4:5
    Lukáš MALÝ
    ()

FbC Strakonice P.A. - FBC Štíři Č. Budějovice 4:5
branky: 2. Tomáš Mareš, 27. Tomáš Mareš, 31. Ondřej Novák, 39. Marek Jiřík - 3. Lukáš Malý, 40. Petr Žáček, 43. Lukáš Malý, 54. Ondřej Havelka, 60. Lukáš Malý; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 108; zásahy brankářů: Josef Macek 15 - Jakub Kunst 21; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:3
60:00 Jří Kratochvíl, trenér FBC Štíři Č.B. 'Byl to pěkný zápas, který jsme se štěstím vyhráli. Dnes jsme vyzkoušeli všechny hráče širšího kádru, takže jsem s výsledkem spokojený, mrzí mne pouze zranění Hejplíka a děkuji fanouškům za pěknou atmosféru a strakonickým přeji hodně štěstí v bojích o záchranu.'
60:00 Marek Jiřík, trenér FbC Strakonice: 'O utkání rozhodli dvě věci, zbytečná zbrklost ve třetí třetině a nevyrovnanost našich lajn. Zápas měl správnou atmosféru derby, děkuji soupeři a divákům za pěkný zápas'
59:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý bez asistence (4:5)
59:55 Malý 5 vteřin před koncem ze standartní situace vtřelil gol, neodpuslil velmi sportovní gesto na stranu domácích fanouč
59:51 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:51 Štíři mají standartní situaci na své obrané polovině, chtějí strhnou tři body na svou stranu a berou si oddechový čas
59:10 Kořán chybně rozehrál, zachycený míček ale štiři srážejí za mantinel
59:00 Poslední minuta základní hrací doby
58:36 Timeout FbC Strakonice P.A.
58:36 Domácí chtěli uklidnit hru a berou si Time out
57:35 Ze souboje u mantinelu odchází šavrda s krví v obličejí
57:14 Ze standardní situaci pálil z otočky staněk, síť se zavlněla ale pouze boční
55:45 Nebezpečnou střelu zpoza obránce vyslal Mareš ta se mezi tyče nevešla, rychlí brejk pak zkoušeli štíři, přihrávku si pohlídal Macek
53:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Ondřej Havelka, asistoval #19 Štěpán Vilímek (4:4)
53:57 Velký závar teď předvedli štíři na polovině Strakonic, odražený míček od Macka se dostal k Havelkovi, ten pálil přesně
50:33 Hra nabírá na obrátkách, nikdo si na hřišti nic nedaruje! Atmosféra na hřišti i v hledišti je vynikající
50:20 Kužel pálil z mezikruží, Kunst maskou vyráží jeho střelu
50:00 Dnešnímu jihočeskému derby přihlíží 108 fantastických diváků!
48:17 Začínají pracovat nervy, hlavně na straně hostí
47:43 Chvosta uvolnil před brankou Nováka, ten kličkou poslal balonek pod Kunsta, který ho zalehl
45:51 Šavrda zůstává po souboji v rohu ležet na zemi, vypadá to na zranění citlivých míst
45:24 I štíři ukázali že se nebojí v oslabení zaútočit, slibnou šanci likviduje Macek
43:57 Vojta Houska zkoušel kličku na Vilímka, prohodil si kolem něj balonek a Vílímek ho zastavil nedovoleně
42:27 Oba rebelové si posedí dvě minuty, za aktivní souboj před brankou
42:10 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý, asistoval #8 Pavel Formánek (4:3)
40:00 Velmi rychlý a vyrovnaný florbal nabídla druhá třetina, Strakoničtí dokázali velkou aktivitou přestřílet Štíry 13:7 a třetí třetina tak jistě nabídne velmi atraktivní florbal
39:30 Nervy začínají pracovat a utkání se velmi vyhrocuje, dva velmi rychlé goly ještě přispěli k přiložení pod kotel...
39:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #21 Petr Žáček, asistoval #23 Jan Novotný (4:2)
38:58 GÓL FbC Strakonice P.A.! 4:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #18 Marek Jiřík, asistoval #24 Karel Šavrda (4:1)
38:38 Po chybě v rozehrávce obránce štírů a šťastném odrazu od mantinelu se balonek dostal k Šavrdovi ten Posunul v brejku 2 na 1 na Jiříkovi a ten propálil Kunsta
37:41 Štíři mají přesilovku, ihned v úvodu ale málem inkasovali branku, dobře napadal kapitán Jiřík, balonek poskakoval na brankovišti.
36:15 Na strakonické straně opět výborné střídaní, rychlými přihrávkami se balonek dostal až k Marešovi, jeho střelu likviduji výborný Kunst
34:50 Štíři vyslali z poloviny nebezpečnou střelu, Macek si jí pohlídal
33:42 Křesák chyboval na polovině, svou chybu ale napravil soupeře nepustil do brejku
32:44 Aktivní hrou strakoničtí přehráli budějovické, několikrát ohrozili branku soupeře.
31:32 Strakoničtí vybojovali míček za brankou soupeře, nebezpečně pálil Šavrda, Kunst však krásným zákrokem vytěsnil střelu mimo branku
30:19 GÓL FbC Strakonice P.A.! 3:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #17 Ondřej Novák, asistoval #46 David Chvosta (3:1)
30:19 Chvosta krásně uvolnil Nováka, ten vymetl roh Kunstovi branky
30:09 Novotný debatuje s rozhodčími.
29:24 Začíná se hrát více 'nahoru dolu'
27:38 Pěknou raketu vyslal na branku Křesák, dorážel Houska T., obě střely si ale Kunst pohlídal
26:33 GÓL FbC Strakonice P.A.! 2:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #18 Marek Jiřík (2:1)
26:33 Strakoničtí sevřeli Štíry na polovině si několikrát předali balonek a Jíříkovu střelu dorazil do branky Mareš
23:52 Velmi aktivní střídání teď předvedli Štíři, sevřeli strakonické, z tlaku ale nedokázali nic vytěžit
21:28 Prázdnou bránu beckhandem netrefil Skok
20:50 Hra se přitvrzuje a Staněk končí za Mantinelem
20:00 Do první třetiny vstoupili lépe domácí, byli aktivnější a hladovější po golu, dařilo se jim kontroloval balonek, Štíři se jen těžce dostávali na polovinu Strakonic, ke konci však štíři zvýšili aktivitu a hra se více vyrovnala. Střeli v první třetině 5:5
19:08 Ze standarky na povině pálil Jiřík, Kunst jeho střelu vyrazil ale před brankou nebylo nikdo kdo by balonek dorazil
17:20 Štíři zvyšují tempo a Macka posílají více střel, většinu ale pokrývají obránci
15:47 Rychlou rozehrávkou zaskočili štíři strakonické a Bíca byl před již podruhé před Mackem sám, Macek si jeho střelu pohlídal
13:46 Bíca se ocitl sám před Mackem, kličku však pokazil a balonek končí opět v rohu
13:16 Štíři sehráli nebezpečný brejk, poslední přihrávka však byla nepřesná a balonek končí v rohu
11:46 Tomáš Mareš opět pálil nebezpečně od půlky hřiště, Kunst měl ale čistý výhled a střelu vytěsnil do rohu
10:10 Strakonickým jakoby první gol zvedl sebevědomí, na balonku jsou jistí a dobře kombinují, Štíři naopak těžko hledají cestu na polovinu soupeře
08:35 Kudláček se z trestné lavice dostal k balonku střela z otočky mu ale nesedla
08:10 Další střela od Jiříka byla sražena do rohu
07:41 Strakoničtí svírají štíry, střela Mareše končí na tyči
06:35 Kudláček hasil naposlední chvíli šanci Chvosty a za sekání si odsedí dvě minuty
05:35 Agresivním pressingem na štíry získal balonek Šavrda, posouval na Jiříka, ten ale branku netrefil
05:03 Strakonice stále na balonku, krásně si založili útok, crosovou přihrávku ale V. Houska nedostal do brány
03:20 Strakoničtí hezkou kombinací uvolnili Šavrdu na středu hřiště, jeho střela ale před bránu neprošla
02:09 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý, asistoval #7 Michael Kudláček (1:1)
02:09 První střela Štíru končí z zády Macka, Lukáš Malý od mantinelu vymetl roh branky
01:43 GÓL FbC Strakonice P.A.! 1:0
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #14 Jan Staněk (1:0)
01:43 Třetí střelu již Tom Mareš dostal za záda Kunsta
01:17 Po prvním střídaní ale tlak domácí srovnávají a na branku Kunsta vyslali dvě slibné střely
00:28 Hosté začínají vysokým nátklakem