6:7
    Jan ŠKOLA
    (Kubina)

TJ Sokol Jaroměř - FBC Štíři Č. Budějovice 6:7
branky: 23. Jan Lehký, 31. Jiří Novotný, 34. Vojtěch Schwarz, 52. Petr Hašek, 58. Petr Hašek, 59. Jan Škola - 3. Michael Kudláček, 5. Michal Měřička, 17. Michael Kudláček, 22. Petr Žáček, 41. Ondřej Havelka, 47. Ondřej Havelka, 58. Lukáš Malý; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Karel Hašek 8, Lukáš Flégl 22 - Jakub Kunst 30; po třetinách: 0:3, 3:1, 3:3
59:59 Komentář trenéra domácích Jiřího Novotného: Bohužel jsme v hrozné křeči, doufáme že ta deka z nás brzy sleze a budeme předvádět lepší florbal. Děkujeme našim věrným divákům.
59:59 Komentář trenéra hostů Lukáše Malého: Jsme rádi že odsud po čtyřech letech vezeme body. Zápas jsme si od druhé třetiny zbytečně dramatizovali.
59:59 Počet Střel: domácí 12 - hosté 15
59:01 Domácí teď střílí na gólmana hostů o sto šest...
58:25 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Jan Škola, asistoval #2 Jakub Kubina (6:7)
57:29 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý, asistoval #11 Jindřich Hrdý (5:7)
57:29 Rychlá odpověď hostů...
57:15 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #8 Jiří Novotný (5:6)
57:15 Po dobře rozehrané standardce snižuje skóre Petr Hašek
55:54 Hra je nahoru dolů, spoustu nepřesností a spoustu osobních soubojů.
52:11 Hra se přiostřuje.
51:56 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #21 Petr Hofman (4:6)
51:56 Nabuzený Petr Hofman zpětnou přihrávkou nachází připraveného Petra Haška a ten snižuje na 4:6.
47:23 Domácí po timeoutu tlačí na hosty, ale ti odolávají
46:06 Timeout TJ Sokol Jaroměř
46:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Ondřej Havelka, asistoval #12 Václav Hejplík (3:6)
46:06 Hráč hostů Ondřej Havelka po náběhu od mantinelu na střed střílí na gólmana domácích, který v tu chvíli neviděl do hry.
40:53 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Ondřej Havelka, asistoval #56 Michal Měřička (3:5)
40:53 Domácí vstoupili do třetí třetiny aktivněji, první střelou otevřeli střelecké skóre avšak gólové skóre otevřeli hostující střelou nad nohu brankáře Flégla, otevírají skóre třetí třetiny.
39:59 Počet střel: domácí 10 - hosté 11
38:56 Domácí gólman si po akci hostů vyžádal ošetření.
33:58 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Vojtěch Schwarz, asistoval #69 Pavel Kotrč (3:4)
33:58 Domácí Schwarz je sám překvapen ze svého gólu a navyšuje skóre.
33:02 Domácí zaváhali před bránou hostů, možnou šanci promáchli minimálně 3x ...
30:32 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Jiří Novotný, asistoval #2 Jakub Kubina (2:4)
30:32 Domácí využili tlaku při přesilové hře a důrazný Novotný trefuje těžký balonek ze vzduchu.
29:06 Domácí jsou pod tlakem rychle běhajících hostů. Utvářejí pod tlakem chyby a mají problém dostat se z vlastní půlky
25:46 Jaroměřská mládež je prozatím nejaktivnějším útočícím článkem domácích.
22:54 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #81 Jan Lehký, asistoval #8 Jiří Novotný (1:4)
22:54 K odraženému balonku od hostuhícího golmana se dostal Jan Lehký a otevírá skóre na straně domácích.
21:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #21 Petr Žáček, asistoval #34 Tomáš Zavacký (0:4)
21:50 Hosté hrají aktivní pressing a nutí domácí k chybám. Jednu takovou vyrobil Šimon Kubina a na středu hřiště a následný protiútok byl smrtící.
19:59 Počet střel: domácí 14 - hosté 11
17:02 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Flégl družstva TJ Sokol Jaroměř
16:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Michael Kudláček, asistoval #21 Petr Žáček (0:3)
16:18 Domácí gólman působí značné nejistě, opět další nahození končí nepochopitelně za jeho zády.
11:56 Domácí přidali na intenzitě a ostřelují hostujícího gólmana, ten předvádí skvělé výkony..
10:01 První nebezpečnou střelu na hostujícího golmana vyslal Jakub Kubina, avšak Kunst byl proti prudké střele připraven.
07:45 I domácí vystrkují růžky, ale pokud chtějí dát góĺa, musí trefit bránu...
05:03 Hra je ve vysokém tempu a šance jsou na obou stranách.
04:10 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #56 Michal Měřička, asistoval #12 Václav Hejplík (0:2)
04:10 Přesná trefa hostů navyšuje skóre.
02:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Michael Kudláček bez asistence (0:1)
02:43 Domácí gólman Karel si dirigoval útočníky navrchu a přestal se soustředit na svou práci brankáře.
00:55 Petr Hašek nabídl hostujícímu, nechal se předběhnout hráčem hostí a na ten prověřil připraveného Karla Haška.
00:10 Hra začala velmi ostře.