4:10
    Lenka LÁRYŠOVÁ
    ()

Florbal Chomutov - Florbalová akademie MB-NBK 4:10
branky: 3. Jitka Krajčová, 27. Gabriela Vaníčková, 31. Lenka Morová, 56. Lenka Láryšová - 17. Michaela Heráková, 21. Diana Gregorová, 22. Renata Kubíčková, 24. Tereza Kabátová, 35. Katarína Planá, 43. Irena Palatínusová, 45. Veronika Bekeová, 46. Veronika Bekeová, 47. Alena Nováková, 50. Tereza Kabátová; rozhodčí: Daniel Urik - Jan Rubáš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Martina Lerchová 31 - Eva Klementová 21; po třetinách: 1:1, 2:4, 1:5
59:59 Vyjádření trenéra domácích (Miroslav Moro): 'Soupeř ukázal svoji kvalitu. My jsme dřeli až do poslední minuty. Doufám, že se se soupeřem ještě potkáme v play-off. Děkuji soupeři a fanouškům za utkání.'
59:59 Vyjádření trenéra hostů (Šácha Martin): 'Bohužel, stejně jako včera nebyl vstup do utkání dle našich představ a obdrželi jsme úvodní gól zápasu, ale oklepali jsme se a stav jsme otočili v náš prospěch. Ve druhé části jsme náskok navýšili, ale nepodařilo se nám udržet koncentraci a dovolili jsme soupeři dvakrát skórovat. Ve třetí třetině jsme hráli naši hru a nedovolili jsme zvrat utkání. Děkujeme soupeři a přejeme hodně štěstí'
59:59 Počet střel ve III. třetině: 8, MB-NBK - 15
59:00 Zbývá minuta do konce dnešního utkání.
58:50 Morová ve velké šanci přestřelila.
55:57 Chomutov v plném počtu.
55:39 GÓL Florbal Chomutov! 4:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Lenka Láryšová bez asistence (4:10)
51:22 Hosté drží otěže utkání ve svých rukou, chomutovské florbalistky však sympaticky bojují dál.
49:51 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 3:10
Branku družstva Florbalová akademie MB-NBK vstřelil #18 Tereza Kabátová, asistoval #95 Alena Machačová (3:10)
46:49 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 3:9
Branku družstva Florbalová akademie MB-NBK vstřelil #6 Alena Nováková, asistoval #15 Katarína Planá (3:9)
45:30 Ukázka pořekadla 'Nedáš, dostaneš!' v praxi. Prosazuje se Bekeová a připisuje si tak čtvrtý bod v dnešním zápase (2+2).
45:14 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 3:8
Branku družstva Florbalová akademie MB-NBK vstřelil #14 Veronika Bekeová, asistoval #6 Alena Nováková (3:8)
44:51 Domácí Láryšová prokličkovala kolem bránicích hráček a jen těsně přestřelila branku.
44:04 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 3:7
Branku družstva Florbalová akademie MB-NBK vstřelil #14 Veronika Bekeová, asistoval #8 Martina Lamblová (3:7)
42:55 Výborně hrající Irena Palatínusová navyšuje na 6:3 po krásné individuální akci.
42:52 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 3:6
Branku družstva Florbalová akademie MB-NBK vstřelil #88 Irena Palatínusová bez asistence (3:6)
39:59 Počet střel po II. třetině: Chomutov - 4, MB-NBK - 13
39:00 Zbývá poslední minuta do konce druhé části hry.
38:41 Hosté nyní drží domácí pod tlakem, Chomutov se prezentuje velmi dobrou obranou.
36:50 Palatínusová opět v akci, backhendovou střelou ale Lerchovou nepřekonala.
34:27 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 3:5
Branku družstva Florbalová akademie MB-NBK vstřelil #15 Katarína Planá, asistoval #14 Veronika Bekeová (3:5)
34:03 Opět se hraje nahoru dolů, dnes diváci sledují velmi vyrovnané střetnutí.
32:48 Dnes velmi aktivní Palatínusová se dostala ke střele, kterou likviduje Lerchová maskou!
31:49 Ve velké šanci hostující Heráková, její pokus z první však nezamířil mezi tři tyče, které hájí Lerchová.
30:46 Po parádní individuální akci se prosazuje Morová a snižuje na rozdíl jediné branky!
30:45 GÓL Florbal Chomutov! 3:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #23 Lenka Morová, asistoval #92 Jitka Krajčová (3:4)
29:12 Domácí kombinují na útočné polovině, nedaří se jím najít skulinku v obraně hostů.
26:51 GÓL Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Gabriela Vaníčková, asistoval #6 Kateřina Pisárová (2:4)
23:15 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 1:4
Branku družstva Florbalová akademie MB-NBK vstřelil #18 Tereza Kabátová, asistoval #88 Irena Palatínusová (1:4)
21:51 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB-NBK vstřelil #11 Renata Kubíčková, asistoval #3 Monika Menzelová (1:3)
20:40 Diana Gregorová se prodrala obranou domácích a obrací skóre utkání, při zakončení se Gregorová dostala ke srážce s brankářkou Lerchovou, která ležela mírně otřesená. Chytá však nadále.
20:35 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB-NBK vstřelil #77 Diana Gregorová, asistoval #14 Veronika Bekeová (1:2)
19:59 Počet střel po I. třetině: Chomutov - 13, MB-NBK - 13
18:58 Lerchová perfektním výhozem zahájila útočnou akci, chomutovské hráčky v tlaku. Zbývá také necelá minuta do konce první třetiny.
17:24 Kubíčková s Menzelovou rozebraly obranu domácích, druhá jmenovaná však nedokázala přesně zamířit.
16:30 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB-NBK vstřelil #94 Michaela Heráková, asistoval #88 Irena Palatínusová (1:1)
16:01 Skvělý zákrok teď vytáhla také Klementová, když se mrštně přesunula a vychytala Beránkovou v tutové šanci!
14:47 Velké dusno bylo před Lerchovou, brankářka Chomutova i s podporou obrany stále stoprocentní-
11:44 Morová si sbíhala pro míček a chystala se do úniku, brankářka Klementová u balónku byla o kousek dříve.
07:54 Začátek utkání je velmi vyrovnaný, hostující hráčky drží míček více na holi, Chomutov hrozí hlavně z rychlých protiútoků.
05:25 Skvělý zákrok Lerchové, která výborně vychytala únik Menzelové!
02:38 Domácí se ujímají vedení, po nahrávce Lenky Morové se po dorážce na malém brankovišti prosazuje Jitka Beránková.
02:37 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Jitka Krajčová, asistoval #23 Lenka Morová (1:0)
00:23 Utkání bylo před malou chvílí zahájeno.