• 57 56:56
    9:6
    (Hašek)

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Sokol Jaroměř 9:6
branky: 3. Tomáš Zavacký, 11. Ondřej Havelka, 16. Michael Kudláček, 16. Ondřej Havelka, 32. Václav Staněk, 35. Marek Slepička, 42. Lukáš Malý, 43. Michal Měřička, 43. Petr Žáček - 3. Jan Hrobský, 8. Petr Hofman, 10. Leoš Valenta, 51. Jiří Novotný, 53. Jiří Novotný, 57. Leoš Valenta; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 0:0; využití: 1:3; diváků: 98; zásahy brankářů: Jakub Kunst 19 - Karel Hašek 23; po třetinách: 4:3, 2:0, 3:3
59:59 Komentář trenéra domácích Jakuba Junga: Začátek utkání nebyl z naší strany v plném nasazení. Zlepšení přišlo od druhé třetiny a od této části jsme kontrolovli hru. Ve třetí třetině, škoda zbytečných vyloučení, která byla soupeřem potrestána. Děkuji za utkání a přeji soupeři šťastnou cestu domů.
59:59 Komentář trenéra hostí Viktora Koláře: Zápas rozhodl 5 minutový výpadek ve 2. třetině. Gratuluji Budějovicům k vítězství.
59:55 Ve velmi vysokém tempu se dohrál závěr utkání, Jaroměř si zahrála power play, ale vsítit gól se jim nepodařilo a utkání tak bylo ukončeno za stavu 9:6 a Štíři si připisují dlší 3 body.
58:24 Další dnešní šance Froňka. Gólman hostí opět zasáhl.
57:25 Výborně nyní vyslal Havelka do útoku Měřičku. Vsítit se mu ale nepodařilo.
56:56 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 9:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Leoš Valenta, asistoval #10 Petr Hašek (9:6)
56:16 Velký protest nyní snesli fanoušci domácích, kteří silně nesouhlasili s Tomšíčkovo vyloučením. Kapitán domácích s tímto vyloučením také nesouhlasil, ale rozhodčí jeznoznačně rozhodli.
56:15 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #10 Petr Hašek.
55:35 výbirný zákrok předvedl Kunst.
53:51 Faul na Novotného znamená přesilovou hru pro domácí.
52:15 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 9:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Jiří Novotný, asistoval #10 Petr Hašek (9:5)
52:15 Půl minuty před koncem přesilové hry se přesně trefil Novotný Jiří a snížil na čtyř brankový rozdíl.
51:40 První polovinu přesilové hry tým hostů nenabídl žádné nebezpěčné akce a na míčku se drží více tým domácích.
50:49 Přesilová hra se domácím nepodařila. A tak si jí vyzkouší znovu.
50:38 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 9:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Jiří Novotný, asistoval #21 Petr Hofman (9:4)
50:01 Standartní situace pro hosty za vlastní brankou a následně na polovině hřiště nepřinesla nic zajímavého.
49:14 Štíři rozehrávají další z mnoha standartek za bránou hostů.
48:15 Velmi dobře odpálil míček pře brankou domácích Skok, který zabránil nebezpěčné šanci hostů.
47:02 Hra nabýrá na důrazu a začíná se hrát tvdší florbal.
45:40 Výbornou nahrávku poslal Froněk na dobře postaveného Bícu. Jeho střela neměla takový důraz aby prošla do branky.
44:50 Hofman ve velké šanci.. Kunst si s jeho zákrokem ale dobře poradil a podržel domácí.
43:30 Dobrou střelu předvedl Froněk, gólman hostů tým podržel hezkým zákrokem.
43:15 Faul na Havelku znamená další standartku pro domácí.
42:25 Pul minuty trvalo domácím vsítit tři branky. Stav utkání se během této chvilky změnil na 9:3.
42:22 Timeout TJ Sokol Jaroměř
42:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #21 Petr Žáček, asistoval #9 Zdeněk Valdauf (9:3)
42:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #56 Michal Měřička, asistoval #11 Václav Bíca (8:3)
42:03 A hned po 13 vteřinách připravil hezkou situaci Bíca pro Měřičku, který zvýšil na 8:3.
41:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý, asistoval #81 Marek Slepička (7:3)
41:50 První lajna rozehrála další standartku, ze které vznikla další standartka... a po dalších dvou nahrávkách dostal míček do branky Malý.
41:20 Dobrou nahrávkou sklidnil hru Bíca, který nahrával na Zavackého, Ten vyslal prudkou střelu, kterou hosté zničili.
40:03 Třetí třetinu hned po buly zahajila standartka na polovine pro domácí Ti z ní těžit nedokázali.
39:30 nyní standartní situaci pro hosty. Branku Kunsta nijak neohrozili.
37:50 Nahrávka Slepičky na Malého, který před sebou měl zcela odkrytou branku gólem ale neskončila.
36:40 Hezkou střelu vyslal Formánek, zazvonila ale tyčka břevna.
34:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Marek Slepička, asistoval #7 Michael Kudláček (6:3)
34:51 Krásnou střelu vyslal Slepička, kdy z výtoče umístil mezi nohu a ruku Haška.
33:07 Hra obsahuje řadu nepřesných nahrávek a tak se ani jeden z týmů nedostává do větších šancí.
31:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #4 Václav Staněk, asistoval #79 Lukáš Malý (5:3)
31:31 A máme tu první gól druhé třetiny. Do dvoubrankového náskoku dostává domácí Staněk.
30:45 Hezká akce Měřičky s Havelkou, Měřičkova nahrávka byla skákavá a tak než Havelka stačil zpracovat a vystřelit, soupeř mu míček vypíchl.
29:25 V další velké šanci byl Valdauf. Jeho střela nebyla tolik přesná a skončíla mimo hřiště.
28:20 Hostující Novotný předvedl hezkou situaci, kdy se mu podařilo projít přes dva hráče, zakončení se mu ale nepovedlo.
27:48 Hofman nyní šel jeden na jednoho na Tomšíčka. Tomšíček si s tou situací poradil bez větších problémů a hosté se do šance nedostali.
26:26 A další standartka pro domácí. Nyní nabídla zajímavější akci, ale míček za brankovou čáru domácí nedostali.
26:10 Další faul na domácí a další standartka před brankou hostí. Do šance ale domácí nedostala.
25:40 Hezkou nahrávku dával na Žáčka Novotný, ten bránu minul.
25:25 V šanci byl nyní Froněk. Golman hostí ovšem předvedl perfektní zákrok a jeho šanci zničil.
24:35 Faul na Formánka znamená standartku pro domácí, ze které vyslal výbornou střelu Slepička. Gól ale nevsítil.
24:15 Uplně odkytou bránu měl před sebou Havelka... situaci pro ně připravil Měřička, bránu ale netrefil.
23:23 Domácí hrají v plném počtu.
23:15 Domácí tým zodpovědně brání přesilovou hru a hosty se snaží nepouštět do šancí.
21:23 Dvouminutový trest si nyní odsedí Vilímek. Postrčení se mezi dvěma hráči po zapískání posoudil rozhodčí na dvě minuty.
20:30 Šance byli během prvního střídaní vidět na obou stranách, ale žádná taková, která by mohla znamenat vyloženě gól.
17:30 Faul na Slepičku znamená standartní situaci pro domácí. Ti se snaží hru uklidnit nahrávkami na obránce.
16:00 Hned po 10 vteřinách přesilové hry se prosadil tým domácích a vyrovnal utkání. Netrvalo dlouho a předsnou střelou vsítil Ondra Havelka a a dostal domácí do vedení.
15:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Ondřej Havelka, asistoval #56 Michal Měřička (4:3)
15:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Michael Kudláček, asistoval #24 Ondřej Havelka (3:3)
12:58 Oslabení Štíři zvládli a heajeme v plném počtu.
12:46 Štíry podržel opět domácí gólman a míček vyhazuje na druhou polovinu hřiště.
10:58 Domácí si zahrají oslabení.
10:34 Hezkou akcí se blýskla dnes již podruhé druhá lajna. Tentokrát míček do branky dostal Ondřej Havelka.
10:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Ondřej Havelka, asistoval #34 Tomáš Zavacký (2:3)
10:20 Hosté nyní vyslali nebezpěčnou střelu. Ale brankovou čáru nepřesáhla.
09:15 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:3
08:55 Výborným zákrokem se nyní blýskl domácí Kunst a výborně tak podržel svůj tým.
08:15 Hezká střela Vilínka z výtoče. Za brankovou čáru se ale nedostala.
07:37 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman bez asistence (1:2)
06:30 V dobré střelecké pozivci se ocitl Vilímek, trefil ale protihráče.
05:35 Froněk prošel celé hřiště sám až zpoza vlastní branky. Před soupeřovo brankou nahrával na Majnera, ten odkrytou bránu netrefil.
05:10 Hru provází velké množství přerušení... a standartních situací pro Štíry.
04:40 Nebezpečnou akci hostů zachránil Žáček odpálením míčku na soupeřovu polovinu.
03:30 Ve veklké šanxi se ocitl Mallý po nahrávce Formánka, vsítit se jim nepodařilo.
03:15 Jaroměř se rozhodla pro tvrdší florbal a to znamená pro domácí řadu standartních situací
02:31 Domácí se rozhodli k rychlé odplatě a hned ve sruhém střídaní po první vstřelené brance vsítil domácí Zavacký po nahrávce Měřičky.
02:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #34 Tomáš Zavacký, asistoval #56 Michal Měřička (1:1)
02:03 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Jan Hrobský, asistoval #8 Jiří Novotný (0:1)
02:03 Zajímavou situaci připravil Novotný a Jan Hrobský měl před sebou prázdnou branku.
01:55 Slepička v šanci, branku minul
00:15 První střídaní nepřineslo žádnou zajímavou akci, ale na míčku se po celou dobu držel tým domácích.
00:01 Vážení diváci, vítejte u dalšího kola Národní ligy západ, kde se utká tým FBC Štíři s hostujícím celkem TJ Sokol Jaroměř. Přejeme příjemnou zábavu.