9:3
    Martin ZÍTEK
    (Kubica)

FBC Plzeň - ASK TEMPISH Orka Čelákovice 9:3
branky: 7. Karel Eichler, 14. Daniel Nicklas, 15. Filip Rybnikár, 17. Robert Kubica, 22. Štěpán Němeček, 39. Karel Eichler, 45. Petr Linc, 55. Václav Zábran, 60. Martin Zítek - 24. Tomáš Furch, 41. Václav Kramel, 59. Václav Kramel; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Lukáš Palatínus 19 - Petr Freiman 16; po třetinách: 4:0, 2:1, 3:2
59:59 Komentář hostujícího trenéra: Opět nám chyběl důraz, hra tělem a koncentrace. V tomto nás domácí jasně předčili a zaslouženě vyhráli. Přejeme jim hodně štěstí do play-off.
59:59 Komentář domácího trenéra: Původně jsme chtěli točit tři pětky, bohužel dva hráči nedorazili za což jim celý tým děkuje, nenabídli jsme divákům příliš pohledný florbal, nicméně jsme si celý zápas drželi velký náskok a dovedli utkání do vítězného konce. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
59:44 GÓL FBC Plzeň! 9:3
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #42 Martin Zítek, asistoval #25 Robert Kubica (9:3)
58:59 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 8:3
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #22 Martin Mikšovský (8:3)
58:13 Samostatný průnik jednoho z hráčů hostů vykryl dnes skvěle chytající Ščurko
57:53 Druhou polovinu oslabení běželi hráči Fbc dva proti jednomu, ovšem střelu Lince vykryl brankář hostů.
56:00 V přesilovce pět na tři si hosté již vytvořili větší tlak, několik střel ovšem vychytal domácí Lukáš Ščurko.
54:26 Na rozdíl šesti branek zvýšil Václav Zábran, který tečoval střelu Svobody.
54:24 GÓL FBC Plzeň! 8:2
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #72 Josef Svoboda (8:2)
53:01 Střela, kterou vyslal jeden z hráčů hostující Orky byla několikrát tečovaná, ovšem dnes spolehlivý golman Fbc úspěšně zasáhl.
51:10 Hra se poněkud uklidnila, více jsou u míčku hosté, ale nedostávají se do šancí, ze kterých by mohli skórovat a zdramatizovat konec utkání.
47:58 Několik krásných krosových nahrávek domácích, hlavními aktéry byli Nicklas a Tauber, ty ovšem právě Nicklas zakončil pouze střelou, kterou vyrazil golman hostujícího týmu.
47:30 Ve hře je dost nepřesností, zblokovaných střel a přihrávek, hra se začala poměrně často přerušovat.
44:49 GÓL FBC Plzeň! 7:2
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #47 Štěpán Hajn (7:2)
42:57 Před brankou hostů se objevil samotný Petr Linc, ovšem z blízkosti netrefil svatyni Orky.
41:48 Do třetí třetiny vstoupili lépe hosté, když střelu zblokoval Petr Linc hlavou, to ho omezilo a hráč, kterého si měl Linc hlídat prostřelil golmana.
40:23 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 6:2
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #10 Michal Šeda (6:2)
39:55 Krásnou přihrávku od Petra Lince na druhou stranu hřiště, kde byl volný Karel Eichler a ten měl lehkou práci.
38:46 GÓL FBC Plzeň! 6:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #19 Karel Eichler, asistoval #28 Petr Linc (6:1)
36:58 Ve druhé polovině probíhající třetiny jsou aktivnější domácí, ovšem jedno ztracení míčku a z protiútoku hosté trefili tyč.
34:07 Krásnou přihrávku od domácího Karla Eichlera před bránu nedokázal zužitkovat Filip Rybnikár, který trefil pouze vnější stranu tyče.
33:08 Po levém křídle si nabíhal jeden z hráčů hostů, přihrávku dostal, jenže skákavou, a tak nemohl kvalitně zakončit.
31:27 Po skončení přesilovky se hra zase vyrovnala a hráči domácího družstva již začali ovládat hru.
29:16 Tato přesilovka je v podání hostů mnohem lepší, hosté míček sice do brány dopravili, ovšem gól nebyl uznán pro postavení útočícího hráče v brankovišti.
25:15 Hosté jsou ve druhé třetině lepším týmem, jsou více na míčku a na útočné polovině jejich soupeře.
23:32 Snížení přišlo hned poté, střela z poloviny hřiště byla několikrát tečována a skončila v síti domácího družstva.
23:02 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 5:1
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #88 Tomáš Furch, asistoval #29 Michal Kubík (5:1)
22:54 Po krásném individuálním průniku Václava Zábrana dokončil jeho práci skórující Štěpán Němeček
21:53 GÓL FBC Plzeň! 5:0
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #87 Štěpán Němeček, asistoval #39 Václav Zábran (5:0)
20:22 Hosté dohrávali přesilovou hru, ve které ovšem byli více na míčku domácí hráči.
20:00 Hra se ve třetí třetině vyrovnala, hosté se přizpůsobili tempu a někdy byli i lepším týmem.
20:00 V první třetině domácí tým jasně dominoval, dostával se do šancí, více střílel na bránu Orky.
19:12 Po střele jednoho z hráčů hostů zazněla tyč.
16:48 Po nepřehledné situaci před brankou se nejlépe zorientoval domácí Robert Kubica a zvýšil vedení domácího FBC o čtyři góly.
16:21 GÓL FBC Plzeň! 4:0
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #25 Robert Kubica, asistoval #94 Marek Zíka (4:0)
15:09 Po gólu na dva nula se hosté ani nestačili vzpamatovat a již to je o tři branky. Domácí mají zatím tento zápas plně pod kontrolou.
14:00 GÓL FBC Plzeň! 3:0
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #26 Filip Rybnikár, asistoval #19 Karel Eichler (3:0)
13:33 GÓL FBC Plzeň! 2:0
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #25 Robert Kubica (2:0)
12:30 Domácí tráví první polovinu této třetiny převážně na polovině jejich soupeře, zatím dokázali vstřelit pouze jeden gól.
09:20 Hosté hrozili převážně z rychlých protiútoku, ty ovšem Plzeň dokázala zneškodnit.
08:25 Domácímu Danielu Nicklasovi nabíhal po pravém křídle volný Marek Zíka, ale Nicklas zvolil střelu, ovšem ta byla zblokovaná.
06:02 GÓL FBC Plzeň! 1:0
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #19 Karel Eichler, asistoval #72 Josef Svoboda (1:0)
06:02 Po střele Svobody se k dorážce dostal Karel Eichler a posílá domácí do vedení.
04:50 Zatím jsou aktivnější hráči domácího FBC, vytvářejí si více šancí, jsou více na míčku.
01:35 Ze situace dva na jednoho hostující tým nevytěžil nic jiného, než střelu na branku.
00:01 Utkání bylo zahájeno.
00:00 Vítejte u online přenosu 20. kola mezi domácími FBC Plzeň a Orkou Čelákovice. Zápas začíná ve 13:30