(Nicklas)
  • 59 58:02
    Turnov

FBC Plzeň - TJ Turnov 5:8
branky: 3. Petr Linc, 10. Daniel Nicklas, 13. Filip Rybnikár, 17. Daniel Nicklas, 59. Marek Zíka - 4. Daniel Měkota, 12. Petr Machač, 14. Jan Seidl, 25. Jaromír Ekl, 28. Daniel Měkota, 36. Daniel Měkota, 43. Jaromír Ekl, 48. Štěpán Matěcha; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 0:0; využití: 0:3; diváků: 55; zásahy brankářů: Lukáš Palatínus 15 - Luděk Horáček 2, Jaroslav Švec 20; po třetinách: 4:3, 0:3, 1:2
60:00 Komentáře obou trenérů_ Turnov:Opět prospaná první třetina,ve druhé sme se zlepšily a soupeře přehráli.Třetí třetina se už jen pouze dohrála. Plzeň:Zápas rozhodlo oslabení.Soupeř zaslouženě vyhrál.Gratuluji.
60:00 Máme tu konec zápasu,kde domácí podlehli v poměru 5:8.
59:48 Pokus Nicklase končí na brankové čáře,kde jej chytá golman.Už to vypadalo že budou létat čepice,ale nic z toho není.
58:45 GÓL FBC Plzeň! 5:8
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #94 Marek Zíka, asistoval #10 Daniel Nicklas (5:8)
58:45 Po skvělé krosové přihrávce Nicklase se trefuje Zíka.
58:23 Domácí to zkoušejí bez brankáře
58:02 Timeout TJ Turnov
58:02 Tým TJ Turnov si bere oddychový čas.
58:02 Hosté už převážně brání a hrají pouze na protiútoky.
56:36 Eichler našel ještě síly a dává hostujícím obráncům rozhodně zabrat.Bohužel pro domácí z toho stále nic není.
55:24 Vokáč ukazuje že také není z cukru a v rohu žádného protihráče rozhodně nešetří.
52:15 Další čerstvá krev Němeček dělá vše pro snížení,naneštěstí pro domácí z toho zatím nic není.
48:06 Vzájemného strkání si všiml rozhodčí,který oba viníky posílá shladit na trestnou lavici.
47:59 GÓL TJ Turnov! 4:8
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha bez asistence (4:8)
47:59 Po chybě Eichlera šel Metěcha sám na golmana.Svůj únik využil a navyšuje skore již o čtyři branky.
46:09 Skvěle hrající Nicklas se rozběhl do úniku,proto se ho Rondoš rozhodl radši zastavit.
44:11 Vokáč nedá klid ani hostujícímu golmanovi a vysílá jednu střelu lepší než druhou.
42:31 GÓL TJ Turnov! 4:7
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #27 Jaromír Ekl, asistoval #17 Štěpán Matěcha (4:7)
42:31 Hosté zásluhou Ekla navyšují svůj náskok již na tři braky.
41:58 Čerstvá krev Vokáč,který si první dvě třetiny třetiny odpočinul na lavičce,teď pořádně zatápí hostující obraně.
40:00 Hra se na obou stranách značně přitvrdila.Čehož využívají hosté,kteří dnes dali již tři goly v přesilové hře.Díky těmto trefám se ujímají vedení 6:4
39:53 O vyhrocenosti zápasu není pochyb,když nejdříve nahodil Eichlera na mantinel a při výhodě v souboji u mantinelu, Válka znemožnil hrát soupeře držením.
39:15 Doslova pumelici vyslal od půlky obránce hostů.Povedená střela končí na spojnici.
37:46 Akce hostů končí střelou,která končí vysoko nad brankou.
35:24 GÓL TJ Turnov! 4:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #3 Daniel Měkota, asistoval #88 Antonín Palatínus (4:6)
35:24 Souhra Měkota-Paltínus hostům funguje a v přesilové hře navyšují náskok už o dvě branky.
34:15 Nicklasovi dnes nechybí forma,ovšem jeho střelu do šibenice,výborným zákrokem zneškodňuje hostující golman.
30:11 Oba týmy přidávají na důrazu a o souboje tělo na tělo není nouze.
29:08 Hosté měli rychlí protiútok,střelu ovšem skvěle zachytává domácí golman.
27:46 GÓL TJ Turnov! 4:5
27:46 Domácí začínají dělat chyby,které hostující dokázali využít a dostávají se do vedení.
25:48 Nicklas ze standartní situace trefil prvního hráče,ovšem za výkop kterým odklidil balon do bezpečí by se nemusel stydět ani Pavel Horvát.
24:11 GÓL TJ Turnov! 4:4
24:11 Hosté skvěle sehráli svojí přesilovku a opět srovnávají.Do prázdné brány se trefil Ekl.
20:50 Dnešní utkání sleduje 55 diváků.Děkujeme.
20:50 Válka se Zítkem provířili obranu hostů.Míč ovšem končí za mantinelem.
20:00 Oba týmy se v první třetině prezentovali svým dobrým útokem,když dohromady padlo 7 golů. Blýskl se především domácí Nicklas svými dvěma goly.
18:59 Mladé útočné trio Nicklas,Zítek a Kubica zatlačili hosty až na malé brankoviště,gol z toho ovšem nepadl.
17:05 Nebezpečná střela hostů,kterou si domácí golman skoro srazil do branky,nakonec golem nekončí.
16:17 GÓL FBC Plzeň! 4:3
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #75 Jaromír Täuber (4:3)
16:17 Po výborné práci Taubera se v dnešním zápase již podruhé trefuje Daniel Nicklas.
13:50 GÓL TJ Turnov! 3:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jan Seidl, asistoval #91 Pavel Sekyra (3:3)
13:50 Totožná akce jako u třetího golu domácích.Seidl srovnává stav na 3:3.
12:51 GÓL FBC Plzeň! 3:2
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #26 Filip Rybnikár, asistoval #60 Paul Válka (3:2)
12:51 Po střele Války se na brankovišti nejlépe zorientoval Rybnikár a posílá tak opět Plzeň do vedení.
11:25 GÓL TJ Turnov! 2:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Petr Machač bez asistence (2:2)
11:25 Machač se dostal do úniku sám na golmana.Perfektní střelou nedal golmanovi šanci.
10:30 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Jaroslav Švec družstva TJ Turnov
09:56 Eichler vytvořil šanci pro Rybnikára,který ovšem trefuje pouze obránce.
09:20 GÓL FBC Plzeň! 2:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #10 Daniel Nicklas bez asistence (2:1)
09:20 Daniel Nicklas potvrzuje své kvality,když po individuální akci prostřelil hostujícího golmana.
07:49 Nicklas se nebezpečnou střelou z úhlu snažil překvapit golmana,trefil ovšem přibíhajícího obránce.
06:20 Hostující tým v plném počtu.
05:45 Střelu Nicklase zachytává golman hostů.
04:20 Eichler udělal spětný pohyb,kterého si rozhodčí všiml a nájezd neuznal.
04:20 Rozhodčí nařídil trestné střílení,které pojede domácí Eichler.
03:20 GÓL TJ Turnov! 1:1
03:20 Hosté využívají přesilovou hru a vyrovnávají stav na 1:1
02:02 GÓL FBC Plzeň! 1:0
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Karel Eichler (1:0)
00:01 Utkání právě začalo.
00:00 Dobrý den,vítáme Vás na 19.kole Národní ligy,kde se utká domácí FBC Plzeň proti TJ Turnov.Utkání začne každou chvíli.