• 51 50:39
    1:4
    (Nový)

ASK TEMPISH Orka Čelákovice - Florbal Chomutov 1:4
branky: 17. Petr Němeček - 16. Marek Chocholoušek, 29. Marek Chocholoušek, 30. Marek Chocholoušek, 51. Marek Chocholoušek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Freiman 16 - Jan Vlček 15; po třetinách: 1:1, 0:2, 0:1
60:00 Hlasy domácích: Dnes nevyhrál lepší tým. Přejeme hostům šťastnou cestu domů.
60:00 Hlasy po utkání: hosté - V první třetině se projevilo to, že jsme celý týden netrénovali, ale pak z naší strany bojovný výkon a důležité 3 body a výborný výkon našeho brankaře. Děkujeme soupeři za korektní zápas a přejeme hodně štěstí.
60:00 Střely ve třetí třetině: Orka - 4, Chomutov - 10.
59:59 Zápas končí vítězstvím hostí.
58:30 Hosté se snaží bezpečně dovést zápas do vítězného konce a nikam se nehrnou ani v přesilovce.
58:05 Sporná situace končí brejkem hostí 3:1 a vyloučením domácího Doutnáče za nemístné řeči.
57:35 Ani trestný úder v podobě střely Řeháka neskončil v brance hostí...
57:10 Chomutov se neprosadil ani střelou Andrleho, ani dorážkou Bejčka.
55:25 A to byla také jediná střela Chomutova v jejich přesilovce, která právě skončila.
54:21 Pohotový volej Andrleho zastavil levý semafor domácího brankáře Freimana.
52:40 Hosté zahušťují prostor před brankou a domácí se nemohou prosadit do střelecké pozice.
50:39 GÓL Florbal Chomutov! 1:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Marek Chocholoušek, asistoval #2 Filip Nový (1:4)
50:39 Po trestném úderu Orky následuje rychlý brejk a únik opět proměňuje Chocholoušek.
48:30 Chybu Krajníka v rozehrávce nevyužívá domácí Doutnáč.
47:50 Chomutovský Jaschke se pokusil dorazit míček do branky, ovšem ve výši horní tyčky.
46:53 Šance bratrů Němečkových na straně domácích - kros zakončil Petr střelou nad branku hostí.
46:41 Míček hráčům odskakuje od čepele k čepeli a nic z toho.
44:30 Hluchá pasáž utkání bez výraznější šance.
42:11 Situaci 4:1 řeší bravurně domácí brankář Freiman.
41:17 Domácí se pokusili zvýšit aktivitu v útoku, ale Chomutov kontruje rychlými protiútoky.
40:00 Zápas sleduje 25 diváků.
40:00 Střely ve druhé třetině: Orka - 4, Chomutov - 6.
39:40 Útočníci se v poslední minutě pokusili využít chyb v rozehrávce na obou stranách, ovšem bez úspěchu.
38:11 Čtyři minuty hráli domácí o jednoho muže silnější, přesto nedokázali vystřelit na branku.
36:10 Druhá přesilovka je kopií první, v první minutě se domácí téměř nedostali k míčku.
34:50 Přesilovka skončila bez ohrožení branky a hned si jí zahrají znovu, chomutovských bylo na hřišti asi sedm.
33:30 Domácím se přesilovka nedaří, nemohou se dostat k souvislému tlaku
32:40 Kotva na florbalku Petra Němečka znamená přesilovku domácích.
30:35 Hosté se dokázali dvakrát za sebou prosadit před brankou Orky dobrou přihrávkou a pohotovým zakončením.
29:44 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Marek Chocholoušek, asistoval #75 Michal Šnábl (1:3)
28:33 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Marek Chocholoušek, asistoval #19 Jakub Štěrba (1:2)
28:33 Dvojice chomutovských hráčů si vyrobila přečíslení 2:1 a strhává vedení na svou stranu.
27:12 Sekanice v brankovišti Orky, ale nikdo míček pořádně netrefil. Akce končí hvizdem a faulem hostí.
26:02 Trestný úder přímo na brankovišti Orky, ovšem Nový s Dudkem to nevyřešili nejlépe.
25:42 Nebezpečná střela chomutovského Štěrby.
25:06 Chomutovský Trávníček vlétl do hry a donutil oba týmy ke zvýšené aktivitě.
22:50 Opět jeden brejk za druhým.
21:11 Budilovi unikl Fiala, ale sám před Freimanem neproměnil. Míček skončil ve výstroji domácího brankáře.
20:45 Tutovou šanci sebral z hokejky domácího Kubíka Dudek.
20:22 V prvním útoku po vyhrané buly domácí Orka.
20:00 Střely v první části zápasu: Orka - 8, Chomutov - 4.
19:23 V závěru se hra zrychlila na obě strany, snaha o přečíslení je patrná na obou stranách.
18:26 Opět brejky na obou stranách, ale obránci s jistotou ošemetné situace řeší.
16:20 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #30 Petr Němeček, asistoval #89 Václav Kramel (1:1)
16:20 Rychlá odpověď domácích... Přečíslení 2:1 proměňuje Němeček.
15:50 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
15:50 Kombinace hostí do otevřené obrany končí brankou a Chocholoušek otevírá skóre...
15:02 Po střele Řeháka v nadějné dorážce Kubík. Chomutovský brankář Vlček ovšem vše likviduje.
13:40 V trvalejším tlaku chomutovští, ale domácí se dobře brání a hrozí rychlými protiútoky.
11:47 Těsně před Freimanem v nebezpečné pozici hostující Trávníček.
11:26 Hezká individuální akce Němečka Michala, ale ani on netrefil brankovou konstrukci.
10:20 Ani jedna strana se nemůže prosadit v útoku do nějaké slibné příležitosti.
09:40 Tentokrát se pokusil o sérii střel zezadu chomutovský obránce Šarša.
08:44 Orčí útok Němeček, Němeček, Kubík podpořený zezadu Řehákem zatopil před Vlčkovou brankou.
07:42 Střela hostujícího Chocholouška po krásném krosu končí vysoko nad brankou Freimana.
06:35 Hra se nám trochu otevírá. Viděli jsme několik pokusů o brejk, ale útočníci zatím vždy selhali.
05:25 Únik 2:1 neproměnila domácí dvojice Budil Doutnáč.
04:50 Obrany zatím útokům nepovolují nic než střely z úctyhodné vzdálenosti.
03:40 Tentokrát se pokusili prokombinovat do postavené obrany domácích chomutovští. Nic...
02:33 Další střelu na branku hostí vyslal Řehák, tentokrát mimo.
02:02 Střela zdálky v podání Šedy končí v rukách brankáře Chomutova Vlčka.
00:47 V postupném útoku Orka, ale bez efektu.
00:00 Vítěznou buly zahájili utkání hosté z Chomutova.