7:3
    Radek CALTA
    (Nicklas)

FBC Plzeň - FBC DDM Kati Kadaň A 7:3
branky: 18. Daniel Nicklas, 31. Daniel Nicklas, 37. Václav Zábran, 38. Karel Eichler, 40. Petr Linc, 41. Jaromír Täuber, 57. Radek Calta - 34. Jakub Solar, 42. Martin Odlas, 45. Martin Morava; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Lukáš Palatínus 20 - Zdeněk Burda 19; po třetinách: 1:0, 4:1, 2:2
59:59 Hostující trenér komentář: Gratulujem domácím k vítězství .Bohužel jsme jim 3 branky připravili svými dětinskými chybami. A potom už jsme se do utkání nedokázali vrátit.Výborný výkon udělali rozhodčí. Domácí trenér komentář:Dnes jsme se vyvarovali až na pár vyjímek individuálních chyb ,naopak díky dobré obraně jsme zužitkovali chyby soupeře a výborná podpora brankáře.
59:00 Probíhá poslední minuta utkání.
56:58 Po dlouhé době někdo vystřelil a vystřelil brankově.Po výborný výhozu Lukáše Ščurka šli Daniel Nicklas a Radek Calta 2 na 1 a pro Plzeňské útočníky to nebyl problém dát branku.
56:57 GÓL FBC Plzeň! 7:3
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #16 Radek Calta, asistoval #10 Daniel Nicklas (7:3)
52:35 Kadaň je velmi aktiní na míček a střelbu za to FBC změnilo styl hry .5 minut před koncem si FBC pořádně nenahraje.
50:06 Oba týmy jsou agresivní a je na co koukat .
47:15 Obě mužstva už hrajou svojí hru a konečně se na to dá koukat.
44:15 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 6:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #93 Martin Morava, asistoval #58 Martin Odlas (6:3)
44:15 Hostující tým snižuje.Po velké chybě Karla Eichlera který nastřelil prvního hráče a po akci 2 na 1 nebyl problém míček dopravi do sítě domácích.
43:23 Domácí tým má velké možnosti ještě víc ujistit své vedení v zápase .
41:38 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 6:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #58 Martin Odlas, asistoval #93 Martin Morava (6:2)
41:11 Hostující tým se snaží ještě něco s výsledkem udělat.Myslím že domácí tým už si to nenechá vzít.
40:50 GÓL FBC Plzeň! 6:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #39 Václav Zábran (6:1)
40:12 Hned na začátku třetiny se Kadaň dostala před bránu ale domácí golman připraven
39:52 GÓL FBC Plzeň! 5:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Karel Eichler (5:1)
39:35 30 sekund před konce se pokoušl Eichler střelit pod víko brány
37:40 GÓL FBC Plzeň! 4:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #19 Karel Eichler, asistoval #26 Filip Rybnikár (4:1)
37:40 Po další chybě Kadanské obrany dostal míček Rybnikár a jeho crossovou přihrávkou našel Karla Eichlera který střílel do odkryté brány.
36:51 Velkou chybu Kadaňské obrany zužitkoval Václav Zábran.
36:12 GÓL FBC Plzeň! 3:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran bez asistence (3:1)
33:57 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 2:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #4 Jakub Solar, asistoval #23 Martin Žemlička (2:1)
33:57 Jakub Procházka se dostal sám před brankáře a pro něj to nebyl problém prostřelit domácího brankáře.
31:30 Po nádherné přihrávce od Radka Calty už nebyl problém umístit střelu do branky pro Daniela Nicklase.
30:23 GÓL FBC Plzeň! 2:0
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #16 Radek Calta (2:0)
29:05 Domácí hráč Štěrba po individuální akci nastřelil tyč.Kadaň se probouzí ze spánku první třetiny.
27:06 FBC Plzeň se probudilo z první třetiny a hrajou konečně svojí hru. Aktivní hodně střelby a nenechávají Kadaň hrát moc s míčkem.
25:24 Ve hře Kadaně je hodně nesrovnalostí.Od začátku třetiny se Kadaň nedostala pořádně na stranu domácích.
24:05 Domácí hráč Kleiner napálil míček bekendem ale jenom do tyčky.
21:31 Domácí hráč Kleiner si málem dal vlstňáka po střele hráče z Kadaň se to tečovalo od hráče Kleinera .Domácí brnkář připraven
20:18 Hned od začátku jsou domácí aktivnější.
18:32 Hned po vstřelené brance se nechali Plzenští vyloučit za blokování hole
17:38 GÓL FBC Plzeň! 1:0
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #10 Daniel Nicklas bez asistence (1:0)
16:25 Fbc plzeň má velkou příležitost ze standartní situace
14:00 Kadaň velmi tlačí domácí FBC které se snaží ze sevření dostat.
12:50 V půlce utkání jsme toho moc neviděli. A dofám že oba týmy začnou hrát svůj florbal.
08:40 Ve hře je vidět hodně technických kousků
06:18 Hra se přelívá ze strany na stranu.
04:31 Hráči plzně obstřelují hostující branku bohužel neúspěšně
03:30 Na začátku utkání mají míček spíš domácí.
02:04 První pokus na vstrelení branky měli hráči z Kadaně bohužel pro Kadaň se tento pokus nezužitkovali
00:06 První rozehrání měli na hokejce z kadaně.