60
  • 60 59:52
    Orka

ASK TEMPISH Orka Čelákovice - FB Hurrican Karlovy Vary 5:6
branky: 9. Martin Mikšovský, 17. Dominik Haris, 23. Michal Kubík, 28. Pavel Řehák, 33. Dominik Haris - 7. Štěpán Mosler, 10. Miroslav Horký, 13. Jakub Novák, 33. Daniel Macek, 39. Jaroslav Jaroš, 53. Štěpán Mosler; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Petr Freiman 33 - Daniel Leitner 31; po třetinách: 2:3, 3:2, 0:1
60:00 Ohlasy po utkání: za hosty trenér Závora: Jedno z nejtěžších utkání v sezóně. První vítězství nasd -Orkou, pro nás důležité body do tabulky. Těšíme se na odvetu v Karlových Varech a děkujeme za utkání. Za domácí trenér Bajer: Z naší strany poctivý výkon, body byly blízko, ale soupeř zaslouženě zvítězil.
60:00 Počet střel v poslední třetině: 7:9
59:52 Timeout ASK TEMPISH Orka Čelákovice
59:52 Power play přišlo příliš pozdě. Zbývá posledních 8 vteřin.
58:00 Poslední 2 minuty a domácí musí zabrat, pokud chtějí nějaké body z tohoto utkání.
56:40 Ujhelyi najednou zůstal sám s míčkem před Freimanem, ale situace ho překvapila a nezakončil.
54:20 Další standardka před brankovištěm Orky. Ovšem freestylový pokus hrubě nevyšel.
52:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #32 Jan Mazanec (5:6)
52:45 Mosler se protáhnul podél mantinelu a trefil pravý růžek Freimanovy branky.
52:30 V této fázi utkání jsou obrany opravdu pozorné a útoky mají těžkou pozici.
50:44 Nebezpečná střela Černého, ale míček k Freimanovi nedošel.
49:58 Začíná posledních deset minut. Budou opravdu poslední?
48:45 Němeček tečoval střelu Řeháka, ovšem těsně vedle.
48:00 V nadějné pozici se ocitl hostující Mosler, ale střela mu nesedla.
46:01 Nebezpečná střela zdálky se pro domácí naštěstí odrazila mimo červené tyče.
45:15 Hosté se pokoušejí kombinací a postupným útokem prosadit proti zatažené obraně Orky. Ta své šance tvoří především z rychlých protiútoků.
42:32 Znovu se pokoušel o střelu aktivní Haris, hostující Leitner pozorný.
42:00 Karlovy Vary se pokoušejí postupným útokem najít mezírku v obraně domácích. Nepovedlo se.
40:52 Bratři Němečkové se dostali do přečíslení, ale neuspěli.
40:00 Poměr střel ve druhé třetině: Orka 12, Hurrican 14. Utkání sleduje 8 diváků.
39:45 Díky přesilovkám se Orka dostala do vedení, ale v závěru třetiny opět hosté převzali iniciativu a vyrovnali utkání.
38:50 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #28 Jaroslav Jaroš, asistoval #52 Jakub Švejkovský (5:5)
38:50 Jaroš narazil při průniku na dvojici domácích obránců, jenže odražený míček zaplachtil do Freimanovy síťky.
38:20 Šeda s Doutnáčem dostali při napadání Košča do presu, ten však míček udržel a vykoledoval si faul.
37:30 Přesilovka končí soubojem v rohu brankoviště. Domácí ubránili.
36:18 Doutnáč držel dlouhou dobu míček v bezpečné vzdálenosti od branky domácích.
35:20 Brak zatáhl za brzdu a zezadu zablokoval střílejícího Macka.
34:12 Faul v rohu hřiště vyvolal bouřlivou odezvu na lavičce Hurricans.
32:55 Rychlá odpověď hostí střela zdálky po zemi končí v rohu branky.
32:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #17 Daniel Macek, asistoval #32 Jan Mazanec (5:4)
32:29 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 5:3
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #6 Dominik Haris, asistoval #22 Martin Mikšovský (5:3)
32:29 Další využitá přesilovka. Přihrávka k mantinelu a Haris kromě branky ještě rozezněl tyčku karlovarské branky.
32:04 Rybka zavřel cestu Němečkovi u mantinelu a ten skončil na zemi. Další trest.
30:30 Hra se trochu otevírá brejk hostí neproměnil z brankoviště Macek.
29:30 Kros na roh brankoviště na hostujícího Rybku, ten ovšem střílí nepřesně.
29:05 Hosté jsou v plném počtu.
27:40 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 4:3
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #7 Pavel Řehák, asistoval #6 Dominik Haris (4:3)
27:40 Orka má příležitost přesilovky 5:3, kterou využívá obránce Řehák střelou do horního růžku.
26:48 Orce se první minuta nedaří, naopak se musí bránit standardní situaci.
25:54 Hned po návratu na hřiště se Haris hnal do útoku a Kalina musel faulovat. Teď nám ukáží svoji přesilovku domácí.
24:48 V první minutě přesilovky se zatím karlovarští dostali pouze k jedné střele z velké vzdálenosti, která skončila daleko mimo branku.
22:41 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 3:3
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #29 Michal Kubík, asistoval #26 Michal Němeček (3:3)
22:41 Brejk Orky 3:2 využil opakovanou střelou z bezprostřední blízkosti Kubík. A jedeme od začátku...
21:15 Domácí začali aktivně, zasypali Hurikány několika střelami. Nejnebezpečnější střelu Kramela do šibenice zlikvidoval semaforem Leitner.
20:41 Hned v první minutě Mikšovský nevyužil dobrou přihrávku od Doutnáče, míček mu zle sjel z čepele.
20:00 Střely v první části hry - 17:16 pro domácí.
19:14 Domácím se nedaří pokrývat hráče hostí a musejí faulovat. Standardky zatím Orka úspěšně eliminuje.
18:30 Půvabný bekhendový pokus Smolky končí nad Freimanovou brankou.
17:45 Karlovarský Jaroš dostal krásný kros od svého obránce, ale střela bez přípravu mu vůbec nesedla.
16:20 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 2:3
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #6 Dominik Haris bez asistence (2:3)
16:20 Domácí Haris zachytil rozehrávku hostí a prosadil se střelou do horního rohu branky.
13:20 Hosté se zatím prosazují lepší individuální technikou a vyhrávají tak souboje o míček.
12:09 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jakub Novák, asistoval #87 Marek Koščo (1:3)
12:09 Další přihrávka zpoza branky a tentokrát se karlovarští nemýlili.
11:10 Hostující Macek dostal nádhernou přihrávku zpoza branky domácích, ale trefil pouze Freimana.
10:11 Dvě standardky před brankovištěm Orky. První bolestivě vykryl Řehák, druhá končí v náručí brankáře Freimana.
09:02 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Miroslav Horký, asistoval #11 Jan Smolka (1:2)
09:02 Horký se ocitl sám před Freimanem, kterého vykoupal a dostal míček do branky. Rychlá odpověď Hurrikánů.
08:31 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #22 Martin Mikšovský, asistoval #8 Jakub Doutnáč (1:1)
08:31 Mikšovský po standardce z rohu potáhl míček a zavěsil. Je vyrovnáno.
08:01 Kramel v poslední chvíli sebral hostům jistý gól a hned poté nedůraznou střelou nevyužil příležitost.
07:09 Další střela domácích na branku, ale produktivita je zatím na straně hostí.
06:06 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #20 Petr Gasparik (0:1)
06:06 Prohraný souboj na středu hřiště znamenal přesilovou situaci 2:1, kterou hosté využívají a ujímají se vedení.
05:30 Tentokrát se ze standardní situace snažili prosadit karlovarští, ale obrana domácích situaci vyřešila.
04:35 Dvě standardní situace Orky a dvě nebezpečné situace a střely. Leitner v brance likviduje.
04:16 Doutnáč se prosadil proti obraně hostů a trefil pěknou střelou horní tyč.
03:04 Utkání zatím vyrovnané, postupné útoky na obou stranách končí na pozorné obraně.
01:20 První střelou domácích se prezentoval Pezl po vystihnuté rozehrávce hostů.
00:30 Úvodní buly získávají domácí, ale útokem a střelou začíná Hurrican.
00:00 Vítáme Vás na utkání 16.kola Národní florbalové ligy. V dnešním zápase se střetnou hosté z Karlových Varů, kteří se budou snažit udržet první místo v tabulce s domácí Orkou, která bojuje o účast v play off.