10
57:50 A teď šance Olympu, dnes může vyhrát opravdu kdokoliv.
56:54 Šrámkovu jedovatou střelu vyrazil Kudrnáč do bezpečí a v zápětí Lazárek po křižné přihrávce netrefil branku.
53:37 Obrovská šance Olympu, Hubinka měl před sebou poloprázdnou branku, trefil ale jen přesouvajícího se Vávru.
52:26 Ani v této přesilovce Olymp Vávru nijak vážněji neohrozil a do posledních osmi minut tedy vstupujeme za vyrovnaného stavu.
50:26 Další přesilovka Olympu následuje po faulu Kroba, který nedovoleně zastavil nebezpečnou akci soupeře.
50:00 GÓL FbK Olymp Praha! 6:6
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #14 Ladislav Procházka bez asistence (6:6)
50:00 Další Lazárkovu nepřesnou rozehrávku trestá Procházka.
48:16 Štěpán Černý trefuje po kombinaci se Šrámkem břevno. Olympu se v těchto chvílích zápasu drží štěstí.
47:09 Wizards se ubránili a necelých třináct minut před koncem drží nejtěsnější vedení.
45:09 Teď čekají Wizárdy krušné dvě minuty, Heller sekal a Olymp má první přesilovku zápasu.
43:59 GÓL FbK Olymp Praha! 6:5
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #33 Ivan Petr z trestného střílení (6:5)
43:59 Šrámek zastavil jen za cenu trestného střílení unikajícího hráče Olympu. Nájezdu se ujal Petr a střelou nad Vávrovo rameno bezpečně proměnil.
43:30 Wizards nastřelují tyčku, teď při Olympu stálo štěstí.
43:16 Začátek třetí třetiny přináší vyrovnaný florbal, Olymp tehle zápas ještě rozhodně nezabalil.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Wizards - 12, Olymp - 7
38:38 GÓL FbK Olymp Praha! 6:4
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #92 Jakub Votruba, asistoval #18 David Nesnídal (6:4)
38:38 Lazárkovu naivní přihrávku přes střed vystihl Votruba a snižuje na rozdíl dvou branek.
37:41 Kudrnáč likviduje další Krobovu velkou šanci.
34:34 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #56 Jiří Šrámek (6:3)
34:34 A další úspěšná teč, tentokrát po ose Šrámek - střela, Krob - gól.
34:12 Votruba vyslal další pumelici a trefuje tyč Vávrovy branky. Na tyče vede Olymp 2:0.
32:40 Wizárdi reagují na dva góly Olympu změnou v sestavě, Krob se posunul na Hellerovo místo v první lajně a Heller zaujal pozici mezi Robertem Smutným a Štěpánem Černým ve druhé pětce.
29:56 GÓL FbK Olymp Praha! 5:3
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #18 David Nesnídal, asistoval #92 Jakub Votruba (5:3)
29:56 Dnes sledujeme zápas úspěšných tečí, další gólovou přidal Nesnídal, který před Vávrou změnil směr Votrubovy střely.
28:51 GÓL FbK Olymp Praha! 5:2
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #18 David Nesnídal (5:2)
28:51 Petr tečoval Nesnídalovu střelu mimo Vávrův dosah, Olymp ještě zbraně neskládá.
27:55 Hra se teď opticky opět vyrovnala, ale více šancí si vytvářejí domácí.
23:00 Obrovskou šanci Kroba parádně zneškodnil Kudrnáč, domácí jsou teď jasnými pány hrací plochy.
22:33 Timeout FbK Olymp Praha
22:33 Teď si Heller s Lazárkem role vyměnili a druhý jmenovaný dorazil střelu svého spoluhráče za Kudrnáčova záda. Trenér Olympu reaguje oddechovým časem.
22:23 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #23 Jan Heller (5:1)
22:05 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #22 Martin Lazárek (4:1)
22:05 Heller parádně tečuje Lazárkovu střelu za záda Kudrnáče.
21:12 Ostrý zákrok Vomočila se nakonec obešel bez dvouminutového trestu.
20:44 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #22 Martin Lazárek (3:1)
20:44 Šrámek chytře oběhl branku a zasunul balonek za záda Kudrnáče.
20:00 Střely na branku v první třetině: Wizards 8, Olymp 6
19:16 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:1
19:16 Dobrá Hellerova střela ze středu končí za zády Kudrnáče.
18:31 Nebezpečnou střelu hostů zblokoval dobře postavený Vašíček, z následné standardky přichází další nebezpečná střela, kterou perfektně kryje Vávra.
16:08 Wizárdi si v přesilovce vážnější šanci nevytvořili.
14:43 GÓL FbK Olymp Praha! 1:1
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #37 David Jurášek bez asistence (1:1)
14:43 Šrámkovu nedůslednost v rozehrávce trestá gólem v oslabení Jurášek.
14:08 Vomočil vystavil na polovině hřiště stopku Hellerovi a inkasuje menší trest.
12:05 Petr Krob svým backhandem z úhlu těsně minul odkrytou branku.
11:35 Sledujeme vyrovnanou pasáž hry bez vyložených šancí.
08:54 Krásná tahovka Jakuba Votruby končí na tyčce Vávrovy branky.
07:14 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #56 Jiří Šrámek (1:0)
07:14 První vážnější akce domácích končí gólem, po Šrámkově pěkném pasu zakončuje Lazárek do prázdné branky.
06:54 Více ze hry má zatím překvapivě spíše Olymp, gólové šance mu to ale nepřináší.
04:00 Dobrá střela Štěpána Černého končí na masce brankáře hostí.
03:16 První šance Olympu, Procházka dorážel tísněn před brankou, zařízení ale netrefil.
01:12 Domácí Robert Smutný se dostal do nadějné střelecké pozice, nezakončil však přesně.
00:00 Vítáme vás u zápasu 15. kola Divize - skupiny B. Dnes se utká průběžně druhý tým soutěže domácí Wizards DDM Praha 10 s průběžně 11. FbK Olymp Praha. Oba týmy ve včerejším 14. kole zvítězily. Wizards porazili Benešov a Olymp na nájezdy zdolal TJ Sokol Královské Vinohrady B.