4:8
    Jiří TUREK
    (Weiss)

ASK TEMPISH Orka Čelákovice - FBC DDM Kati Kadaň A 4:8
branky: 10. Jakub Doutnáč, 19. Jakub Doutnáč, 51. Michal Schwan, 54. Pavel Řehák - 25. Martin Morava, 29. Martin Žemlička, 36. Erik Štěrba, 49. Martin Žemlička, 49. Martin Morava, 52. Jan Odlas, 57. Karel Zýka, 60. Jiří Turek; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Freiman 25 - Ondřej Janúšek 31; po třetinách: 2:0, 0:3, 2:5
59:59 Střely ve 3.třetině: Orka-11 Kadaň-14
59:05 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 4:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #69 Jiří Turek, asistoval #27 Martin Weiss (4:8)
57:55 Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň A neproměnil #10 Aleš Limberg.
57:55 Freiman chytá
57:55 Hosty čeká trestné střilení
56:59 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 4:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #83 Karel Zýka, asistoval #10 Aleš Limberg (4:7)
56:59 Limberg se vrátil z trestné lavice a hezkým pasem se podílel na gólu hostů
54:50 Orka má šanci snížit v přesilové hře
54:12 Po tvrdém souboji zůstává na zemi ležet Freiman. Nakonec se zvedá
53:14 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 4:6
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #7 Pavel Řehák, asistoval #11 Michal Schwan (4:6)
53:13 Řehák snižuje.
51:31 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 3:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #88 Jan Odlas, asistoval #8 Miroslav Hanzlíček (3:6)
51:31 Jarešův pokus o rychlou rozehrávku jenom nabil Katům ke gólu.
50:11 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 3:5
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #11 Michal Schwan, asistoval #22 Martin Mikšovský (3:5)
50:11 Hezká přihrávka Mikšovského a Schwan slaví gól
48:41 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 2:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #93 Martin Morava, asistoval #27 Martin Weiss (2:5)
48:41 Další gól...
48:29 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 2:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #23 Martin Žemlička, asistoval #71 Erik Štěrba (2:4)
48:29 Kadaň využívá rychlý protiútok
47:00 Budil trefil tyč
46:40 Hezký pokus Kubíka nakonec končí mimo
45:55 Freiman kryje střelu na přední
43:14 Doutnáč minul bránu a stále čeká na hattrick.
43:00 ,,Pi*o dobrá', kvitoval Štěrba svou střelu
41:29 Orka hraje v plném počtu. Pochvala pro Kubíka za jeho práci v oslabení
40:01 Kati si do poslední periody přenášejí vedení a přesilovou hru.
39:59 Střely ve 2.třetině: Orka-11 Kadaň-12
39:29 Jareš neuposlechl dřívější kázání rozhodčích a za svůj další faul je odměněn dvouminutovým trestem
39:00 Poslední minuta 2.třetiny.
38:03 Jareš poslal Štěrbu na návštěvu za mantinel.
37:02 Mikšovský teď lítá po hřišti jako kdyby užíval kokain. Hosté se uchylují k faulům.
35:40 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 2:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #10 Aleš Limberg (2:3)
35:40 Přesilovou hru Kati využívají po 40-ti sekundách a dokonali obrat.
34:24 Budil rozdává sekery jak starej dřevorubec
32:32 Další nebezpečná standartka Kadaně nekončí gólem.
31:30 Šance se střídají na obou stranách.
28:10 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 2:2
28:10 A je vyrovnáno! Jareš s Mikšovským si nevyhověli při odpálení balónku, což Kadaň trestá.
27:40 Kadaňští trefují masku Freimana
26:09 Velká šance bratří Němečků končí na brankáři
24:57 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 2:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #93 Martin Morava, asistoval #99 Daniel Fokt (2:1)
24:57 Kati skvěle využili standartku z brankoviště Orky a dávají branku
24:30 Kázání od rozhodčího dostává Řehák.
24:05 Brak ani napotřetí nepřekonal brankáře soupeře
23:00 Žemličkovi se nelíbíl výrok sudího a dává to hlasitě najevo
22:10 Hezká akce. Po ose Schwan-Mikšovský-Doutnáč přestřelil poslední jmenovaný branku
21:22 Fanoušci ožívají a ženou Orku k vítězství.
20:01 Orka si do 2.třetiny přináší vedení 2:0. Dostanou se Kati na dostřel? To se dozvíme v příštích 20-ti minutách.
19:59 Střely po první třetině: Orka-13 ,Kadaň-7
18:33 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 2:0
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #11 Michal Schwan (2:0)
18:33 Schwan našel před prázdnou brankou Doutnáče, který se nemýlil.
17:44 Legenda chodovského florbalu Michal Schwan se dostal do zakončení mezi třemi bránícími hráči. Branku přestřelil.
17:19 Bališ s Brakem se teď nepochopili a míčku se zmocnil soupeř
15:21 Freiman musel zamezit kulatému nesmyslu v cestě do branky.
14:24 ,,Výhoda' zařval rozhodčí Knap a probral spící diváky.
13:46 Tvrdý souboj u mantinelu absolvoval Brak. Ustál ho.
13:01 Řehák proběhl míček, naštěstí ho nikdo z hostů nedohnal.
11:30 Hra se přelévá ze strany na stranu
09:24 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 1:0
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #22 Martin Mikšovský (1:0)
09:24 Mikšovský prošel středem hřiště až k mantinelu a skvělou přihrávkou našel Doutnáče, který neměl problém uklidit míček do branky
08:55 Mikšovský se otočil kolem branky, ale trefil brankáře.
07:41 Budil vyvážel míček přes střed, Štěrba ho obral, ale netrefil branku. Stále čekáme na gól
06:50 Fanoušci Orky se snaží vyburcovat své hráče.
05:20 Po špatném výhozu Freimana se do šance hrnul Štěrba, ovšem netrefil branku
04:44 Hra je zatím jako seriál Přístav. Nudná.
03:34 Hosté nejdříve netrefili prázdnou bránu, Němeček z protiútoku nedokázal prostřelit hostující dvojblok
03:15 Hra je zatím bez větších šancí
02:27 Jareš zkoušel rozehrát po mantinelu, trefil však nohu jednoho z hostujících hráčů
01:27 Řehák blokuje střelu a míček letí za mantinel
00:51 Orka drží míček a čeká na chybu soupeře.
00:01 První buly vyhrála Orka