58
  • 58 57:34
    Panthers

FBC PANTHERS LIBEREC - TJ Sokol Mukařov  4:5
branky: 12. Jan Bitman, 23. Martin Tomas, 29. Jakub Ježek, 39. Lukáš Jágr - 1. Jan Pudich, 19. Jakub Noha, 43. Tomáš Sláma, 44. Jakub Noha, 48. Adam Vejrych; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Stanislav Kolomazník 23 - Josef Bína 16; po třetinách: 1:2, 3:0, 0:3
60:00 Komentář trenéra domácích (Tomáš SZabo): 'Zápas jako na houpačce, prohráli jsme si to třetí třetinou, hodně nás to mrzí. Děkujeme fantastickým divákům.'
60:00 Komentář trenéra hostí (Noha Jakub): 'V prvních dvou třetinách jsme se nemohli dostat do tempa, ale ve třetí třetině se nám již povedl obrat. Do příště musíme nastoupit v tempu třetích třetin již od začátku.'
59:46 Panter Ondřej Neuman vyslal povedenou střelu. Však vedle. Soupeři tak dává šanci.
59:20 Čas neúprosně běží. Domácí to zkoušejí bez golmana.
58:29 Na domácích je vydětveliká snaha, tak ovšem zatím nevede k ohrožení soupeřovi branky.
57:38 Proběhla válečná porada Panthers. Uvidíme, zda přinese jimi vytoužené ovoce.
57:34 Timeout FBC PANTHERS LIBEREC
57:22 Během přesilové hry domácích došlo k jedné vážnějsípříležitosti domácích.
56:49 Domácí se snaží připravit si gólovou situaci. Pěkným přihrávkám ale chybí střelba.
55:30 Po dvou faulech na šikovného domácího Jakuba Ježka mají Panteřipřesilovou hru proti pouhým třem soupeřům.
53:00 Již nějaký čas se daří hráčům Liberce držet míček, k pořádné střele se ale nedostávají.
50:00 Po výměně stran se hra o něco uklidnila. Nápor hostů polevil a domácí začínají hrát více zodpovědně.
48:25 Souboj střídá souboj. Již několik hráčů zkončilo za mantinely a pořadatelé mají plné ruce práce s jejich rovnáním.
48:00 Třetí třetina nám přinesla přiostření. Přišlo několik fyzických soubojů a narvy začínají pracovat. Zbytečné individuální chyby tak dokázali hráči z Mukařova potrestat a překlopili stav utkání na svou stranu.
47:36 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #75 Adam Vejrych, asistoval #59 Jakub Noha (4:5)
43:21 Než se domácí stačili se situací srovnat, přidali mukařovští další branku, čímž dovršili vyrovnání.
43:20 Po chybné přihrávce Marka Žihli snadno získali hosté míček. Usadili se za soupeřovou brankou a následně vstřelili branku.
43:19 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #59 Jakub Noha, asistoval #17 Michal Smutný (4:4)
42:54 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #11 Tomáš Sláma, asistoval #9 Tomáš Vaculík (4:3)
40:32 Mukařovští nyní vyslali již druhou střelu na branku soupeře. Obě však letěly nad a Stanislav Kolomazník si tak mohl svá kouzla nechat na horší chvíle.
40:02 Druhá třetina nám přinesla obrat v zápase. Padesát šest diváků tak s napětím očekává, s čím se hráči Mukařova předvedou ve třetí části.
39:50 K poslední takové šanci se dostal Martin Šír, který se řítil na osamoceného brankáře. Starší útočník však nevyužil svých zkušeností a zaváhal. Pro J. Bínu tak nebylo nic těžkého si s ním poradit.
39:30 Mukařov se snaží o snížení stavu ještě před koncem druhé třetiny. To ovšem vede k tomu, že otevírají obranu, čehož využívají domácí k individuálním akcím.
38:50 Hra sice není nijak pohledná, pokud se ale již hráči k něčemu dostanou (a nutno podotknout, že to většinou jsou domácí), stojí to za to!
38:44 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 4:2
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #83 Lukáš Jágr, asistoval #19 Ondřej Neuman (4:2)
37:44 Po přihrávce J. Ježka a střele Martina Šíra musel hostující brankáře, Josef Bína, vytáhnout další ze zásoby kvalitních zákroků.
36:31 Perfektní zákrok hostujícího brankáře, který jen tak tak vyrazil střelu Martina Tomase, která mířila nadjeho pravé rameno.
34:13 K povedené přihrávce se dostal domácí Tomáš Szabo, který tak dal další příležitos J. Ježkovi, brankář však předvedl další pohotoví zákrok a drží dále svůj tým.
33:40 Hře tak opět ubývá na kráse a mění se v urputný boj.
32:17 Mukařov tak musí dohánět jednobrankovou ztrátu. Snaží se o klidnou rozehrávku od svých obránců. Klid ve hře jim ovšem drobnými fauly narušují hráči Liberce.
28:45 Střela domácího MArtina Tomase, který je očividně při chuti, byla sice sražena. Po rozehrávce v rohu však předvedl krásnou kličkovanou Jakub Ježek, který pronil obranou Mukařova a následně sám překonal bezmocného brankáře.
28:44 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 3:2
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #13 Jakub Ježek, asistoval #7 Jan Bitman (3:2)
27:37 Hosté oslabeníubránili a pokouší se zvednout k náporu.
26:40 Přesilovou hru tráví liberečtí na útočné polovině hřiště, hosté z Mukařova je však k ničemu nepouští.
22:39 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 2:2
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #6 Martin Tomas, asistoval #2 Jiří Jeník (2:2)
22:39 Liberečtí měli po změně stran ze zápasu více. Jejich aktivita se jim vrátila v podobě vstřelené branky. Gól padl po rychle rozehře v útočném rohu domácích. Přihrávku do brankoviště pak využil Martin Tomas, který si rychle seběhl na volné místo.
19:45 Ještě před koncem první třetiny museli hosté čelit ještě jedné střele. Tak se však neujala, proto je stav utkání po první části 1:2
18:52 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #59 Jakub Noha, asistoval #19 Jakub Majer (1:2)
18:08 Hra se nyní vrátila k prvotnímu vzorci - málo střel, mnoho soubojů. Hráči Mukařova však ze soubojů většinou odcházejí bez míčku.
15:06 Po vyrovnávací brance ukazují liberečtí svou chuť zápas překlopit na svojí stranu a za povzbuzování svých příznivců vyslali na soupeřovu branku několik střel.
11:25 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 1:1
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #7 Jan Bitman, asistoval #22 Filip Munzar (1:1)
10:15 Po střele Filipa Munzara se předvedl hostující brankář dobrým zákrokem.
08:09 Po klidném oslabení se hráči Panthers Liberec usadili v útečné části hřiště, čímž potěšili poměrně dost zaplněné hlediště domácí haly.
06:30 Panteři zodpovědně brání a dodržováním obraného postavení nepouští soupeře do žádné vážnější šance.
03:45 Po rychlé brance se hra přelévá ze strany na stranu. Divíme málo střel, zato mnoho malých soubojů.
00:47 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #11 Tomáš Sláma (0:1)
00:47 Po standartní situaci vstřelili branku hráči hostujícího týmu.