• 62 61:02
    7:6
    (Horký)

FB Hurrican Karlovy Vary - ASK TEMPISH Orka Čelákovice 7:6p
branky: 6. Štěpán Mosler, 34. Marek Rybka, 45. Jan Smolka, 49. Štěpán Mosler, 49. Daniel Macek, 56. Miroslav Horký, 62. Štěpán Mosler - 9. Marek Budil, 20. Martin Mikšovský, 25. Přemysl Bališ, 26. Michal Kubík, 39. Michal Kubík, 60. Martin Mikšovský; rozhodčí: Daniel Kunz - Tomáš Šedivý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 106; zásahy brankářů: Filip Černý 15, Pavel Novotný 12 - Lukáš Pezl 41; po třetinách: 1:2, 1:3, 4:1, 1:0
65:00 Martin Bajer (trenér ASK TEMPISH Orka Čelákovice) Z naší strany po celou dobu soustředěně odehraný zápas. Škoda dvou individuálních na konci, které nás stály vítězství. Přejemedomácím hodně štěstí v play off.
65:00 Miroslav Závora (trenér FB Hurrican Karlovy Vary) Bohužel rozhodl páteční trénink, kdy jsme se kompletně nesešli a pressing, kterýjsme chtěli hrát jsme mohli začít praktikovataž ve třetí třetině. Škoda gólu půl minuty před koncem, kdy jsme mohli brát tři body. Děkujeme fanouškům a divákům za podporu. Uvidíme se na domácí palubovce v play off.
61:02 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #7 Miroslav Horký (7:6)
59:35 Neskutečné, co se tady v Hale míčových sportů děje.
59:29 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 6:6
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #22 Martin Mikšovský, asistoval #7 Pavel Řehák (6:6)
59:27 Hosté to zkoušejí bez brankáře a mají k dispozici standartní situaci!
59:26 Timeout ASK TEMPISH Orka Čelákovice
56:48 Tohle je zatím pohádka, co předvádějí Hurricani ve třetí třetině. Drtivý tlak a hosté si lidově řečeno ani neškrtli.
55:53 Famózní! Míra Horký sebral balonek soupeři a neskutečnoustřelou našel mezeru přesně na balonek mezi helmou a tyčkou a vymetl všechny pavučiny v obou rozích branky!
55:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Miroslav Horký bez asistence (6:5)
54:55 Velká nepříjemnost pro domácí, kteří jdou po zbytečném faulu do čtyř hráčů.
53:12 Mosler si vyjel zpoza brány a pokoušel se zakončit na vzdálenější tyč. Jeho střela však netrefila ani bránu.
52:58 Hosté se v této třetině zatím nedostali k pořádnému zakončení.
51:15 Drtivá převaha počtu střel domácích na bránu ve třetí třetině, kteří vedou 16:4!
49:00 To je neuvěřitelné,co se tu teď děje. Domácí během čtyř minut stáhli tříbrankovou ztrátu a drtí soupeře i nadále.
48:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #17 Daniel Macek, asistoval #21 Matyáš Kalina (5:5)
48:23 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #16 Štěpán Mosler bez asistence (4:5)
48:15 Kříž dostal od Nováka dobrou přihrávku na střed hřiště, ale jeho střela jen o kousek minula horní tyč.
45:36 A je to opět o dvě branky, když Macek našel zpoza brány nabíhajícího Smolku, který nekompromisně zakončil pod horní tyč.
44:20 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #11 Jan Smolka, asistoval #17 Daniel Macek (3:5)
44:18 Bečka byl tvrdě sražen u mantinelu a domácí budou rozehrávat standartní situaci.
42:11 Mosler trefil soupeře loktem do obličeje a ten je očividně dost otřesený, alezřejmě bude moci pokračovat v zápase.
41:27 Smolka se prohnal kolem soupeře, který ho musel v rohu hřiště faulovat.
39:15 Běží poslední minuta druhé třetiny a vše nasvědčuje tomu, že domácí odejdou do šatny s tříbrankovým mankem.
38:11 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 2:5
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #29 Michal Kubík, asistoval #89 Václav Kramel (2:5)
38:11 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Pavel Novotný družstva FB Hurrican Karlovy Vary
35:54 Blíží se pomalu konec druhé třetiny a domácí tlačí soupeře s velkou pomocí diváků v hledišti.
33:10 A je to tak! Marek Rybka dorazil střelu Kuby Černýho a je to opět jen o dvě branky.
33:05 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Marek Rybka, asistoval #33 Jakub Černý (2:4)
32:59 Domácí mají možnost standartní situace, což je dobrá příležitost pro snížení.
31:00 Mosler byl srolován u mantinelu, ale rozhodčí přisuzují balonek hostům. Diváci počestovali sudí dost nelichotivými poznámkami.
28:46 Horký naskočil z trestné lavice do hry, okamžitě vystihl rozehrávku a běžel sám na Pezla, který ho ovšem dokázal vychytat.
26:00 Tohle je nejhorší možný začátek druhé třetiny pro dimácí.
25:44 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 1:4
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #29 Michal Kubík, asistoval #88 Tomáš Furch (1:4)
24:33 Hosté jdou po rychlé akci přes střed hřiště do dvoubrankového vedení.
24:15 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 1:3
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #42 Přemysl Bališ, asistoval #22 Martin Mikšovský (1:3)
22:32 Kříž chtěl vyslat po mantinelu balonek na Nováka, ale děravý míček skončil za mantinelem na hstující střídačce.
21:28 Kalina šikovně nahazoval balonek před bránu, kde stál Horký, ten však nedokázal přesně zakončit.
19:49 Tak to je velká škoda, protože si domácínechávají dát hloupý gól do šatny.
19:40 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 1:2
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #22 Martin Mikšovský, asistoval #88 Tomáš Furch (1:2)
18:59 Kříž se pokoušel s Novákem vyvézt balonek, ale předvedli útočný faul a k rozehrávce se dostanou Čelákovice.
17:31 Obrovský tlak Hurricanů. Na Pezla teď míří jedna střela za druhou a hosté neví, kde jim hlava stojí.
15:15 Blíží se pomalu konec první třetiny a stav je stále nerozhodný i přes značnou převahu domácích borců.
14:38 Marek Koščo se vymotal ze sevření dvou soupeřů a dostalseaž do zakončení, které Pezl s problémy zlikvidoval.
12:59 Máme zasebou pasáž, kdy se hra přelévá z jedné strany na druhou a týmy se střídají v držení balonku.
10:49 Mazanec nebude na své dnešní první střídání vzpomínat v nejlepším. Na polovině podklouzl a daroval balonek soupeři, který však sám proti Černému neuspěl.
08:25 Domácím nevydrželo vedení příliš dlouho, protože na 1:1 srovnává dalekonosnou střelou Marek Budil.
08:18 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #12 Marek Budil, asistoval #22 Martin Mikšovský (1:1)
06:45 Macek si dobře vykličkoval z rohu hřiště, dostal se až před gólmana, ale opět to byla střela pouze do připraveného Pezla.
05:55 Spolupráce karlovarského prvního útoku posílá domácí po necelých šesti minutách do důležitého vedení.
05:43 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #27 Matouš Bečka (1:0)
04:12 Kalina pálil ze standartní situace, ale trefil pouze připraveného Pezla.
03:51 Hurricani jsou stále na balonku a v útočném pásmu t vypadá na pěkný kolotoč
02:33 Kalina poslal křižný pas na Macka, který si ale míček nedokázal zpraovat tak, aby mohl vystřelit.
00:45 Domácí jsou hned v úvodu utkáí velice aktivní a nedávají soupeři příliš prostoru k rozehře.
00:00 Zápas v Karlových Varech nám právě začal.