59
  • 59 58:50
    Turnov

ASK TEMPISH Orka Čelákovice - TJ Turnov 6:5
branky: 2. Martin Mikšovský, 8. Pavel Řehák, 10. Michal Němeček, 18. Jakub Doutnáč, 19. Václav Kramel, 28. Marek Budil - 2. Vojtěch Palatínus, 7. Štěpán Matěcha, 23. Jaromír Ekl, 27. Vojtěch Palatínus, 33. Petr Machač; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Petr Freiman 31 - Jaroslav Švec 12, Luděk Horáček 12; po třetinách: 5:2, 1:3, 0:0
60:00 Komentář trenéra hostů: Dnes jsme soupeři nadělili 3 body k Vánocům, ovšem rozhodla 1. třetina kterou jsme totálně odchodili. Od 2. třetiny jsme jasně převzali iniciativu nad zápasem a nebýt naší šílené koncovky, výsledek by vypadal úplně jinak. Přeji šťastně a veselé Vánoce všem.
60:00 Komentář trenéra domácích: Ubojované víťezství, konečně 3 veledůležité body pro nás. Všem přeji pohodové Vánoce.
60:00 Celkem na střely dnes 30:36 pro Orku.
60:00 3. třetina na střely 5:11 pro Orku.
60:00 Dnes jsme mohli sledovat velice zajímavé utkání.
58:50 Timeout TJ Turnov
58:35 Turnov má spousty šancí, ale nemůže proměnit
55:20 Turnov tlačí na Orku. Volný úder před brankou ovšem Freiman chytá.
52:20 Mikšovský s Doutnáčem opět kombinují.
50:30 Ekl nahazuje na Machače, Freiman chytá,
48:00 Zajímavá hra 4 na 4
46:30 Ve hře je mnoho faulů, a první šance Turnova, které Freiman se štěstím kryje.
45:00 Turnov se tlačí na branku Orky, bez střely. Stejně si počíná i Orka. Stav střel na branku zatím 0:0
44:00 Oba týmy nejsou spokojeni s posledními několika verdikty rozhodčích.
43:10 Turnov měl před sebou prázdnou bránu, přestřelil.
41:00 Ve druhé třetině byl stav střel na branku 8:16 pro Turnov, uvidíme jak to bude vypadat tuto třetinu.
40:00 I přes nepříznivý výsledek do zápasu sebevědoměji nastupují hráči Turnova.
39:40 Hráči Orky polevili v tempu, na střídačce mají několik šikovných hráčů, kteří v údivu všech diváků ještě nenastoupily do hry, je to snad nějaká taktika trenéra Romana Čečáka? Uvidíme zda hráče postaví alespoň na poslední třetinu.
38:40 Jakub Doutnáč a Martin Mikšovský kombinují u soupeře za brankou.
37:40 Oba celky předvádí otevřenou hru, můžeme sledovat atraktivní utkání.
35:50 Stanislav Urban si vytvořil krásnou akci, bohužel brankáře zdolat nedokázal.
34:20 Turnov krásně kombinuje a dostává se do šancí.
32:32 GÓL TJ Turnov! 6:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Petr Machač, asistoval #11 Adam Erler (6:5)
32:00 Stanislav Urban byl zraněn. Nyní je ošetřován panem Zmátlem.
31:20 Orka se dostává často k soupeři do rohu, ale chybí tomu střely na branku. Turnov vyniká především rychlou rozehrou na niž Orka není schopna včas reagovat.
30:37 Pavel Řehák odvezl balon až k soupeři do rohu, kde byl zfaulován.
29:40 Martin Mikšovský vybojoval balonek u soupeře, nikdo mu ale dále nepomohl.
28:50 Oba celky nejsou se svojí hrou moc spokojení, neboť se začínají mezi sebou hádat.
27:19 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 6:4
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #12 Marek Budil, asistoval #10 Michal Šeda (6:4)
26:34 GÓL TJ Turnov! 5:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #88 Antonín Palatínus (5:4)
26:00 Jaromíra Ekla asi nakopl vstřelený gol, nyní je na hřišti hodně vidět.
24:40 Michal Schwan se hádá s rozhodčím.
22:51 GÓL TJ Turnov! 5:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #27 Jaromír Ekl bez asistence (5:3)
22:50 Volný úder před brankou Freimana, Turnov proměňuje.
20:51 Turnov drží balonek a nyní střelou ohrozil Freimana.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #81 Luděk Horáček družstva TJ Turnov
20:00 Turnov mění brankáře, do branky nastupuje Horáček.
19:50 Trenér Turnova Petr Panek není z hry svých svěřenců nadšen, uvidíme jak se celek předvede ve druhé části.
18:18 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 5:2
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #11 Michal Schwan (5:2)
17:55 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 4:2
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč bez asistence (4:2)
17:30 TJ Turnov zatáhl soupeře na vlastní polovinu a dostal se do několika pěkných šancí.
16:00 Pavel Řehák kapitán týmu Orky, předvádí dnes tvrdou hru.
14:40 Hráči Orky si osobně nabírají hráče. Uvidíme jak to fyzicky vydrží.
13:50 TJ Turnov má problém s rozehrou a nemůže se dostat na polovinu soupeře.
12:45 Krásnou střelu předvedl Marek Budil, ale golman Jaroslav Švec měl čistý výhled a střelu s přehledem chytil.
11:40 TJ Turnov soupeře celoplošně napadá, ovšem zkušení hráči Orky mají vše pod kontrolou.
11:00 Orce se zatažení na vlastní polovinu při ztrátě balonu zatím vyplácí, uvidíme jak to zvládnou samotní hráči s jejich fyzickou kondicí.
10:00 Hráči obou týmů do zápasu dávají maximum.
09:57 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 3:2
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #11 Michal Schwan (3:2)
09:30 Oba celky předvádí na pohled pěkné utkání, důkazem toho jsou tvrdé a atraktivní souboje u mantinelu.
07:00 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 2:2
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #7 Pavel Řehák, asistoval #11 Michal Schwan (2:2)
06:08 GÓL TJ Turnov! 1:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha z trestného střílení (1:2)
05:40 Většina střel Orky končí u prvního clonícího hráče. Turnov střely zkušeně blokuje.
04:30 Orka zkouší zdolat branku soupeře střely od poloviny hřiště, ovšem důraz před brankou soupeře je slabý.
03:30 Turnov odpovídá rychlým protiútokem, jenž končí v rohu.
03:00 Orka tlačí na soupeře, bohužel se ji nedaří dostat balonek na branku.
01:19 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #22 Martin Mikšovský bez asistence (1:1)
01:05 GÓL TJ Turnov! 0:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #27 Jaromír Ekl (0:1)
00:01 Buly vyhrál tým hostů.